• GoHome Professional
do 210 m2 klima do 91000 eura što manji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 210 m2 klima do 91000 eura što manji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210 m2 klima do 91000 eura što manji

  • Za upit "do 210 m2 klima do 91000 eura što manji" pronađeno 6 332 nekretnina - prosečna cena 1.571 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 86000 eura (malo jeftiniji)
    • 95000 eura (malo skuplji)
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • pogodan
    • uknjižen
    • 1.sprat
    • parket
    • centralno grejanje
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 23.000 €, 17,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal u TC Gorča. Lokal je površine 17 m2, nalazi se u suterenu zgrade, pogodan za obavljanje različitih delatnosti. Odlična lokacija, sam centar grada (pešačka zona). Sastoji se iz višenamenske prostorije i toaleta. Centralno grejanje u lokalu(trenutno isključeno), lift.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 80.000 €, 18,00 m2 cca 4440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1397 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0643255742. Na prodaju je funkcionalna garsonjera na Zvezdari u blizini Vukovog spomenika. Predstavlja praktično rešenje za one koji traže manji, lako održiv prostor u gradu. Zahvaljujući kompaktnom rasporedu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 66.950 €, 18,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična ponuda. Opremljena garsonjera na fantastičnoj lokaciji, bez ikakvog ulaganja. Agencijska oznaka stana 110960, Novi Sad, Kej,15 ( zapravo 18 m2) m2, garsonjera, prvi sprat. Predivna ušuškana garsonjera od 18 m2 na prvom spratu, maltene komplet opremljena se prodaje. Svetla....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 61.800 €, 18,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam veoma funkcionalnu garsonjeru na lepoj lokaciji. U pitanju je zgrada novije gradnje, stan je bez ikakvih ulaganja i prodaje se kompletno namešten. Uknjižen na vlasnika 1/1, moguća je i kupovina putem stambenog kredita. Odličan je kako za život tako i za izdavanje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 61.550 €, 18,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na 2 minuta hoda do Pašićeve ulice i pešačke zone u centru Novog Sada, Zmaj Jovine ulice, nalazi se odlična garsonjera. Uknjižena 1/1. Komplet opremljena sa nameštajem i tehnikom i posuđem. Ulično je orijentisana. Računi grejanja su niski. Svetla, lepa i brzo useljiva. Kuhinja i kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 60.000 €, 18,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

CENTAR, 18m2, GARSONJERA Prodaje se odlična garsonjera na atraktivnoj lokaciji, na drugom spratu, u zgradi bez lifta. Garsonjeru čine soba sa kuhinjom, kupatilo i zastakljena ostava. Garsonjera je upravo kompletno renovirana i orijentisana ka dvorištu. Uknjižena je u idealnom delu.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 57.000 €, 18,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen ulični lokal u novijoj zgradi, na samo 1min.od FUTOŠKE PIJACE, BULEVARA OSLOBOĐENJA, GRBAVICE. Odličan ulični lokal sa uvučenim mokrim čvorom i prostorom za čajnu kuhinju. TRENUTNO JE POD ZAKUPOM!!! USELJIV ODMAH!!! POZOVITE!!! Futoška pijaca, Starija gradnja, Internet,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BELE VODE, 54.000 €, 18,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 128273, I/I, izlog, klima, telefon, terasa, izvorno stanje, fasada dobra, lokal. Prodaje se lokal na Banovom brdu u Požeškoj ulici. Nalazi se u tržnom centru, na I spratu sa ulice, sastoji se od 1 prostorije i poseduje WC. Pogodan je za kancelariju ili uslužnu delatnost.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Banovo Brdo, 54.000 €, 18,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128273, I/I, izlog, klima, telefon, terasa, izvorno stanje, fasada dobra, lokal. Lokal se nalazi u T.C. na I spratu sa ulice, sastoji se od 1 prostorije i poseduje WC. Pogodan je za kancelariju ili usluznu delatnost. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 39.200 €, 18,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal u novom podzemnom prolazu, bez ulaganja, inače višenamenski upravo zbog svoje pozicije i lokacije. Lokal je izdat i uvek se u njemu obavljala delatnost. Uknjižen je na 18m2 i sastoji se od jedne višenamenske prostorije. Uknjižen kao privatna svojina 1/ 1, čisto vlasništvo.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 33.000 €, 18,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal u Podzemnom prolazu. Lokal je površine 18 m2, pogodan za obavljanje različitih delatnosti. Odlična lokacija, sam centar grada ispod pešačke zone. U postupku uknjiženja. Za više informacija javite se, ovo je samo deo naše ponude. Obrenovićeva, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 89.900 €, 19,00 m2 cca 4730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 124068, V/V, klima, uknjizen. Prodaje se uknjizena garsonjera od 19 m², 5. sprat, iznad kog se nalazi tavanski prostor (nema stanova iznad). Stan je svetao, miran i funkcionalan, sa jedinstvenim pogledom na Petrovaradinsku tvrdjavu i Dunav. 19 m², 5/5 (zgrada bez lifta,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 91.500 € na 89.900 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Kej, 89.900 €, 19,00 m2 cca 4730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.10.2025 - 91.500 €
