• GoHome Professional
do 210 m2 klima zadnjih 14 dana što veći do 140000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210 m2 klima zadnjih 14 dana što veći do 140000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210 m2 klima zadnjih 14 dana što veći do 140000 eura prizemlje

  • Za upit "do 210 m2 klima zadnjih 14 dana što veći do 140000 eura prizemlje" pronađeno 27 nekretnina - prosečna cena 2.901 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 130000 eura (malo jeftiniji)
    • 140000 eura (malo skuplji)
    • do 3100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 006 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NIŠ, 120.000 €, 210,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dve kuće površine 160m2 i 50m2 na placu 460m2 u mirnom delu naselja Jelašnica. Veća kuća se sastoji od hodnika, velike dnevne sobe, izdvojene prostorije za kuhinju i trpezariju, izdvojene nezavršene prostorije za kupatilo i ostavu, spavaće sobe sa izlazom na terasu u prizemlju.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 138.000 €, 85,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Cerak - Lipar 3.0, 85m2 (lođa 7m2), 2/2, TA, klima, telefon, interfon, internet, kablovska Prodaje se funkcionalan trosoban stan. Nalazi se na drugom spratu dvospratne stambene zgrade sa ukupno tri stana. Prostorije: dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 137.420 €, 54,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi imamo izvanredan stan koji je upravo stigao na tr��i��te! Nalazi se u blizini TC Stadion u Beogradu. Ova nekretnina, koja ��e biti zavr��ena u septembru 2026, pru��a savremeni stil ��ivota koji kombinuje udobnost i prakti��nost. Ukupna stambena povr��ina od 54 m2 nudi prostranu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210 m2 klima zadnjih 14 dana što veći do 140000 eura prizemlje'
120.000 €
150.000 €
91.000 €
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 115.000 €, 50,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen stan 50m2 korisne površine , funkcionalan raspored, 2 terase, na odličnoj lokaciji u srcu Voždovca, u naselju Braće Jerković, smešten je na četvrtom spratu zgrade sa ukupno četiri sprata. Okružen je zelenilom i svim bitnim sadržajima, što ga čini pogodnim za udoban svakodnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 134.750 €, 49,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1403 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0643255742. Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Dvosoban stan površine 49 m2 u izgradnji. Očekivani završetak radova krajem 2026.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 142.650 €, 48,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zvezdara - Bulevar kralja Aleksandra 2.0, 48m2 (terasa 6m2), 4/8, EG, klima, lift, telefon, interfon, garaža U prilici smo da Vam ponudimo stan u novogradnji na Bulevaru Kralja Aleksandra, po strukturi dvosoban, površine 48m², predstavlja moderan i funkcionalan dom u jednoj od najatraktivnijih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 147.200 €, 46,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zvezdara - Bulevar kralja Aleksandra 2.0, 46m2 (terasa 5m2), 2/8, EG, klima, lift, telefon, interfon, garaža U prilici smo da Vam ponudimo stan u novogradnji na Bulevaru Kralja Aleksandra, po strukturi dvosoban, površine 46m², predstavlja moderan i funkcionalan dom u jednoj od najatraktivnijih....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Zvezdara, 45.000 €, 45,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan lokal u Ravaničkoj ulici, opština Zvezdara. Prostor se nalazi u prizemlju stambene zgrade. Vrlo komforne open space strukture i površine 45m 2. U vrlo prometnoj ulici sa nizom lokala različitih namena. Grejanje je centralno po utrošku. Poseduje....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 91.000 €, 44,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Višnjička Banja, trosoban uknjižen stan , 44m², visoko prizemlje, ima poseban ulaz. U ponudi je trosoban funkcionalan dvostrano orijentisan stan sa posebnim ulazom. Nalazi se u mirnoj i zelenilom zaklonjenoj ulici, Slanački put u Višnjičkoj Banji. Karakteristike: Ima ulaz kao kuća-....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 42,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Jure Kero��evi��a, pr/4, eg, uknj.-Stvarna povr��ina-42m2 , ugovorna povr��ina-42.00m2, Imamo u ponudi uknji��en stan na odli��noj lokaciji, u mirnoj ulici Jure Kero��evi��a, koja se nalazi izme��u dva velika shopping centra TC Karaburma I TC BIG fashion . Zgrada u kojoj je stan je....

