• GoHome Professional
do 210 m2 namešten do 54000 eura useljiv oglasi ob - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210 m2 namešten do 54000 eura useljiv oglasi ob - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210 m2 namešten do 54000 eura useljiv oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "do 210 m2 namešten do 54000 eura useljiv oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 51000 eura (malo jeftiniji)
    • 56000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Adice, 51.500 €, 34,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo u Atraktivnom delu Adica u blizini Dunava Lep Namešten Jednoiposoban stan 34 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIStan se vodi kao Garaža nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi u Prizemlju i u mirnom kraju pogodan je za udoban život građanaStan poseduje u prizemlju 17 m2 + 17 m2....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 54.590 €, 43,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.08.2024.,

www.indomio.rs

Nekretnina vredna Vaše pažnje. Povoljan 2.5 stan u stambenoj zgradi! Prodaje se kompletno namešten i useljiv je po isplati. Poseduje i parking mesto u dvorištu zgrade. Nekretnina može da se pogleda svakim danom uz predhodnu najavu. Za više informacija pozovite agenta prodaje. .

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 49.500 €, 35,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo izuzetno funkcionalan i odmah useljiv stan na prvom spratu, sa pripadajućim podrumom. Stan je potpuno renoviran i prodaje se kompletno namešten – sve što vidite ostaje, uključujući nameštaj i tehniku. Prostor pruža maksimalnu iskorišćenost svakog kvadrata i prijatan ambijent....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 54.000 €, 54,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se trosoban stan – na Grbavici, 54m² | 11. sprat | Kompletno namešten ✨ U ponudi je funkcionalan i moderno opremljen trosoban stan površine 54m², smešten na 11. spratu stambene zgrade na atraktivnoj lokaciji na Grbavici. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv, pogodan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 54.000 €, 54,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Braće Ribnikar. Kompletno namešten dvoiposoban stan u poznatom novoizgrađenom stambeno-poslovnom objetku u neposrednoj blizini centra grada, Spensa, TC Promenada i Nis-a. Čine ga dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, hodnik, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 53.950 €, 83,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten stan u zgradi bez lifta, na samo 2min.od OŠ, TEMERINSKE UL., 10min.od RIBLJE PIJACE, KEJ-a. Izuzetno uredan i svetao trosoban stan sa terasom, dvostrano orijentisan. Kompletno namešten belom tehnikom u kuhinji (šporet,rerna, frižider, mašina za sudove), veš mašina u kupatilu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 53.600 €, 67,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

Tašmajdan: moderan, komforan, svetao dvoiposoban stan u srcu Beograda Izdaje se prelep, potpuno renoviran i moderno namešten stan od 67m², smešten u mirnoj ulici nadomak Tašmajdanskog parka, jedne od najlepših i najzelenijih lokacija u centru Beograda. Stan je sa centralnim grejanjem....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 53.500 €, 28,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan na Zlatiboru, udaljen oko 800 metara od jezera i centra Zlatibora. Nalazi se na prvom spratu, površina je 28 m2. Stan je opremljen i namešten, odmah je useljiv i dostupan, lako se izdaje. Od prostorija, stan ima spavaću sobu, uz kuhinju sa dnevnim boravkom, kupatilo....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 53.000 €, 26,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo kompletno namesten 1.0 stan-apartman studio na odličnoj lokaciji na Zlatiboru. U blizini centra, ali izolovan od gužve i buke i okružen borovima. Na samo 500m od jezera, pijace i trga, Dino i Avantura parka, Gold gondole i mnogih drugih atraktivnih lokacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 52.800 €, 66,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se odličan 2. 5 stan u novoj zgradi na Vračaru, u Gajevoj ulici. Stan je kompletno namesten i sastoji se od dnevnog boravka, dve spavace sobe, kupatila i terase. Stan se nalazi na 1. spratu u zgradi sa liftom. Odmah useljiv. Novogradnja Internet Kablovska Lift Klima Telefon....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 210 m2 namešten do 54000 eura useljiv (351)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>