• GoHome Professional
do 210 m2 novogradnja parking što skuplji do 20000 - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • do 210 m2 novogradnja parking što skuplji do 20000 - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210 m2 novogradnja parking što skuplji do 200000 eura

  • Za upit "do 210 m2 novogradnja parking što skuplji do 200000 eura" pronađeno 5 297 nekretnina - prosečna cena 2.134 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Palilula, 176.800 €, 80,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se troiposoban stan u novogradnji sa PDV-om površine 80m2. Stan se nalazi u modernom kompleksu spratnosti Po+P+4 sa liftom. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila i terase. Zgrada se gradi po najvišim standardima. Fasadni zidovi su od kvalitetnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 176.743 €, 63,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Stambeno-poslovni objekat premium gradnje na Vidikovcu Objekat je projektovan u duhu moderne arhitekture, sa pažljivo odabranim materijalima i detaljima koji obezbeđuju sklad sa okolinom i dugotrajnu vrednost. U ovoj zgradi je projektovano ukupno 59 stambenih jedinica različitih struktura.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 176.150 €, 90,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Veoma lep, nov dupleks, na Novoj Detelinari. Idealan za veliku porodicu. U zgradi se nalazi biciklana, u dvorištu zajednički parking za sve stanare. Pozovite! Terasa, Lift.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Veoma lep, nov dupleks, na Novoj Detelinari. Idealan za veliku porodicu. U zgradi se nalazi biciklana, u dvorištu zajednički parking za sve stanare. Pozovite! KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma, obratite se nama! 021-221-5555 064-80-333-13 / 064-80-333-12....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 176.130 €, 88,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je LUX stan u Kosmajskoj ulici na drugom spratu urbane vile (stan je pozicioniran dužinom cele zgrade - jedini stan na spratu) - bez ulaganja. Stan se sastoji od velike dnevne sobe, kuhinje, tri velike spavaće sobe, dva kupatila, dve velike terase i velikog hodnika.....

 
 
 
  Poslovni prostor, KALUĐERICA, 176.000 €, 88,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127798, PR/V, video nadzor, izlog, klima, uknjizen, nov luks, novogradnja, fasada nova, parking, lokal. Lokal u PR nove zgrade u centru Kaludjerice. Blizina TC Point, crkve, prodavnica.. Lokal je prostran, 88kvm, ima 2 ulaza, 2 mokra cvora, izlog. Momentalno je izdat....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Vetermik, 176.000 €, 98,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ugao ulica Dragoslava Srejovića i Olge Ilić u Veterniku, Novi Sad. Fasadna aluminijumska stolarija i drvena unutrašnja stolarija. Energetski pasoš. Grejanje je na gas. Obezbeđeno parking mesto u dvorištu objekta. Svi lokali se nalaze u prizemlju i imaju svoju prostranu baštu, idealnu....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 176.000 €, 80,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vlasnik prodaje nov stan od 80m2 na Alibegovcu, Hollywood hill, prvi sprat, tri spavace sobe, dnevni boravak, kuhinja, kupatilo, wc, spajz, terase dve, podno grejanje, toplotne pumpe, klime dve, parking, autobuska stanica na 100m, mikromarket 100m Terasa, Parking, garaža, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 175.900 €, 61,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1099867 - Nov dvoiposoban stan sa PDV-om na Novoj Detelinari, Stan poseduje dve spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhijom i trpezarijom. Sv stanovi su kvalitetno opremljeni i poseduju; Hrastov parket Ri Keramika domaćih proizvođača I klase Kupatilske sanitarije i klase....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 168.460 € na 175.480 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 175.480 €, 70,00 m2 cca 2510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.11.2025 - 168.460 €
08.04.2026 - 175.480 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je trosoban stan u novogradnji u blizini Pravnog fakulteta. Površina stana je 70,19m2, nalazi se na I spratu nove stambene zgrade. Zgrada će imati Po+P+7 spratova, dva velika lifta i dva ulaza. Objekat se gradi se i oblaže najkvalitetnijim materijalima, koji ispunjavaju konstruktivne....

 
 
 
  Kuća, KAC, 175.100 €, 123,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Spratna kuća, novogradnja, bez ulaganja. U prizemlju ima dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo. Na spratu su četiri spavaće sobe i kupatilo. Garaža u prednjem ulazu u dvorište. 021/425-112 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 175.100 €, 105,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Poslovni prostor na fantastičnoj lokaciji. Može biti idealan za više namena, kancelariju, ordinaciju, pa čak i za život. Uknjižen 1/1. Novogradnja, Parking, garaža, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 175.100 €, 72,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan trosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji! Centar Sremske Kamenice Prelepa uvučena ulica od glavnog puta. U blizini osnovna škola, vrtić, prodavnice, autobuska stanica i sve ostalo što je potrebno za život. Uz stan se dobija i parking mesto. Za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 175.100 €, 72,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ODLIČAN stan od 72m2. Trosoban stan, renoviran bez ulaganja, poseduje dve terase, dva mokra čvora, dve spavaće sobe. Nekretnina je dvostano orjentisana u pitanju je novogradnja na odličnoj lokaciji za život i za vašu porodicu u blizini marketa, škole i autobuskog stajalisša. Naša....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 175.080 €, 59,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju izuzetni stanovi u novogradnji, smešteni u mirnoj i prijatnoj ulici Cara Dušana, u jednoj od najtraženijih lokacija u Zemunu. U neposrednoj blizini nalazi se Dunav, kao i stambeno-poslovni kompleks Zemunske kapije. Osnovne informacije: Dve stambene zgrade na parceli (ukupno....

