• GoHome Professional
do 210 m2 najnovije što skuplji do 43000 eura klim - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210 m2 najnovije što skuplji do 43000 eura klim - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210 m2 najnovije što skuplji do 43000 eura klima

  • Za upit "do 210 m2 najnovije što skuplji do 43000 eura klima" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 40000 eura (malo jeftiniji)
    • 45000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, JAGODINA, 45.000 €, 51,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

očuvan dvosoban stan 51 m2 u centru Jagodine ,CG isključeno , instalacija ostala u stanu ,velika terasa na uglu zgrade , klima ,komplet sa stvarima , očuvana drvena stolarija parket ,Nije polsednji sprat, vlasnik 1/1 .

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 47.268 €, 26,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo stanove u samom centru Zlatibora, u neposrednoj blizini hotela Mone. U pitanju je novogradnja, rok za završetak radova je jun 2023. godine Stanovi su povrsine od 26m2 do 45m2. Raspored dostupnih stanova: Prizemlje - 41m2, 29m2, 37m2, 26m2 3. sprat - 30m2....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 47.200 €, 59,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119323, III/VII, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 47.170 €, 27,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam sjajnu garosnjeru u novogradnji na odličnoj lokaciji na Adicama.Prepoznatljiv kvalitet gradnje,sigurnosna ulazna vrata,tarket,PVC stolarija,grejanje na toplotne pumpe... USELJIVO! Za više infomacije pozovite naše agente prodaje! Klima.

 
 
 
  Kuća, LAZAREVO, 47.000 €, 75,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.agencijapragma.com

Lazarevo – četvorosobna kuća površine 180m2 + pomoćni objekat na placu površine 14.6 ara. Trofazna struja, grejanje na struju, septička jama, terasa. Uknjižena 1/2. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Klima.

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 47.000 €, 59,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u kući površine 59m2, na mirnoj lokaciji kako za život, tako i za izdavanje. Po strukturi stan je dvoiposoban, i sastoji se od ulaznog hodnika, odvojene kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka, spavaće sobe i kupatila. Stolarija u stanu je drvena, na podu je laminat.Potrebna....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 49.000 € na 47.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KOVAČICA, 47.000 €, 120,00 m2 cca 390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 49.000 €
08.05.2026 - 47.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Samošu selu u opštini Kovačica, na oko 65 kilometara od Beograda, na prodaju nameštena i sređena kuća. Kuća se nalazi u samom centru sela, ispred kuće veliki park Kuća se prodaje nameštena, sa svim uređajima i nameštajem koji se u njoj nalazi. Kuća, u stili "Vile" ima....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 47.000 €, 35,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

HIT - SNIŽENA CENA - TOP PONUDA Na prodaju apartman na Kopaoniku, 35m2, 47.000e. Apartman se nalazi u novoj zgradi na trećem spratu bez lifta u kompleksu Kraljevi Čardaci i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, odvojene spavaće sobe i kupatila.....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 47.000 €, 131,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Kamenici, površine 131 m2. Na placu površine 55,26 ari, nalazi se useljiva kuća, koja se sastoji od hodnika, dve sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i kupatila. Priključena struja, voda iz bunara, predato za priključak na gradski vodovod, kanalizacija. Ispod kuće je....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 47.000 €, 51,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116913, II/IV, klima, uknjižen, za renoviranje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada prosečna, ostava, stambena zgrada. Prodaje se Stan u naselju Vrbovsko.Naselje je jako mirno.Stan se sastoji od prostrane zasebne kuhinje sa ostavom,osvetljenim dnevnim boravkom,velikom....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 210 m2 što skuplji do 43000 eura klima (1482)
  • do 210 m2 najnovije što skuplji klima (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>