• GoHome Professional
do 210 m2 klima novogradnja do 170000 eura što već - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • do 210 m2 klima novogradnja do 170000 eura što već - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210 m2 klima novogradnja do 170000 eura što veći

  • Za upit "do 210 m2 klima novogradnja do 170000 eura što veći" pronađeno 2 564 nekretnina - prosečna cena 2.070 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 160000 eura (malo jeftiniji)
    • 170000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 006 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NOVI SAD, 100.000 €, 100,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nova kuća na prelepom mestu,pogled na grad i na reku.Savršen mir i uživanje,kuća je na sprat,dozvoljeni su kućni ljubimci,idealno i za porodicu i za ljude koji rade od kuće,nameštena,ali po potrebi može i bez nameštaja,useljiva od 15 septembra,cena 1000e+depozit+ag.provizija. Kontakt....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 90.000 €, 100,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dorćol,Dositejeva ulica,4.0,100kvm, dvorišna kuća-dupleks, dole-dnevna+2 spavaće sobe+kupatilo i kuhinja i terasa; gore-sve 1 prostor sa čajnom kuhinjom i kupatilom, cg (info stan oko 9000din), 4 klime,2 kupatila, NOV nameštaj, useljivo 10.09. 900e+DEP+ag.provizija 50% (br.reg.220)....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 90.000 €, 100,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Petrovaradin, ulica Preradovićeva. Nov, kompletno namešten, komforan trosoban stan u suterenu zgrade. Ovaj stambeni prostor čine prostran dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatilo sa tuš kabinom. Bez terase. Grejanje na gas. Kablovska televizija i internet.....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 50.000 €, 100,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem kuću na Alibegovcu od 100 m2 koja je udaljena 5 km od mosta Slobode. Donji deo kuće sastoji se od dnevne sobe, kuhinje i kupatila. Na spratu se nalazi velika prostorija od 40m2 u kojoj su smeštana dva velika bračna kreveta. Kuća poseduje tri velike terase i garažu. U garaži....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 170.000 €, 99,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju nov, neuseljavan troiposoban stan na lepoj, mirnoj lokaciji kako za stanovanje, tako za izdavanje. Stan se nalazi u novoizgrađenom kompleksu Vagres Sity. Stan je po strukturi troiposoban, uknjižene površine 99.04 m2. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 131.690 €, 98,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju na Somborskoj rampi. Veoma pouzdan i kvalitetan investitor. U pitanju je stambeni komplex od 34 urbane vile sa po dva ulaza. Nov i moderan stil opremanja i gradnje. Rok uselenja je određen za decembar 2024 god. sa rokom tolerancije od 90 dana.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 130.810 €, 98,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 92.800 €, 98,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se uknjižen komforan stan u novogradnji, površine 98 m² (58m² stan + 39,96 m² terasa) u Vrnjačkoj Banji. Stan je niže spratnosti, dvostrano orjentisan. Sastoji se od velike dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. Karakteristike....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 118.500 €, 97,90 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Na nepuna 2 km od centra Barajeva, na visni i u centru Lisovića sa zadovljstvom predstavljamo ovu kuću u zelenilu i voću pod velikim orahom uz koju kupac u ovoj ceni dobija i parcelu od 34,82 ara nedaleko od kuće.Neverovatna ponuda i veoma retka za ljubitelje prirode. Kuća je na glavnom....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 170.000 €, 97,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću na 12 km od Novog Sada sa lepim placem kvadratnog oblika. Kuća je konforna, ima gradski vodovod, kanalizciju, gas, trofaznu struju, fiksni telefon, TV paket i flet internet. Kuća je dvosobna, jednoetažna. Moguća kupovina na stambeni kredit. Kuća je opremljena novim ugradnim....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 118.500 €, 97,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

                        Na  nepuna  2 km od centra Barajeva, na visni i u centru Lisovića sa zadovljstvom predstavljamo ovu kuću u zelenilu i voću pod velikim orahom uz koju kupac u....

 
 