 
 
 
  Stan, BANJA, 175.000 €, 55,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2025.,

www.galerijanekretnine.com

2. 0, 55m2, vpr/2, CG(gas), interfon, internet, ktv, video nadzor, parking mesto po dodatnoj ceni Višnjička banja je urbano naselje na istoku Beograda, smešteno između Karaburme, reke Dunav, Višnjice i Lešća. Jedinstvena lokacija za stanovanje i jedno bližih naselja centru grada.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 185.000 € na 175.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 175.000 €, 104,00 m2 cca 1680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.12.2025 - 185.000 €
19.04.2026 - 175.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u novogradnji po strukturi četvorosoban, površine 104m2, u ulicu Oslobođenja u naselju Kotež I u Pančevu. Stan se sa stoji od ulazne zone, tri spavaće sobe, prostranog dvenog boravka, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, toaleta, ostave, jedne terase i jedne lođe. U stanu....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 175.000 €, 103,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se četvorosoban stan površine 103m2 u stambenoj zgradi u širem centru grada. Stan je na drugom od ukupno tri sprata u novogradnji. U cenu stanu je uključeno i natkriveno parking mesto u dvorištu zgrade (uknjiženo). Stan je prostran, svetao, dvostrano orijentisan. Ima ulaz,....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 175.000 €, 103,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.agencijapragma.com

Žitni Trg – četvorosoban stan u novogradnji površine 103m2 sa dve terase, na drugom od tri sprata u stambenoj zgradi bez liftom. Podno grejanje i hlađenje preko toplotnih pumpi, pvc stolarija sa roletnama, kupatilo i toalet, sigurnosna vrata, natkriveno parking mesto koje pripada....

 
 
 
  Stan, BANJA, 175.000 €, 60,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 123861, PR/II, klima, terasa, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Stan u mirnom delu Višnjicke Banje, preko puta naselja Sunnywille. Nov, neuseljavan. Vrlo komforan ; veliki kuhinjsko-trpezarijski deo, dnevni boravak prostran....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 175.000 €, 67,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

ponuda br. 1324 NS PRO – 3-soban, 67m2, Telep, Mornarska ulica novogradnja iz 2016 g. Grejanje na gas, stan ima zaseban kotao, postignuta MAKSIMALNA ENERGETSKA EFIKASNOST Parking mesto u dvorištu – zajedničko Stan se prodaje sa ugrađenom kuhinjom. Ostale kompononte nameštajа sa fotografija....

 
 
 
  Stan, BANJA, 175.000 €, 60,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

2.0, 60m2(terasa 5m2), EG, PR/III, telefon, interfon. Uknjiženo 55m2 Na deset minuta od centra grada, u mirnom okruženju nudimo Vam uknjižen stan u novogradnji. Kvalitetna i funkcionalna gradnja pruža udobnost porodičnog doma. Mogućnost kupovine parking mesta po ceni od 10.000,00....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 175.000 €, 92,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Banovci se nalaze na obali Dunava, 12 kilometara uzvodno od Zemuna i poseduju sve karakteristike urbanog, ali kombinovanog - seoskog i gradskog naselja. Imaju fantastičan geografski položaj, nalaze se na čvorištu međunarodnih i regionalnih puteva, i to ih čini vrlo atraktivnim....

 
 
 
  Stan, VINIK, 175.000 €, 110,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je kvalitetna novogradnja, spratnosti Po+P+4, u mirnom delu Panteleja u blizini crkve, što je dodatna prednost za sve one koji traže tišinu i privatnost. Prodaje se duplex stan površine 110m2, koji se nalazi u suterenu i prizemlju. Prilikom gradnje koriste se materijali vrhunskog....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 175.000 €, 60,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 175.000 €, 60,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Retkost na tržištu — nov 2.0 uknjižen stan u zoni Sunnyville U ponudi je nov, uknjižen, trostrano orijentisan, funkcionalan i izuzetno kvalitetno građen dvosoban stan sa terasom površine 60m². Nalazi se se na visokom prizemlju male stambene zgrade u kojoj postoji samo 5 stanova. Zgrada....

 
 
 
  Stan, BANJA, 175.000 €, 60,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 123861, PR/II, klima, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Stan u mirnom delu Visnjicke Banje, preko puta naselja Sunnywille. Nov, neuseljavan. Vrlo komforan ; veliki kuhinjsko-trpezarijski deo, dnevni boravak prostran....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 175.000 €, 55,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se komforan dvosoban stan u novijoj manjoj stambenoj zgradi lociranoj u mirnom delu Višnjičke banje u ulici Ljubomira Jovanovića. Do sada neuseljavan, uknjižen 1/1 i moguća je kupovina i za kreditne kupce. Nalazi se u visokom prizemlju, idealnog rasporeda. Iz hodnika se ulazi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 175.000 €, 108,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Predstavljamo vam izuzetan četvorosoban stan u modernoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija na Panteleju. Ova nekretnina površine 108 m² idealan je izbor za porodičan život, pružajući savršen balans komfora, funkcionalnosti i savremenog stila. Stan je izuzetno svetao i....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 421-449 (od ukupno 450)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>