• GoHome Professional
do 210 m2 klima opremljen zadnjih 7 dana do 190000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210 m2 klima opremljen zadnjih 7 dana do 190000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210 m2 klima opremljen zadnjih 7 dana do 190000 eura što jeftiniji do 2500 eura/m2

  • Za upit "do 210 m2 klima opremljen zadnjih 7 dana do 190000 eura što jeftiniji do 2500 eura/m2" pronađeno 30 nekretnina - prosečna cena 2.051 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosečna cena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Borča, 42.000 €, 25,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U Borči se prodaje nova garsonjera od 24 m² u zgradi iz 2022. godine. Stan se nalazi na niskom prizemlju šestospratne zgrade sa liftom i gleda na dvorište. Garsonjera je polunameštena i opremljena klimom, veš mašinom i kuhinjskim elementima sa šporetom i rernom. Grejanje je na struju.....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 60.000 €, 29,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno opremljen jednosoban stan u novogradnji u Jagodini, na izuzetnoj lokaciji – K kompleks pored samog Akva parka. Stan se izdvaja po nesvakidašnjem i modernom konceptu prostora. Organizovan je tako da poseduje zaseban dnevni boravak, dok je prostor za spavanje opremljen....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, 65.000 €, 51,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Centar,dvosoban stan na trećem, poslednjem spratu, bez lifta. Renoviran, prodaje se opremljen stvarima i uređajima: sudomašina, mašina za sušenje. Bez ulaganja. Hodnik, kupatilo, spavaća i dnevna soba, kuhinja i terasa. Grejanje inverter klima i norveški radijatori. Obezbeđen parking....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210 m2 klima opremljen zadnjih 7 dana do 190000 eura što jeftiniji do 2500 eura/m2'
63.000 €
137.420 €
89.136 €
  Stan, BEOGRAD, 80.000 €, 38,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Renoviran i čist, uredan stan. Sastoji se od dnevne i spavaće sobe, pretsoblja i kupatila. Kuhinja je opremljena. U zgradi postoje lift, video nadzor, interfon, ktv Uknjižen na vlasnika- moguća kupovina uz pomoć kredita. Opremljen klima uređajem, frižiderom, šporetom i ugradnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 90.500 €, 45,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Novo stambeno naselje smešteno je na izuzetno praktičnoj lokaciji, sa izlazom na dve saobraćajnice — Ovčanski put i Kumaničku ulicu. U neposrednoj blizini nalaze se stanice gradskog prevoza, škola, vrtić, marketi, apoteke, kao i svi ostali sadržaji neophodni za udoban i kvalitetan....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 90.500 €, 45,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 92.000 €, 37,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju moderno uređen jednoiposoban stan površine 37 m, smešten u mirnom delu Pančeva naselje Sodara, u neposrednoj blizini Tamiškog keja. Idealan izbor za život, ali i kao investicija, s obzirom da je stan trenutno izdat. Stan se nalazi na 2. spratu uredne zgrade sa liftom (ukupno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 92.052 €, 51,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