22.02.2026 - 89.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 124068, V/V, klima, uknjižen. Prodaje se uknjižena garsonjera od 19 m², 5. sprat, iznad kog se nalazi tavanski prostor (nema stanova iznad). Stan je svetao, miran i funkcionalan, sa jedinstvenim pogledom na Petrovaradinsku tvrđavu i Dunav.✅ 19 m², 5/5 (zgrada bez lifta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 82.400 €, 19,00 m2 cca 4340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična garonjera u centru grada, odličan kako za izdavanje tako i za život. Stan bez ulaganja, u mirnom delu, bez buke. Vredi pogledati. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 82.400 €, 19,00 m2 cca 4340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Izvrsna garsonjera smještena u centru grada, idealna kako za iznajmljivanje tako i za život. Stan ne zahtijeva dodatna ulaganja, nalazi se u mirnom okruženju, bez buke. Svakako vrijedi razmotriti. KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma, obratite se nama!....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 81.000 €, 19,00 m2 cca 4260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121353, VPR/IV, klima, telefon, uknjižen, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 79.000 €, 19,00 m2 cca 4160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaji svetla potpuno renovirana, moderno nameštena i potpuno opremljena garsonjera u prizemlju zgrade u Šumicama, bez ulaganja. Svi uređaji i nameštaj potpuno novi i nekorišćeni. Centralno grejanje i klima za dodatni ugođaj. Parking oko zgrade za stanare. Uknjižena 1/1, odmah....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 77.000 €, 19,00 m2 cca 4050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Voždovac, Šumice, Cara Justinijana I, 19m2 19m2, 0.5, PR/4, CG, interfon, telefon. renoviran, uknjižen. Prodaje se potpuno renovirana i nameštena garsonjera u najlepšem delu Šumica.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vračar, 95.000 €, 19,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vracar, Bulevar kralja Aleksandra, 1.0 lokal, 19 m2, izlog, PR od VI spratova, cg, interfon, ktv, internet, klima, odmah useljiv, renoviran, uknjizen na 15 m2, novija zgrada. Na izuzetno prometnom mestu, na raskrsnici Bulevara kralja Aleksandra....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 59.230 €, 19,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam funkcionalan i kompletno renoviran stan u dvorišnom objektu, idealan za one koji traže komfornu životnu sredinu ili sigurnu investiciju. Stan se nalazi na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, Bulevar Evropre. Stan je uknjižen na 19m2 dok u stvarnosti ima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 58.710 €, 19,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garsonjera u prizemlju novije zgrade,na odličnoj lokaciji. Blizina autobuske stanice i svih važnih sadržaja. Stan je neuseljavan,kompletno namešten,sve novo u stanu i spreman za useljenje,bez ulaganja.Odličan raspored je poseduje galeriju ,koja je spavaća soba. Idealna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 55.620 €, 19,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garsonjera u NOVOM SADU, kod NAJLON PIJACE površine 19 m2.Prodaje se nameštena. Stan je renoviran,podno grejanje na gas kao i protočna topla voda. Niski komunalni troškovi.Nalazi se u blizini svih sadržaja potrebnih za život.Dovoljno slobodnog parkinga oko zgrade.Dobra....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 48.925 €, 19,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo lokal od 19m2 u strogom centru grada u poslovnoj zgradi u suterenu. Pogodan za kancelariju, tihu delatnost. Ima centralnu klimu koja se koristi za hlađenje i grejanje. Nema mokri čvor u sklopu lokala (koristi se zajednički ). Pod je od granitne keramike, gipsani plafon sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 41.200 €, 19,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U blizini je autobusko stajalište, dobro povezana s gradom. Uvučena, na mirnom i tihom mestu. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 33.000 €, 19,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sokobanja – Novogradnja između parkova Borići i Čuka, u podnožju planine Ozren Na atraktivnoj lokaciji, na samo 1 km od Mermernog šetališta, gradi se moderna stambena zgrada koja svojom orijentacijom (severoistok–jugozapad) pruža idealne uslove za stanovanje ili izdavanje apartmana.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 31.830 €, 19,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na atraktivnoj lokaciji pogodan za investiciju. Ova nekretnina ima dve etaže i to, na donjoj etaži se nalaze kupatilo, kuhinja i dnevna soba. Na gornjoj etaži se nalazi spavaća soba gde ima mesta za francuski ležaj, plakar i radni sto. U prirodi ovaj stan ima cca 30m2.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BUBANJ, 21.000 €, 19,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju ulični lokal na Bubnju, pored stadiona FK “Car Konstantin” površine 19m2. Sastoji se od jedne veće višenamenske prostorije i mokrog čvora. Lokal je pogodan za obavljanje gotovo svih delatnosti. U postupku je uknjiženja. