• GoHome Professional
do 210 m2 novogradnja što skuplji parking do 12000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210 m2 novogradnja što skuplji parking do 12000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210 m2 novogradnja što skuplji parking do 120000 eura oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "do 210 m2 novogradnja što skuplji parking do 120000 eura oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 92.700 €, 43,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u novogradnji na jednoj od najlepših lokacija u gradu, odlično parterno uređenje prepuno zelenila. U blizina škola, vrtić, marketi i mnoštvo parking mesta u zoni bez naplate. U stanu se malo živelo, prodaje se sa komplet nameštajem. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 132.000 €, 44,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Jednoiposoban stan sa terasom u lux novogradnji, ulica Cara Dušana, Zemun. Cena 3000eur+PDV. Kvalitetna stambeno poslovna zgrada. Stanovi su u izgradnji, rok završetka jul 2026. Visok kvalitet materijala i izvodjenja radova. Podno grejanje, video nadzor u zgradi. Mogućnost kupovine....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 132.000 €, 83,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Pančevo, Moše Pijade, 83 m2, 3.0, 3/5. Struktura: Veliki dnevni boravak, dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom i kupatilo. Ostava ispred stana, veliki pripadajući podrum. Stan je uknjižen na 78 m2, mereno sa terasom 83 m2. Grejanje na norveške radijatore. U zgradi je uvedeno grejanje....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 132.000 €, 66,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Mirijevo, Mirijevski bulevar, ul. Roda, BP Mol, Univer U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno kvalitetan nov, trosoban stan, 66m2, na 2. spratu od 3, u novoj savremenoj gradnji. Uredan ulaz. Uz stan pripadajuce parking mesto odmah ispred ulaza. Odlicna lokacija sa punom infrastrukturom....

 
 
 
  Poslovni prostor, DUVANIŠTE, 132.000 €, 84,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

U potrazi ste za poslovnim prostorom za Vašu privrednu delatnost koja zahteva dobru poziciju u gradu? Mi Vam nudimo jedan takav. Prodaje se poslovni prostor u novogradnji u najlepšem delu naselja Duvanište. Višenamenski poslovni prostor je pozicioniran u prizemlju stambeno poslovnog....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 132.000 €, 69,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Naselje Fruške Vile je zatvoren kompleks namenjen za luksuzno stanovanje. Smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji vam omogućuje mir i privatnost, a takođe pozicioniran u blizini centra grada. Nalazi se na samo pet minuta vožnje do tržnog centra Promenada. Prodaje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 132.000 €, 80,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 92201, III/V, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza. U ponudi za izdavanje je moderan i luksuzan stan u novogradnji, potpuno opremljen i namešten. U neposrednoj blizini zgrade su marketi, apoteke, restorani, kafići i ostali komercijalni sadržaji koji život u gradu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 132.000 €, 110,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Crveni krst,Gajeva ulica,3.0,110kvm,NOV nameštaj,kuhinja sa velikom dnevnom sobom+odvojen spavaći blok sa 2 velike spavaće sobe, 2 kupatila (kada+tus kabina), 2 terase,grejanje kalorimetri-po potrošnji (info stan od 8000din a zimi više), klima, garaža u zgradi, NOVOGRADNJA, useljiv....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 131.580 €, 73,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novogradnja. Odličan trosoban stan na drugom spratu. Spavaće sobe velike komforne, poseduje i gostinski wc, komforno kupatilo, ostavu. Sve od stvari u stanu ostaje. Dvorišno orjentisan. U dvorištu mesto za parking (koriste stanari zgrade). U blizini marketi, škola, vrtić, autobuski....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 131.400 €, 44,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan na visokom prizemlju u novogradnji u neposrednoj blizini Bulevara Evrope. Dnevna soba sa kompletno nameštenom i opremljenom kuhinjom, spavača soba, hodnik sa ugradnim plakarom, kupatilo, terasa. Niski mesečni troškovi. Mogućnost kupovine garažnog parking mesta....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 210 m2 novogradnja što skuplji parking do 120000 eura (3453)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>