BATAJNICA, CENTAR, 2.0s, 51,14m2,nov ,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Ledena Stena, 94.000 €, 59,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u izgradnji na Ledenoj Steni. Stan se nalazi na prvom spratu stambeno-poslovne zgrade sa liftom. Projektovane površine je 58,81 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe,degažmana, kupatila, toaleta i terase.....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 94.960 €, 57,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi stanovi u izgradnji u savremenoj stambenoj zgradi na izuzetno traženoj i atraktivnoj lokaciji. Dostupne strukture: -Garsonjere -Jednosobni stanovi -Dvosobni stanovi Planirani početak radova: mart 2026. godine Rok završetka: 15 meseci od početka gradnje Objekat se gradi po....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 95.200 €, 47,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se jednoiposoban stan u izgradnji u naselju Čalije. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade sa liftom. Projektovane površine je 47,60 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na struju, putem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 99.900 €, 37,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Pravosnažna građevinska dozvola. - Svi stanovi su predbeleženi u katastru. - Kompletna dokumentacija. - Vrhunska novogradnja! . - Investitor koji iza sebe ima bogat portfolio. - Investitor je u sistemu PDV-a. - Pravo na povrat PDV-a za kupce prve nekretnine. . - Visok kvalitet završnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 101.300 €, 51,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 101.300 €, 51,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Ledena Stena, 103.650 €, 65,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u izgradnji na Ledenoj Steni. Stan se nalazi na drugom spratu stambeno-poslovne zgrade sa liftom. Projektovane površine je 64,78 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe,degažmana, kupatila, toaleta i dve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 107.640 €, 60,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Batajnica- CENTAR, 2.5s,59,80m2,nov,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo ure��enoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodi��an ��ivot. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 108.000 €, 45,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Moderan, odmah useljiv stan u novogradnji. - Kompletna dokumentacija. - Upotrebna dozvola ROP-PAL-44158-IUP-14/2026. - Potpuno izgrađen objekat. - Bez dodatnih ulaganja. - Izuzetan kvalitet! - Moguć povraćaj PDV-a za kupce prve nekretnine. . - Pogodan za život ili izdavanje. - Svetla....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 115.000 €, 46,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvosoban renoviran stan u centru NišaStan se nalazi u stambenoj zgradi novije gradnje na VI-spratu nije poslednji.U zgradi sa dva lifta. Povrsine od 46m2 sa centralnim grejanjem.Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, spavace sobe, hodnika , kupatila i terase. Stan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 121.000 €, 49,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan i svetao stan na jednoj od traženijih lokacija u gradu, između Keja i šoping centra Delta Planet. Površina stana iznosi 49 m², nalazi se na četvrtom spratu u zgradi sa liftom i termoizolacionom fasadom. Sprat nije poslednji. Stan ima dobar raspored koji omogućava....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 132.000 €, 55,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se moderan, odmah useljiv stan od 55 m2 na prvom spratu novogradnje u mirnoj ulici u Borči. Spreman za uselenje, idealan za život ili investiciju. Stan je uknjižen 1/1. Upotrebna dozvola: ROP-PAL-44158-IUP-14/2026. Cena stana je 2400E + 10% PDV. U cenu je uključeno jedno parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 132.000 €, 55,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 132.426 €, 74,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Batajnica, CENTAR, 3.0s,73.57m2,nov ,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo ure��enoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodi��an ��ivot. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 136.000 €, 70,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Pan��evo, Kneza Mihaila Obrenovi��a, 70m2, 3.0, VPR/4. Struktura: Dnevni boravak, 2 spava��e sobe, hodnik, kupatilo, 2 terase, pripadaju��i podrum. Uknji��en na 67m2, mereno sa terasama i ostavom 70 m2. Grejanje na struju, TA ili klima. Stan je kompletno renoviran 2024 god, elektro....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Tesla, 136.000 €, 70,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Pančevo, Kneza Mihaila Obrenovića, 70m2, 3.0, VPR/4. Struktura: Dnevni boravak, 2 spavaće sobe, hodnik, kupatilo, 2 terase, pripadajući podrum. Uknjižen na 67m2, mereno sa terasama i ostavom 70 m2. Grejanje na struju, TA ili klima. Stan je kompletno renoviran 2024 god, elektro i vodovodne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 156.600 €, 58,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 170.000 €, 92,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Stara Pazova, Novi Banovci – Beogradska 4. 0, 92m2 (dve terase 8m2), 3/6, lift, GAS, klima, interfon, parking Prodaje se četvorosoban, funkcionalan stan, u novoj stambenoj zgradi u centru Novih Banovaca. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka povezanog sa trpezarijom i kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 199.000 €, 79,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se renoviran dvoiposoban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija kod Doma zdravlja. Površine je 79m2, nalazi se na XIII spratu stambene zgrade sa liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Stan....

 
 
 
  Kuća, VIŠNJICA, 199.999 €, 75,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Branislava Stankovi��a, pr+ptk, ta, uknji��ena-Stvarna povr��ina-75m2 , ugovorna povr��ina-68.00m2, Odli��na ku��a na Vi��njici - prilika koja se ne propu��ta! U��u��kana u mirnom kraju Vi��njice, na prostranom placu od 4.13a, nalazi se ova ��armantna ku��a koja odi��e toplinom doma.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-28 (od ukupno 27)

<< <1> >>