• GoHome Professional
do 210 m2 klima do 97000 eura parking Oglasi objav - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210 m2 klima do 97000 eura parking Oglasi objav - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210 m2 klima do 97000 eura parking Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "do 210 m2 klima do 97000 eura parking oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 92000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 006 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+6%

Promena cene sa 91.980 € na 97.090 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PADINSKA SKELA, 97.090 €, 51,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.11.2025 - 84.320 €
25.01.2026 - 91.980 €
19.04.2026 - 97.090 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, ukupne površine 51,10m2. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i lođe.Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima, izolacija od kamene vune d-10 cm, kvalitetna keramika iz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 97.100 €, 40,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126926, PK/II, u izgradnji, parking, stambena zgrada. U prilici smo da vam ponudimo više manjih stanova, u zgradi sa planiranim završetkom radova u januaru 2026.g. na dobroj lokaciji sa odličnom infrastrukturom i povezanošću sa svim delovima grada. U ponudi su strukture....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 87.480 € na 96.228 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 96.228 €, 36,00 m2 cca 2670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.01.2026 - 103.846 €
25.01.2026 - 94.405 €
27.02.2026 - 96.228 €
04.03.2026 - 87.480 €
10.04.2026 - 96.228 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.indomio.rs

Sigurna budućnost za vašu porodicu počinje u našem kompleksu. Cena stanova je od 2400eur/m2+PDV. Moderan stil gradnje, podređen porodičnom komforu. Na ušuškanoj lokaciji u kompleksu izuzetnog kvaliteta. Pored kompleksa je parcela koja je namenjena izgradnji sportskih sadržaja i zelenila.....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 75.600 €, 75,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Veliko Gradište, centar - Albanske spomenice 3. 0, 75m2 (lođa 4m2), 4/4, EG/struja, inverter klima, interfon, parking U ponudi trosoban stan i samom centru Velikog Gradišta, u ulici preko puta parka. Nalazi se u potkrovlju, u nivou četvrtog sprata, u kvalitetnom, održavanom objektu....

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 97.000 €, 60,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stara Pazova, Novi Banovci - Svetosavska 2.0, 60m2, terasa, prizemlje, podno grejanje na plin, klima, lift, interfon, video nadzor, parking U ponudi odlično opremljen i veoma komforan dvosoban stan sa velikom terasom, što daje osećaj domaćeg ambijenta za zaista udoban boravak. Nalazi....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 97.000 €, 203,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fina porodična kuća kvalitetne gradnje, na dobroj lokaciji u blizini trgovine AS kod prvog kružnog toka.. Kuća je po strukturi po+p+pk, uknjižene bruto površine 203m2, neto 144m2, na placu od 120 m2. U prizemlju (89m2) je ulazni hodnik sa unutrašnjim stepeništem do potkrovlja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 97.000 €, 32,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja stana- Telep- Jednosobna struktura Agencija Gold nekretnine, predstavlja jednosoban stan na prodaju na Telepu, Novi Sad. Prodajemo stan na Telepu u ulici Jerneja Kopitara, kompletno je opremljen novim nameštajem i belom tehnikom. Stan je prostran i osvetljen, postoji dosta....

 
 
 
  Kuća, RAŠKA, 97.000 €, 58,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stara, zavičajna kuća u Brzeću, na atraktivnom mestu za gradnju, uz glavni put koji vodi ka Kopaoniku i odakle počinje nacionalni park. Kuća je za adaptaciju ili rušenje a plac od 1.115 m2 je na ravnom delu gde je dozvoljena gradnja oko 1.000 m2 i nalazi se u neposrednoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 97.000 €, 33,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja – Jednosoban stan Na prodaju potpuno namešten jednosoban stan u novogradnji, na drugom spratu moderne zgrade savremenog dizajna. Stan se nalazi u mirnoj i tihoj ulici, na odličnoj lokaciji u blizini dečijeg vrtića. Uz stan je moguće kupiti i garažno mesto od 15 m² u zgradi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 97.000 €, 22,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo garsonjeru na Dorćolu, u ulici Visokog Stevan Stan se nalazi na četvtom spratu stambene zgrade od jedanaest Površine je 22m2 (mereno ima 20m2 + 2m2 terasa), uknjižena na 16m2 Grejanje u stanu je centralno Klima Prodaje se nameštena Dosta osunčan sa puno....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 210 m2 klima do 97000 eura parking (3809)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>