• GoHome Professional
do 210 m2 klima do 91000 eura lift što veći Oglasi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210 m2 klima do 91000 eura lift što veći Oglasi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210 m2 klima do 91000 eura lift što veći Oglasi objavljeni od poslednjeg puta porasla cena

  • Za upit "do 210 m2 klima do 91000 eura lift što veći oglasi objavljeni od poslednjeg puta porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 86000 eura (malo jeftiniji)
    • 95000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+4%

Promena cene sa 66.420 € na 68.800 € dana 23.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 68.800 €, 50,00 m2 cca 1380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 66.420 €
23.03.2026 - 68.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi različitih struktura i kvadratura – od 31, 6m² do 67, 4m², kvalitetne i sigurne gradnje. Cena: 1. 400 €/m² sa PDV-om PARKING MESTO JE UKLJUČENO....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 80.000 € na 90.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 90.000 €, 71,00 m2 cca 1270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 80.000 €
17.04.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prelep,komforan stan koji se sastoji od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila,toaleta, terase,ostave na terasi i hodnika koji je u potpunosti iskoristiv, Uknjižen, zgrada ima upotrebnu dozvolu. Grejanje je isključeno, ali se plaća 10%, klima,....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 93.000 € na 99.200 € dana 02.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 99.200 €, 62,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.12.2025 - 93.000 €
02.04.2026 - 99.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.12.2025.,

www.heroldo.com

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Stanovi su tipskog karaktera od prvog do šestog sprata. Veoma blizu svih gradskih institucija, omogućava Vam da bez korišćenja vozila završavate sve Vaše obaveze. Sa druge....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 83.580 € na 86.565 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 86.565 €, 60,00 m2 cca 1440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 80.595 €
08.04.2026 - 83.580 €
24.04.2026 - 86.565 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi različitih struktura i kvadratura – od 31,6m² do 67,4m², idealni kako za mlade parove i pojedince, tako i za porodice koje žele mir, sigurnost....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 80.595 € na 83.580 € dana 07.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 83.580 €, 60,00 m2 cca 1390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.10.2025 - 80.595 €
07.04.2026 - 83.580 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2025.,

www.heroldo.com

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi različitih struktura i kvadratura – od 31, 6m² do 67, 4m², idealni kako za mlade parove i pojedince, tako i za porodice koje žele mir, sigurnost....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 83.580 € na 86.565 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 86.565 €, 59,00 m2 cca 1470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 80.595 €
20.03.2026 - 83.580 €
24.04.2026 - 86.565 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 68.880 € na 71.430 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 71.430 €, 50,00 m2 cca 1430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.10.2025 - 66.420 €
08.04.2026 - 68.880 €
24.04.2026 - 71.430 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 68.880 € na 71.340 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 71.340 €, 50,00 m2 cca 1430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.12.2025 - 66.420 €
15.03.2026 - 68.880 €
24.04.2026 - 71.340 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 68.880 € na 71.430 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 71.430 €, 49,00 m2 cca 1460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 66.420 €
10.04.2026 - 68.880 €
24.04.2026 - 71.430 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 68.880 € na 71.340 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 71.340 €, 49,00 m2 cca 1460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 66.420 €
20.03.2026 - 68.880 €
24.04.2026 - 71.340 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 210 m2 klima do 91000 eura lift što veći porasla cena (104)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>