 
  Stan, VRANJE, 156.000 €, 96,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju Lux stan u širem centru Vranja. Stan je nov na tržištu, nalazi se na drugom spratu zgrade sa 96 kvadratnih metara premium životnog prostora. Stan nudi savršenu kombinaciju udobnosti i stila, sa dve prostrane spavaće sobe i jednim kupatilom opremljenim modernom tuš kabinom.Prostrana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 115.200 €, 96,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 80939, VII/VII, klima, lift, terasa, nov, parking, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je stan u održavanoj zgradi sa liftom na lokaciji sa odličnom infrastrukturom, u blizini Palate pravde, Savskog Trga i Beograda na vodi. Prostran je, vrlo komforan, strukturno....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 168.338 €, 95,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 94.56 m2 sa 2 terase, PR od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima, brzo useljiv, uknjizen na 94.56 m2, parking mesto u dvoristu zgrade u ceni stana, novogradnja iz 2025. godine. Trosoban stan u novogradnji,....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 168.308 €, 95,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 94.51 m2 sa 2 terase, PR od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima, brzo useljiv, uknjizen na 94.51 m2, parking mesto u dvoristu zgrade u ceni stana, novogradnja iz 2025. godine. Trosoban stan u novogradnji,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 170.950 €, 95,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115980, VPR/, klima, lift, terasa, uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, pogodan za pp, Adaptibilanu u 3.5, mogućnost proširenja, stambena zgrada. U ponudi je stan na odličnoj lokaciji na visokom prizemlju . U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 161.400 €, 95,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX stan na Panteleju u Novogradnji, stan na celom spratu, 95m2, 3. sprat, po strukturi 5 soban stan dnevni boravak sa terasom, odvojena kuhinnja i trpezarija, 4 spavace sobe, 2 kupatila, 2 terase, centralni hodnik iz koga se zasebno ide u sve prostorije, pvc stolarija, lift, Uradjena....

 
 
 
  Stan, STARI BANOVCI, 160.000 €, 95,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlicna lokacija! Ovaj luksuzni prostrani stan od 95m2(75m2+20m2 terase) nalazi se na odlicnoj lokaciji u srcu Starih banovaca sa fenomenalnim pogledoma na Dunav, sa 3 prostrana balkona, kupatilom i zasebnim toaletom, i zasebnom vesernicom u stanu. Blizu iskljucenja za autoput Beograd/....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 152.000 €, 95,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo lux stan u novogradnji na prvom spratu od pet u zgradi sa liftom. Kompletno namešten, nameštajem i belom tehnikom vrhunskog kvaliteta. Stan i terasa su okrenuti ka mirnom dvorištu. Svetao i sunčan. Prostorije: predsoblje, dnevni boravak, kuhinja i trpezarija, tri spavaće....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121327, II/IV, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaža(2), stambena zgrada. Predstavljamo vam stan u zgradi novije gradnje na odličnoj lokaciji. Po strukturi je četvorosoban, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, tri spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA, 175.000 €, 95,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prodaji uknjizen lokal, Višnjička Banja, Sunnyville, prizemlje, površine od 95m2. Spratna visina iznosi 4,5m. . Naselje koje je progresivno sa prilivom stanovnistva,tako da lokal predstavlja sjajnu investiciju sa povećanjem potencijala iz godine u godinu zbog razvoja naselja. Lokal....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Adice, 159.000 €, 94,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novo u ponudi. Stanovi u novogradnji različite strukture i spratnosti u najlepšem delu naselja Adice. Pouzdan investitor,visok kvalitet gradnje,savremeni materijali Iskoristite priliku za pametnu ivesticiju po povoljnoj ceni. Moderni apartmani sa prelepim pogledom na Frušku goru-idealan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 140.000 €, 94,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.07.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Izuzetan, prostran i svetao stan u novogradnji na divnoj lokaciji. Stan se nalazi u ulici Miljakovačke staze na Miljakovcu 3 u neposrednoj blizini svih sadržaja nepophodnih za ugodan život. Zgrada je modernog dizajna, poseduje privatni parking dok stanu pripada jedno parking mesto.....

 
 
