• GoHome Professional
do 210 m2 namešten do 650 eura/m2 zadnjih 7 dana p - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210 m2 namešten do 650 eura/m2 zadnjih 7 dana p - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210 m2 namešten do 650 eura/m2 zadnjih 7 dana pala cena što skuplji

  • Za upit "do 210 m2 namešten do 650 eura/m2 zadnjih 7 dana pala cena što skuplji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 617 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 682 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-47%

Promena cene sa 150.000 € na 80.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PARAĆIN, 80.000 €, 158,00 m2 cca 510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.05.2025 - 150.000 €
10.05.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjizeni objekti od 89m2 i 69m2 ,blizina autoputa omogucava odlicnu mogucnost gradjenja komercijalnog objekta za izdavanje ili sopstveno poslovanje! .

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 150.000 € na 135.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, Novo Selo, 135.000 €, 192,00 m2 cca 700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.10.2025 - 183.000 €
14.11.2025 - 170.000 €
19.12.2025 - 150.000 €
13.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Novo Selo, u širem centru grada (u blizine Hitne pomoći) prodaje se porodična spratna kuća površine 192m² na placu od 240m². Kuća je građena od cigle 2008. godine, a sastoji se od prizemlja kojeg čine dve spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, ostava, kupatilo,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 150.000 € na 135.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 135.000 €, 192,00 m2 cca 700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.10.2025 - 183.000 €
19.12.2025 - 150.000 €
13.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Subotica – Novo selo, prodaje se samostalna sedmosobna kuća sa potkrovljem, površine 192kvm koja se nalazi na placu površine 211kvm. Kuća je građena od čvrstog materijala, sa demit fasadom. Kuća u svom sastavu poseduje: u prizemlju veliku dnevnu sobu, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 150.000 € na 135.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 135.000 €, 192,00 m2 cca 700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.10.2025 - 183.000 €
16.11.2025 - 170.000 €
19.12.2025 - 150.000 €
13.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se sedmosobna prizemna kuća sa potkrovljem od 192 kvm na placu od 211 kvm.Kuća je građena od cigle. Grejanje je etažno na gas, struja je trofazna sa dvotarifnim brojilom, voda i kanalizacija su gradske. Na podovima su laminat i keramičke pločice. Kuća se sastoji iz predsoblja,....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 150.000 € na 120.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, INĐIJA, 120.000 €, 170,00 m2 cca 710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 150.000 €
13.05.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Kuća površine 170m2,na placu od 41 ara. Stambeni objekat se sastoji od prizemlja i to rasporeda hodnik, kupatilo, dnevni boravak, kuhinja i spavaća soba, zatim potkrovlja koje se sastoji od tri spavaće sobe i toaleta. Iza kuće se nalazi roštilj, letnja kuhinja i pomoćni objekti a....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 66.000 € na 60.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 60.000 €, 151,00 m2 cca 400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 79.000 €
01.05.2026 - 72.000 €
06.05.2026 - 66.000 €
13.05.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća nedaleko od Jagodine svega 8.5 kilometara U mirnom delu sela sa prelepim pogledom i prirodom u okruženju Put do kuće je iz dva pravca , jedan je asfaltiran drugio nasaut . Struja ispred objekta u kući je izvedena instalacija kao i za vodu,,postoji i mogućnost prikljčka....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 80.000 € na 60.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, PARAĆIN, 60.000 €, 222,00 m2 cca 270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.08.2024 - 80.000 €
10.05.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.08.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjizen i legalizovan objekat preko puta srednjoskolskog centra pogodan za razne vrste poslovanja. .

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 65.000 € na 59.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOPOT, 59.000 €, 149,00 m2 cca 400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.06.2025 - 95.000 €
06.07.2025 - 90.000 €
19.09.2025 - 85.000 €
01.10.2025 - 80.000 €
16.11.2025 - 74.000 €
04.03.2026 - 69.300 €
29.03.2026 - 65.000 €
13.05.2026 - 59.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Ovaj objekat u izgradnji se nalazi na pola puta između dve naše popularne planine Avale i Kosmaja a udaljen je tridesetak kilometara od našeg glavnog grada. Nalazi se u prelepom prirodnom okruženju u kome dominiraju velike površine pod šumom tako da je lepa prilika za ljubitelje prirode.....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 59.000 € na 55.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, DESPOTOVAC, 55.000 €, 152,00 m2 cca 360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 59.000 €
13.05.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U mirnom i prirodom okruženom delu sela Miliva, na samo 2 km od Despotovca, u neposrednoj blizini manastira Ravanica i Milivske klisure, prodaje se kompletno renovirana polunameštena kuća sa pomoćnim objektom, idealna za porodični život,vikend boravak ili investicija. Ukupna površina....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 58.000 € na 54.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KOVAČICA, 54.000 €, 190,00 m2 cca 280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.10.2025 - 58.000 €
12.05.2026 - 54.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.10.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Prodaje se kuća sa pomoćnim objektima u Debeljači, Opština Kovačica. Jugoslovenske narodne armije, Debeljača, Srbija ; Kovačica, Debeljača, kuća na prodaju.

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 210 m2 do 650 eura/m2 zadnjih 7 dana pala cena što skuplji (35)
  • do 210 m2 namešten zadnjih 7 dana pala cena što skuplji (59)
  • do 210 m2 namešten do 650 eura/m2 zadnjih 7 dana što skuplji (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>