• GoHome Professional
do 210 m2 namešten zadnjih 7 dana pala cena što sk - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210 m2 namešten zadnjih 7 dana pala cena što sk - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210 m2 namešten zadnjih 7 dana pala cena što skuplji do 300000 eura

  • Za upit "do 210 m2 namešten zadnjih 7 dana pala cena što skuplji do 300000 eura" pronađeno 20 nekretnina - prosečna cena 2.910 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 280000 eura (malo jeftiniji)
    • 310000 eura (malo skuplji)
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-10%

Promena cene sa 260.000 € na 235.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 235.000 €, 73,00 m2 cca 3220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 260.000 €
13.05.2026 - 235.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U kvalitetnoj starogradnji nalazi se komforan, izvorno dvoiposoban stan, na trećem spratu uredno održavane zgrade okružene zelenilom. Stan je dvostrano orijentisan, odličnog rasporeda i uz maksimalno iskorišćenje prostora adaptiran u trosoban. Prostor je organizovan po open space....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 260.000 € na 235.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Nova Galenika, 235.000 €, 62,00 m2 cca 3790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 260.000 €
13.05.2026 - 235.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odličan troiposoban, funkcionalan, dvostrano orijentisan, potpuno renoviran, moderno namešten i opremljen stan u naselju sa uređenom porodičnom infrastrukturom, i predstavlja odličan izbor za udoban gradski život. Uknjižen je na 62 m², dok je stvarno mereno 73 m², uz dodatnu zastakljenu....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 218.000 € na 214.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 214.000 €, 80,00 m2 cca 2680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 220.000 €
17.04.2026 - 218.000 €
13.05.2026 - 214.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Izuzetno dobar, uknjižen, porodičan stan. Nalazi se u Zagorskoj ulici, na III spratu u sređenoj zgradi sa liftom. Grejne i uknjižene 71m2 plus lođa, ukupno oko 80 m2. Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa pristupom prostranoj terasi za uživanje, kuhinje, trpezarije, dve spavaće....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210 m2 namešten zadnjih 7 dana pala cena što skuplji do 300000 eura'
235.000 €
167.000 €
150.000 €
 
-5%

Promena cene sa 185.400 € na 176.130 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 176.130 €, 60,00 m2 cca 2940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.02.2026 - 200.850 €
08.02.2026 - 185.400 €
13.05.2026 - 176.130 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

