• GoHome Professional
do 210 m2 klima novogradnja do 550 eura/m2 zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210 m2 klima novogradnja do 550 eura/m2 zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210 m2 klima novogradnja do 550 eura/m2 zadnjih 7 dana što skuplji porasla cena

  • Za upit "do 210 m2 klima novogradnja do 550 eura/m2 zadnjih 7 dana što skuplji porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 522 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 577 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 006 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+7%

Promena cene sa 449.000 € na 480.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 480.000 €, 129,00 m2 cca 3720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.04.2026 - 449.000 €
07.05.2026 - 480.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na extra lokaciji ,u blizini Bulevara i Liona,u mirnom delu ulice,prodaje se odličan penthaus u novogradnji ,sa liftom.Ulaz je konforan sa video nadzorom i interfonom.Zgrada poseduje energetski pasoš.Stan je svetao .osunčan dvostran :severo -istočno orijentisan.Sa terasa se pruža....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 206.100 € na 228.426 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 228.426 €, 69,00 m2 cca 3310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 206.100 €
10.05.2026 - 228.426 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Izuzetan dvoiposoban stan u modernoj novogradnji - Predstavljamo vam luksuzan četvorosoban stan u kvalitetnoj novogradnji, idealan za porodičan život ili kao investicija. Nalazi se u mirnom, a izuzetno praktičnom delu grada, u blizini svih sadržaja neophodnih za udoban svakodnevni....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 196.000 € na 200.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 200.000 €, 54,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 196.000 €
08.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, luksuzno opremljen trosoban stan u novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija – Bulevar kralja Aleksandra. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor za sve koji traže prodaja stanova Beograd na odličnoj lokaciji, potpuno opremljen stan bez....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 92.000 € na 95.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 95.000 €, 21,00 m2 cca 4520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 98.500 €
07.05.2026 - 92.000 €
09.05.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Odlična garsonjera na Banovom brdu – renovirana, svetla i funkcionalna! Predstavljamo vam savršenu priliku za život ili investiciju – potpuno renoviranu garsonjeru u mirnom delu Banovog brda, na samo nekoliko minuta hoda od Požeške ulice i svih važnih sadržaja. Stan se nalazi na 4.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 210 m2 klima novogradnja zadnjih 7 dana što skuplji porasla cena (13)
  • do 210 m2 klima novogradnja do 550 eura/m2 što skuplji porasla cena (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>