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 79.000 €, 20,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo garsonjeru u naselju Braće Jerković, opština Voždovac Garsonjera je površine 20m2 Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od četiri sprata Zgrada je lepo održavana i kvalitetne gradnje PVC stolarija Potrebna su manja ulaganja Grejanje u stanu je na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 70.040 €, 20,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam garsonjeru na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u ulici u kojoj se jako retko pojavljuju nekretnine za prodaju. Stan se nalazi u polusuterenu(5 stepenika dole), prozori su na redovnoj visini, na funkcionalnost stana apsolutno ne utiče to što je u polusuterenu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 66.950 €, 20,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera koja se nalazi na odličnoj lokaciji kako za izdavanje tako i za život. Mirna, porodična lokacija, blizina železničke i autobuske stanice, škola, vrtića, velikih trgovina, parkova, igrališta. Nalazi se na 11. spratu, komplet renovirana. Za ljubitelje visina pruža....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 65.000 €, 20,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem ili menjam potpuno nameštenu garsonjeru površine 20 m² za veću na Novom naselju. Stan se nalazi na četvrtom spratu (potkrovlje) stambene zgrade, koja nema lift, ali je opremljena centralnim grejanjem. Nekretnina je uknjižena i bez tereta. Prodaja se vrši direktno od vlasnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 64.900 €, 20,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115817, PR/V, klima, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Izuzetno lepa komforna garsonjera, Lokacija odlicna, blizina skole, trznog centra, gradskog saobracaja, vidikovacke pijace. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 63.860 €, 20,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je uknjižena nekretnina koja se nalazi na odličnoj lokaciji u ulici Kraljevića Marka, blizu železničke stanice, centra grada i svih ostalih sadržaja neophodnih za modernu svakodnevnicu.Stan se nalazi na jedanaestom, poslednjem spratu zgrade, na krovu je nedavno urađena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 62.000 €, 20,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130791, V/, klima, uknjizen, podrum, ostava, stambena zgrada. Prodaje se potpuno renovirana garsonjera od 20m² na odlicnoj lokaciji na Detelinari. Stan je maksimalno funkcionalno iskoriscen, svetao i prijatan za boravak, bez potrebe za dodatnim ulaganjima. Kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 62.000 €, 20,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130791, V/, klima, uknjižen, podrum, ostava, stambena zgrada. Prodaje se potpuno renovirana garsonjera od 20m² na odličnoj lokaciji na Detelinari. Stan je maksimalno funkcionalno iskorišćen, svetao i prijatan za boravak, bez potrebe za dodatnim ulaganjima. Kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 61.800 €, 20,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam garsonjeru površine 20m2 koja se nalazi na sedmom spratu zgrade na Bulevar oslobodjenja. Stan je uknjižen 1/1. Novija zgrada koja poseduje lift, biciklanu u podrumu i poseduje video nadzor. Stan se prodaje komplet namešten i idealan je za izdavanje. Lokacija na Bulevaru....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 61.700 €, 20,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sastoji se od: Dnevne sobe sa kuhinjom, degažmana i kupatila U blizini se nalaze: Crkva, vrtić, marketi, bankomat, apoteka, restorani, teretana Za više informacija pozvati: 0652813132 0652813133 Agencijska oznaka: 1012293 (Biro za nekretnine d.o.o., Novi Sad, upisan u Reg. posrednika....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 61.480 €, 20,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična garsonjera u ponudi, duh Starog Grada! Nekretnina se nalazi na premium lokaciji, kako za investiciju (AirBnB, Booking, mesečni zakup), tako i za život - većina centralnih institucija su na 5 minuta hoda. Nekretnina je uknjižena na vlasnika 1/1, bez tereta i zabeležbi i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 55.000 €, 20,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

GARSONJERA, 24m², DETELINARA Prodaje se stan od 24m2 koji se nalazi u potkrovlju. Zgrada poseduje lift do petog sprata, nakon čega se do stana dolazi stepenicama. Prilikom ulaska u stan dočekuje Vas mali hodnik sa plakarom i kuhinjskim delom, iz koga se ulazi u toalet i dnevni boravak.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 54.590 €, 20,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Ilije Birčanina. Uknjižena, lepo održavana garsonjera koja se nalazi u neposrednoj blizini osnovne škole i vrtića, Bulevara Evrope, Detelinarske pijace i velikog broja ugostiteljskih i trgovinskih objekata Ovaj stambeni prostor čini soba i kupatilo....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju stana u potkrovlju (6. sprat) stambene zgrade na odličnoj lokaciji na Novoj Detelinari. Zgrada ima lift do 5. sprata, a zatim stepenište do potkrovlja. Uknjižen na 20m2 (realno ~24m², zbog kosina) U dvorištu zgrade postoji 7 parking mesta, samo za stanare zgrade.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na lepoj lokaciji na Novoj Detelinari. Grasonjera u potkrovlju, očuvana odlična za studente dojk studiraju ili za rentiranje. Uknjižena na vlasnika 1/1 kontakt: 065/3858-888 Dančo lic. br.322 ili na:www.status-nekretnine.com A57-21921 STATUS NEKRETNINE D.O.O. UPISAN U REG. POSREDNIKA....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 546)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>