EKSKLUZIVNA PRODAJA – TROSOBAN STAN NA PODBARI Agencija Gold nekretnine, predstavlja trosoban stan na prodaju na Podbari, Novi Sad, udaljen svega 10 minuta hoda od centra grada. Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, u mirnom i uređenom delu Podbare, nudimo vam izuzetnu....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 175.100 € na 172.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman II, 172.000 €, 59,00 m2 cca 2920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 175.100 €
10.05.2026 - 172.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kompletno namešten dvoiposoban stan na Limanu 2, sa pogledom na Limanski park. Stan se nalazi na 8. spratu i veoma je svetao. Dnevna soba sa trpazarijom i šankom odvojenom kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, zatvorena terasa. Uknjižena kvadratura stana je 56m2. Idealno....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 159.000 € na 150.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 150.000 €, 59,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 159.000 €
10.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na odličnoj lokaciji u naselju Altina, opština Zemun, prodaje se svetao i funkcionalan stan u novogradnji, površine 59m², smešten u potkrovlju moderne zgrade. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, kao i dve manje prostorije koje....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 149.888 € na 144.888 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 144.888 €, 29,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 149.888 €
10.05.2026 - 144.888 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Prve pruge, u kraju poznatom kao Retenzija, na samoj granici Opština Novi Beograd i Zemun, MAGNAT prodaje LUX opremljen jednosoban stan od 29m2, na I spratu (od ukupno 6 spr.), u zgradi iz osamdesetih godina izgradnje, sa 2 Lifta. PROSTORIJE: Antre,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 139.900 € na 135.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ĆUPRIJA, 135.000 €, 44,00 m2 cca 3070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 140.000 €
08.05.2026 - 139.900 €
13.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajeo 2.0, lep, funkcionalan, svetao stan u kompleksu Sannyville, idealan za porodicu ili par koji želi komfor i moderan prostor. Stan se prodaje kompletno namešten sa tehnikom. Kuhinja je potpuno opremljena svim potrebnim uredjajima kao i posudjem. U blizini se nalaze prodavnice,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 136.000 € na 132.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 132.000 €, 70,00 m2 cca 1890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 136.000 €
13.05.2026 - 132.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo, Kneza Mihaila Obrenovića, 70m2, 3.0, VPR/4. Struktura: Dnevni boravak, 2 spavaće sobe, hodnik, kupatilo, 2 terase, pripadajući podrum. Uknjižen na 67m2, mereno sa terasama i ostavom 70 m2. Grejanje na struju, TA ili klima. Stan je kompletno renoviran 2024 god, elektro i vodovodne....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 129.700 € na 127.700 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 127.700 €, 36,00 m2 cca 3550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 129.700 €
13.05.2026 - 127.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131366, IV/VI, klima, lift, terasa, uknjižen, parking. CARA DUŠANA, 36 m2, namešten, uknjižen. 2 lifta u zgradi. KLIMA. TERASA. Kvalitetan stan. Kvalitetan investitor, odlična gradnja. Grejanje: GAS. Može kredit. U okviru zgrade se moze iznajmiti parking. Pozicija:....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 123.000 € na 120.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 120.000 €, 46,00 m2 cca 2610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 123.000 €
11.05.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju moderan i funkcionalan stan površine 46m², smešten u kvalitetnoj novogradnji u neposrednoj blizini Filozofskog fakulteta. Stan je po strukturi dvosoban, sa odvojenom spavaćom sobom, što pruža dodatni komfor i odličnu organizaciju prostora. Prodaje se potpuno namešten, sa....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 122.810 € na 119.995 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 119.995 €, 43,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 122.810 €
10.05.2026 - 119.995 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju jednoiposoban stan na Novom Naselju u Novom Sadu. Stan je kompletno namešten i spreman za useljenje, idealan kako za život, tako i kao investicija za izdavanje. Stan površine 43m² nalazi se na 1. spratu i odlikuje se funkcionalnim rasporedom i dobrom osvetljenošću. Karakteristike:....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 133.900 € na 118.450 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Detelinara, 118.450 €, 43,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.10.2025 - 139.050 €
28.11.2025 - 133.900 €
10.05.2026 - 118.450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvoetažni stan u blizini Sajma i Betanije---Agencijska šifra 1007636.U ponudi je moderan stan koji se sastoji iz dva nivoa – na donjem nivou nalazi se dvosoban stan površine 43 m², dok je na gornjem nivou galerija od 15 m², koja može da posluži kao radna soba, spavaća ili....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 117.500 € na 115.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 115.000 €, 41,00 m2 cca 2810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.02.2026 - 120.000 €
06.04.2026 - 119.000 €
26.04.2026 - 117.500 €
13.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine vam nude lep dvosoban stan u kvalitetnoj zgradi iz 2010. godine. Stan je uknjižen (moguća kupovina sredstvima iz kredita). Stan je namešten, opremljen i kao takav se prodaje. Dvostrano je orijentisan, sunčan i svetao. Nalazi se na drugom spratu od četiri, modernog....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 89.000 € na 87.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 87.000 €, 16,00 m2 cca 5440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.04.2026 - 91.000 €
09.05.2026 - 89.000 €
12.05.2026 - 87.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Garsonjera na prvom spratu u Pop Lukinoj. Potpuno renovirano. Ima lift. Prodaje se namešten. Odlična investicija jer ima razrađen posao kao stan na dan. Dobta pozicija blizu Kalemegdana,Knez Mihajlove i Zelenog venca i reke Save. Agencijska provizija 2%. . Oglas za: Prodaju Grejanje:....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 85.000 € na 80.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 80.000 €, 47,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 85.000 €
13.05.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u kući sa zajedničkim dvorištem, na dobroj lokaciji, u mirnom kraju sa puno zelenila. Odmah useljiv. Prodaje se namešten, renoviran, nisu potrebna ulaganja. Dvorište je fizički odvojeno i ograđeno od ostalih vlasnika. Savršeno za odmor i privatnost. Od prostorija: predsoblje,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 82.000 € na 80.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Trošarina, 80.000 €, 25,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 85.000 €
15.02.2026 - 87.500 €
20.03.2026 - 85.000 €
17.04.2026 - 82.000 €
10.05.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni apartman u funkciji stana, prodaje se kompletno namešten. Stan je klimatizovan, grejanje etažno sa kotlom na struju, roletne sa elekto podizačima. Nalazi se u urednoj zgradi, novogradnja sa pravosnažnom građevinskom dozvolom. Kupovina nije moguća iz sredstava kredita banke.....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 95.000 € na 79.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 79.000 €, 34,00 m2 cca 2320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 95.000 €
13.05.2026 - 79.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130373, PR/III, telefon, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Na prodaju sredjen i potpuno opremljen namesten stan od 34m2 u mirnom delu Ledina u blizini svih sadrzaja potrebnih za svakodnevni zivot i sa dobrom povezanoscu sa....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 63.800 € na 61.800 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 61.800 €, 20,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 63.800 €
13.05.2026 - 61.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan na Staroj Detelinari, smešten na 5. spratu stambene zgrade bez lifta. Stan je izuzetno dobro organizovan, maksimalno iskorišćenog prostora, svetao i vrlo funkcionalan, što ga čini prijatnim za svakodnevni život. Ne zahteva dodatna ulaganja. Stan nema svoju terasu,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-19 (od ukupno 19)

<< <1> >>