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 84.900 €, 42,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131466, VPR/IV, klima, telefon, terasa, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, dvoriste/basta, podrum, ostava, stambena zgrada. Odmah preko puta skole u odrzavanoj zgradi na visokom prizemlju (10 stepenika do ulaza,sa druge strane 2.5m visina) nalazi se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 86.000 €, 40,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Udoban 2.5-soban stan u Mirijevu I, idealan za život ili izdavanje. Nova zgrada u završnoj fazi, useljenje leto ove godine. Dokumentacija uredna. Prizemlje (nije ukopan). Površina 36,76 m² + terasa 3 m². Istočna orijentacija, ka dvorištu. Visina plafona je 2.7. Funkcionalan raspored:....

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 78.000 €, 40,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Nov stan 40m2 sa terasom, Moderan dizajn, puno svetla i mirna lokacija. Nov stan bez ulaganja, prvoklasnog kvaliteta gradnje, funkcionalan raspored, komforan dnevni boravak sa trepezarijom, spavaća soba, kupatilo, hodnik, terasa i pripadajuće parking mesto. Novogradnja na odličnoj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 67.000 €, 38,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju 1.5 stan u novogradnji na Paliluli, u blizini hotela ,,Tami". Nalazi se na visokom prizemlju stambene zgrade strukture SU+PR+2. Kvadratura: 38,35m² Sastoji se od: Ulaznog hodnika Dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom Spavace sobe Kupatila Karakteristike: -tarket i keramika....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 133.400 €, 36,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je veoma malo korišćen stan u novogradnji, u zgradi useljenoj 2021. godine, na Telepu u Novom Sadu. Stan se nalazi na 4. spratu od ukupno 5 i ima površinu od 36,16 m2. Sastoji se od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Ulično je orijentisan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 139.060 €, 34,00 m2 cca 4090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Objekat se nalazi u samom centru grada, u najpoželjnijem urbanom kvartu Rotkvarija, na svega pet minuta hoda od stare gradske jezgre. Lokacija nudi izuzetnu povezanost sa poslovnim, edukativnim i zabavnim sadržajima, što ovu nekretninu čini idealnom kako za stanovanje, tako i za investiciju.....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Mala Amerika, 60.000 €, 34,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.gsigma.rs

Garsonjera na prodaju, naselje Mala Amerika. Prizemlje. Površine 34m2,Novija zgrada. Spoljna PVC stolarija, na podovima parket, keramika, centralno gradsko grejanje sa ugrađenim kalolimetrima... Održavana...Garsonjera se prodaje opremljena... Grejanje CG Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 134.970 €, 33,00 m2 cca 4090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 96.870 €, 32,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Bez provizije za Kupca! Dvosoban stan u prizemlju, površine 32,29m² u Šejkinoj ulici. Zgrada se nalazi na odličnoj lokaciji, u blizini Sedme beogradske gimnazije, kao i OŠ „Despot Stefan Lazarević“, crkve, vrtića, marketa.. Grejanje stanova je podno, električnim grejnim kablovima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 126.790 €, 31,00 m2 cca 4090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 110.000 €, 31,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju garsonjera od 31m2 u novoj, neuseljavanoj zgradi na Grbavici. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za kupovinu stana na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Stan je po strukturi jednosoban (garsonjera), nalazi se na visokom prizemlju i odlikuje ga moderan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 110.430 €, 27,00 m2 cca 4090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 102.250 €, 25,00 m2 cca 4090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 42.000 €, 25,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U Borči se prodaje nova garsonjera od 24 m² u zgradi iz 2022. godine. Stan se nalazi na niskom prizemlju šestospratne zgrade sa liftom i gleda na dvorište. Garsonjera je polunameštena i opremljena klimom, veš mašinom i kuhinjskim elementima sa šporetom i rernom. Grejanje je na struju.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 103.000 €, 23,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižen stan (1/1) na odličnoj lokaciji na Vračaru – retka prilika za kupovinu u mirnoj ulici, nadomak Čuburskog parka i Kalenić pijace. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv, bez dodatnih ulaganja. Idealan je kako za stanovanje, tako i kao sigurna investicija, sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 80.000 €, 18,00 m2 cca 4440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1397 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0643255742. Na prodaju je funkcionalna garsonjera na Zvezdari u blizini Vukovog spomenika. Predstavlja praktično rešenje za one koji traže manji, lako održiv prostor u gradu. Zahvaljujući kompaktnom rasporedu,....