• GoHome Professional
do 210 m2 klima do 91000 eura lift do 1700 eura/m2 - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • do 210 m2 klima do 91000 eura lift do 1700 eura/m2 - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210 m2 klima do 91000 eura lift do 1700 eura/m2 što manji

  • Za upit "do 210 m2 klima do 91000 eura lift do 1700 eura/m2 što manji" pronađeno 1 585 nekretnina - prosečna cena 1.114 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 80000 eura
    • do 100000 eura (prosečna cena)
    • do 120000 eura
    • do 1000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Zemun, 27.000 €, 45,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se na period od minimun 1 godine. Ukoliko zakupac izađe pre ugovorenog roka, zakupodavac zadržava depozit. Bez kućnih ljubimaca. agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 27.000 €, 45,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 24.750 €, 45,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE LEPO NAMESTEN STAN U NOVOJ ZGRADI. KUCNI LJUBIMCI NISU DOZVOLJENI. DEPOZIT U VISINI KIRIJE. AGENCIJSKA PROVIZIJA 50% 069780578 Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 24.750 €, 45,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Rotkvarija, ulica Kisačka. Kompletno namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini centra grada, glavne autobuske stanice i osnovne škole. Ovaj lep i svetao stambeni prostor modernog dizajna čine dnevni boravak sa savremeno opremljenom kuhinjom i trpezarijom, spavaća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 24.750 €, 45,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep, opremljen i renoviran stan, u blizini reke i centra Zemuna. Na drugom spratu, sa velikom terasom sa pogledom na park. Centralno grejanje, klima, alarm. Mesečni troškovi oko 100e. Sbb kablovska. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Dva lifta. Slobodan parking ispred zgrade. Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 24.750 €, 45,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116518, III/, klima, lift, terasa, parking. Izdaje se luksuzno namešten jednoiposoban stan u Kisačkoj ulici, 5 minuta od centra grada. Odmah je useljiv, nije pet friendly. Postoji mogućnost parkiranja u dvorištu zgrade kao i mogućnost iznajmljivanja privatnog parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 24.750 €, 45,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

🔑 Izdaje se jednoiposoban stan – Grbavica, kompletno namešten! 🏙️ U ponudi imamo odličan jednoiposoban stan površine 45m² , koji se nalazi na 5. spratu kvalitetno građene zgrade u traženom delu Grbavice . Stan je kompletno namešten i opremljen svim potrebnim uređajima za udoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Fontana, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 123020, klima, lift, terasa, renoviran, ulaz mermerni, stara gradnja, parking, stambena zgrada. Lep renoviran stan, funkcionalan, potpuno opremljen i sređen za stanovanje, klimatizovan. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE LEPO NAMESTEN STAN KOD PAUSE KAFICA. SLOBODAN OD 15.09. AGENCIJSKA PROVIZIJA 50% 0691871348 Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, lepo opremljen jednoiposoban stan u novoj zgradi. Stan je u potpunosti opremljen novim nameštajem kao i tehnikom. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje u stanu je na gas i ima mogućnost podesavanja temperature....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem jednoiposoban namešten stan u Novom Sadu (početak Fruškogorske ulice, prekoputa Naučno-tehnološkog parka). Zbog blizine kampusa mesto je idealno za studiranje, ili IT posao. Ima dosta prostora (45m2). Gradsko grejanje, klima uredjaj, dva lifta (8/16). Optički internet. Komunalije,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Laze Kostića. Nov, kompletno namšten jednoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje. Blizina strogog centra grada, Bulevara oslobođenja i Futoške oijace. Ovaj lep i svetao stambeni prostor modernog dizajna čine dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Bele Njive, nova zgrada. Garaza uz doplatu 100 eura. Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS). Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine jednokratno. Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TELEP, 45m2, JEDNOIPOSOBAN Izdaje se LUX stan, I sprat, lift, kablovska, interfon, sigurnosna kamera. Nov nameštaj, nova bela tehnika, na duži vremenski period, ozbiljnim zakupcima. Stan ima: dnevni boravak, LCD TV, kuhinja: ugradni frizider, sudomašina. U kupatilu nova veš mašina.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Fontana, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan stan, miran kraj. Lako do bilo koje tačke BG. Lokacija-sve je blizu Terasa, Lift, Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, potpuno opremljen stan na mirnoj lokaciji pored Dunava. Stan ima 45m2, odvojenu sobu, garazu i svu potrebnu belu tehniku. Troskovi su veoma niski. Za vise informacija pozovite 0693724261 Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Divan dvosoban stan preko puta Partizanovog stadiona. Okružen zelenilom sa predivnim pogledom. Sve vam je na dohvat ruke. Potreban depozit, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se 1.5 stan – Ledine, 45 m², namešten, lift, parking – 500 € ulica Bukovačka. Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban stan od 45 m² na Ledinama, u novijoj zgradi sa liftom i obezbeđenim parking mestom. Stan je idealan za jednu osobu ili par. Struktura: dnevna soba sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 78.300 €, 46,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan 46m2 na Paliluli, u blizini ambulante Rasadnik. Stan se nalazi na osmom spratu, sa liftom, iznad stana su tavanske prostorije. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, dve manje spavaće sobe, od koje je jedna dobijena delimičnim zatvaranjem....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 76.560 €, 46,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 46.4 m2. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija. Nalazi se u novogradnji....

