• GoHome Professional
do 210 m2 klima novogradnja do 522 eura/m2 oglasi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210 m2 klima novogradnja do 522 eura/m2 oglasi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210 m2 klima novogradnja do 522 eura/m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta što skuplji

  • Za upit "do 210 m2 klima novogradnja do 522 eura/m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta što skuplji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 495 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 548 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+21%

Promena cene sa 98.000 € na 119.000 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KRUPANJ, 119.000 €, 211,00 m2 cca 560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 98.000 €
08.03.2026 - 119.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127793, 22a, spratna, jedan sprat, struja, klima, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, pogodan za pp, mogućnost proširenja, deljiv. Odlična, novija, prostrana, useljiva kuća za porodično....

 
 
 
  Kuća, STANCI, 75.000 €, 140,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelepo seosko domaćinstvo, izuzetne gradnje u selu Stanci, udaljeno svega 10-tak km od Kruševca. Kuća je u osnovi 98m2, ukupne površine 140m2, spratnosti pr+1. Nalazi se na placu 12.86ari, a celokupno gazdinstvo oko kuće je površine 57.36ari. Okružena je travnjakom, raznim....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Vojlovica, 60.500 €, 110,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo nov, neuseljavan stan u kući, na prvom spratu. Nalazi se na veoma mirnoj lokaciji koja ima odličnu povezanost sa centrom grada. U blizini se nalazi market, apoteka, autobuska stanica, a na desetak minuta hoda se nalazi i park. Osnovna škola i vrtić su....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 55.550 €, 101,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, četvorosoban stan u novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu Square garden na Avijatičarskom naselju. Drugi sprat u zgradi sa liftom. Odvojena i opremljena kuhunja. Dva kupatila. Dvostrano orjetisan. Dve terase. Grejanje se plaća samo tokom zimske sezone po utrošku.....

 
 
 
  Stan, DUBOKO, 42.600 €, 80,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 106583, spratna, struja, klima, terasa, uknjižen, nov, fasada dobra, parking, mogućnost proširenja, vikendica. U ponudi izdvajamo splav na Savi kod restorana Duboko. Splav je na atestiranim pontonima. Prodaje se namešten. Poseduje prednju, zadnju i bočnu terasu, dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 36.500 €, 73,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120077, III/III, dupleks, klima, terasa, nov luks, novogradnja, parking, podrum, stambena zgrada. Stan se izdaje prvi put, dvoetazni, kompletno opremljen, moderan. U donjem delu sastoji se od hodnika, spavace sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom (kompletno opremljeno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 35.200 €, 64,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE LUX TROSOBAN NOV STAN U NOVOJ ZGRADI BLIZU VELIKOG MARKETA LIDL I GRAS - a NA POČETKU SUVOBORSKE ULICE, SA GREJANJEM NA GAS I MALIM KOMUNALNIM TROŠKOVIMA U STANU JE SVE NOVO I MALI SU TROŠKOVI A SASTOJI SE OD ULAZNOG HODNIKA, DNEVNE SOBE SA IZLASKOM NA TERASU KOJA POSEDUJE....

 
 
 
  Kuća, LIPNIČKI ŠOR, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vila Drina predstavlja objekat koji je u potpunosti posvećen ideji luksuznog gostinskog najma i boravka na ekskluzivnog imanju u potpunoj prirodi. Na samoj obali reke Drine, u pitomom i neurbanom delu naselja, Vila Drina se nalazi na 7 km od grada Loznice, odnosno na ~2h vožnje iz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120006, I/I, klima, terasa, uknjižen, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, tavan, stambena zgrada. Izdajem stan od 70m2 koji se sastoji od tri spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka, kuhinje, kupatila i terase. Grejanje je etažno, što omogućava....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 34.650 €, 63,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, potpuno i veoma opremljen dupleks. Kuhinja je kompletno opremljena novim i modernim uredjajima (frizider, ugradna rerna i ploca, masina za sudove), a kupatilo takodje ima ves masinu, ugradjena je i klima. Stan je izradjen od najkvalitetnijih materijala, svetao je i....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 210 m2 klima novogradnja do 522 eura/m2 što skuplji (83)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>