 
  Poslovni prostor, VIŠNJICA, 136.300 €, 94,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine su u prilici da vam ponude lokal povrsine 94m2 na odlicnoj lokaciji u Višnjickoj Banji u ulici Mirka Milojkovića Lokal je veoma osvetljen i pristupacan, moze se prilagoditi shodno nameni poslovanja, idealna prilika kao investicija Moze biti namenjen za obavljanje vise....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 120.000 €, 94,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 2211, IV/IV, dupleks, klima, telefon, terasa, izvorno stanje, ulaz prosecan, novogradnja, fasada dobra, tavan, stambena zgrada. Stan se nalazi ispod velikog parka,u blizini obdanista i skole.Dupleks,u donjem delu su predsoblje,kupatilo,spavaca soba,kuhinja,trpezarija,dnevni....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 120.000 €, 94,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2022.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 2211, IV/IV, dupleks, klima, telefon, terasa, izvorno stanje, ulaz prosečan, novogradnja, fasada dobra, tavan, stambena zgrada. Stan se nalazi ispod velikog parka,u blizini obdanista i skole.Dupleks,u donjem delu su predsoblje,kupatilo,spavaca soba,kuhinja,trpezarija,dnevni....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 103.000 €, 94,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 125137, 7.69a, prizemna, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, mogućnost proširenja, deljiv. Odlična, odmah useljiva prizeman kuća u Rumi, na lepom....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 103.000 €, 94,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 125137, 7.69a, prizemna, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, mogucnost prosirenja, deljiv. Odlicna, odmah useljiva prizeman kuca u Rumi, na lepom....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 101.000 €, 94,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 183.400 €, 94,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dupleks, novogradnja, USELJIV, u stambenom objektu PO+PR+IV+PK, sa 11 stambenih jedinica. Nalazi se na odličnoj lokaciji u samom centru grada, te je pogodan kako za porodičan život tako i za izdavanje. Stan je komforan sa izuzetnim rasporedom prostorija, površine 94.07m2....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 87.000 €, 94,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan, penthaus, sa prelepim pogledom na grad. Stan se nalazi u blizini Hotela Marica, Iznad naselja Novi Niš. Odlična lokacija, kako za stanovanje, takko za izdavanje. Stan je po strukturi dvosoban, površine 94 m2 sa terasom. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 65.800 €, 94,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov četvorosoban stan sa opremljenom kuhinjom pogodan za višečlanu porodicu. Takodje stan se može koristiti i kao kancelarijski prostor za firme Struktura stana:Hodnik,dnevna soba sa kuhinjom,tri spavaće sobe,kupatilo,toalet,velika terasa celom dužinom stana. Centralno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 47.000 €, 94,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, četvorosoban stan za poslovne delatnosti u novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu Square garden na Avijatičarskom naselju. Četvrti sprat u zgradi sa liftom. Opremljena kuhunja. Dva kupatila. Dvostrano orjetisan. Dve terase. Grejanje se plaća samo tokom zimske sezone....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 167.330 €, 93,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux nekretnina, na odličnoj lokaciji! U centru Vrdnika, odličan kako za život, tako i za izdavanje. Stan je nov, nikada useljavan, sa odličnom opremom. Aluminijska stolarija i roletne sa električnim podizačima, podno grejanje. odličan unutrasnja stolarija, uvozna keramika. Parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 140.160 €, 93,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja na odličnoj lokaciji, Matice srpske, Mirijevo 1. U neposrednoj blizini su svi sadržaji neophodni za svakodnevni život. Zgrada modernog izgleda, visok kvalitet gradnje, ima lift. Dokumentacija uredna, ukniženo. U stanovima je sprovedeno podno grejanje na el. kotao I ugrađeni....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 76.000 €, 93,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju je prelep trosoban stan površine 93 m², savršeno opremljen sa modernim nameštajem i tehnikom, smešten na atraktivnoj i mirnoj lokaciji. Stan se sastoji od: Ulaznog hodnika Prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, savršeno opremljen i osvetljen sa izlazom na terasu. Moderne....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 76.000 €, 93,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kompletno namešten trosoban stan površine 93m², smešten na mirnoj i atraktivnoj lokaciji. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i izlazom na terasu, moderne kuhinje sa najnovijim aparatima, dve velike....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 65.100 €, 93,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se u Temerinskoj ulici, na deset minuta hoda od pešačke zone grada, četvorosoban, komforan stan, u novogradnji. Ima dnevnu sobu i još tri spavaće sobe (jedna je sa bračnim krevetom). Ima terasu, klimu, veš i sudo mašinu; lift, gradsko grejanje. Useljiv odmah. Potreban depozit,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 51.150 €, 93,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, četvorosoban stan za poslovne delatnosti u novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu Square garden na Avijatičarskom naselju. Prvi sprat u zgradi sa liftom. Opremljena kuhunja. Dva kupatila. Dvostrano orjetisan. Dve terase. Grejanje se plaća samo tokom zimske sezone....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 185.000 €, 92,92 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

3.5, 92,92m2, terasa, 2/2, EG, telefon, interfon, parking mesto. Građevinska dozvola. 🏡 Prodaja stana – Borča, Ovčanski put U ponudi moderan troiposoban stan od 92,92m² u kvalitetnoj novogradnji, smešten u mirnom i planski uređenom kompleksu zatvorenog tipa. ✨ Osnovne karakteristike:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 161.000 €, 92,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se LUX 3. 0 stan u zgradi novijeg datuma. Stan je kompletno opremljen modernim namestajem i opremom. Nalazi se na 7. od 7 spratova i ima fantastican pogled prema Cuburskom parku. sastoji se od dnevne sobe u okviru koje se nalazi kuhinja, dve spavace sobe i kupatilo. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 172.000 €, 92,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju troiposoban dupleks stan u novogradnji, u stambenom objektu PR+III i PR+VI u blizini Pravnog i Ekonomskog fakulteta, površine 92 m2,uknjižena površina je 66 m2, na 6. spratu. Nalazi se na odličnoj lokaciji za porodičan zivot, ali i za izdavanje. Stan je komforan, odmah....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 509)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>