 
 
 
  Stan, BEČEJ, 78.500 €, 46,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je savremeni stambeni kompleks u izgradnji, sa planiranim završetkom radova do kraja 2026. godine. Objekat se nalazi na odličnoj lokaciji u Bečeju, u mirnom i urbanom okruženju, sa lakim pristupom svim važnim sadržajima – školama, prodavnicama, zdravstvenim ustanovama i javnom....

 
 
 
  Stan, BEČEJ, 78.640 €, 46,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 78.760 €, 46,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u novogradnji na Panteleju, projektovane površine 46.33 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stan se nalazi u stambeno-poslovnom kompleksu koga čine 4 lamele na lokaciji pogodnoj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 74.608 €, 46,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u izgradnji u stambenom objektu PR+3, u Donjoj Vrežini u blizini Lidla i Disa. Stan je projektovane površine 46.63m2, Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom spavaće sobe, kupatila i terase. Ovakva struktura je dostupna samo u prizemlju. Zgrada....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 78.815 €, 46,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u novogradnji na Panteleju, projektovane površine 46.36 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,spavaće sobe, kupatila i terase. Stan se nalazi u stambeno-poslovnom kompleksu koga čine 4 lamele na lokaciji pogodnoj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 74.152 €, 46,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 47,71 m2 . Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija. Nalazi se na....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 74.000 €, 46,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom i uređenom naselju Tozino Voće, koje mnogi s pravom smatraju najlepšim delom Mladenovca, nalazi se stan koji spaja kvalitet, udobnost i praktičnost svakodnevnog života. Zgrada u kojoj se stan nalazi građena je od najkvalitetnijih materijala i odiše svežinom novije gradnje.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 73.951 €, 46,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 47,71m2 . Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija. Nalaze se na....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 69.945 €, 46,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 79.595 €, 46,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 46.82m2 i nalazi se na prizemlju. Po strukturi je jednoiposoban sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi do svih prostorija u stanu, dnevne....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 69.780 €, 46,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u izgradnji u stambenom objektu PR+3, u Donjoj Vrežini u blizini Lidla i Disa. Stan je projektovane površine 46,52 m2, sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, kupatila i terase. Nalazi se na trećem (poslednjem)....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 79.675 €, 46,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.indomio.rs

Završetak radova: mart 2026. | Moguć povraćaj PDV-a U ponudi je jednosoban stan u savremenoj zgradi koja je trenutno u izgradnji, u jednoj od najmirnijih i najtraženijih zona Vrnjačke Banje – destinacije koja beleži turiste tokom cele godine. Bilo da tražite svoj novi dom u okruženju....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 79.815 €, 46,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 46.95m2 i nalazi se na prvom, drugom i trećem spratu. Po strukturi je jednoiposoban sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi do svih prostorija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 80.610 €, 46,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi dvoiposoban,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 80.710 €, 46,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi strukturi dvoiposoban,....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 62.546 €, 46,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 2s378 Predstavljamo vam spoj luksuza i prefinjenog šarma. Postanite vlasnik stana na najpoželjnijoj lokaciji - pravom porodičnom naselju, koje nudi mnogo sadržaja, parkova i terena, a opet je od centra udaljeno samo 10 minuta hoda. Savremeni sadržaj koji garantuje jedinstvene....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 81.000 €, 46,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen stan u novogradnji, površine 46 m² u Vrnjačkoj Banji. Stan je niže spratnosti. Sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. Karakteristike stana: Cena: 81.000 EUR Površina: 46 m² Karakteristike: grejanje - norveški....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 60.125 €, 46,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 491 Direktno od investitora, bez agencijske provizije, uz svu potrebnu pravnu pomoć! U ponudi dvosoban stan u centru Stare Pazove, u zgradi koja se gradi u neposrednoj blizini svih važnih institucija - banaka, opštine, suda, doma zdravlja, škola, ali i gradskog parka, autobuske....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 57.563 €, 46,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Šifra: 2s384 Predstavljamo vam spoj luksuza i prefinjenog šarma Postanite vlasnik stana na najpoželjnijoj lokaciji - pravom porodičnom naselju, koje nudi mnogo sadržaja, parkova i terena, a opet je od centra udaljeno samo 10 minuta hoda. Savremeni sadržaj koji garantuje jedinstvene....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Erdoglija, 82.000 €, 46,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u Erdogliju Površina: 46 m² + Velika terasa. Stanje: Renoviran, u odličnom stanju. Kompletno opremljen nameštajem i kućnim aparatima (moguća prodaja bez nameštaja i tehnike uz korekciju cene) Sastav: 2 odvojene sobe Kuhinja Hodnik Kupatilo Velika terasa (nije uključena....