• GoHome Professional
do 210 m2 namešten pala cena što skuplji do 300000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210 m2 namešten pala cena što skuplji do 300000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210 m2 namešten pala cena što skuplji do 300000 eura Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "do 210 m2 namešten pala cena što skuplji do 300000 eura oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 3.235 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 280000 eura (malo jeftiniji)
    • 310000 eura (malo skuplji)
    • do 3000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-9%

Promena cene sa 230.720 € na 210.900 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 210.900 €, 64,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 230.720 €
15.05.2026 - 210.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Centar, ulica Šafarikova. Izdvajamo iz ponude namešten, komforan po strukturi dvosoban stan koji se nalazi na lepoj i atraktivnoj lokaciji za stanovanje u neposrednoj blizini pešačke zone i Srpskog narodnog pozorišta. Ovaj stambeni prostor čini dnevni boravak sa uvučenom....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 175.000 € na 172.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 172.000 €, 39,00 m2 cca 4410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 175.000 €
15.05.2026 - 172.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Zvezdara, Vukov spomenik - Jovana Ćirilova 1.0, 39m2 (terasa 4m2), TA, lift, 3/6, podrum Jednosoban stan na odličnoj lokaciji, udaljen svega nekoliko minuta hoda od više fakulteta, kao i brojnih marketa, apoteka, škola, vrtića i banaka. Stan je pogodan kako za život, tako i kao investicija....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 182.000 € na 155.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 155.000 €, 51,00 m2 cca 3040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 182.000 €
15.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132030, VPR/, klima, lift, terasa. Prodaje se kompletno namesten stan sa dve odvojene spavace sobe, dnevnom, izdvojenom kuhinjom, prostranim kupatilom terasom. Pogodan za porodicu. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210 m2 namešten pala cena što skuplji do 300000 eura oglasi objavljeni od poslednjeg puta'
132.000 €
127.700 €
119.995 €
 
-3%

Promena cene sa 149.888 € na 144.888 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 144.888 €, 29,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 149.888 €
15.05.2026 - 144.888 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Prve pruge, u kraju poznatom kao Retenzija, na samoj granici Opština Novi Beograd i Zemun, MAGNAT prodaje LUX opremljen jednosoban stan od 29m2, na I spratu (od ukupno 6 spr.), u zgradi iz osamdesetih godina izgradnje, sa 2 Lifta. PROSTORIJE: Antre,....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 95.000 € na 79.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 79.000 €, 34,00 m2 cca 2320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 95.000 €
15.05.2026 - 79.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130373, PR/III, telefon, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Na prodaju sredjen i potpuno opremljen namesten stan od 34m2 u mirnom delu Ledina u blizini svih sadrzaja potrebnih za svakodnevni zivot i sa dobrom povezanoscu sa....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 67.500 € na 65.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 65.000 €, 23,00 m2 cca 2830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 67.500 €
15.05.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1101785 -CENA 67500 + 3% agencijska provizija. Uknjižena garsonjera u strogom centru Novog Sada blizu Saborne crkve i pešačke zone. Stan je namešten i odmah useljiv. Odlično je pozicioniran i pogodan je kako za život tako i za rentiranje. Grejanje centalno gradsko.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 6)

<< <1> >>