• GoHome Professional
do 210 m2 klima do 76000 eura što manji potkrovlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210 m2 klima do 76000 eura što manji potkrovlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210 m2 klima do 76000 eura što manji potkrovlje oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "do 210 m2 klima do 76000 eura što manji potkrovlje oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 72000 eura (malo jeftiniji)
    • 79000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, SOKO BANJA, 55.500 €, 37,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.10.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

SOKOBANJA Stanovi u izgradnji u naselju Carina na oko 5min od šetališta. Zgrada modernog dizajna sa liftom, parkingom i solarnim panelima za toplu vodu. Objekat izgrađen od termo blokova sa dodatom termo izolacijom od 12cm, PVC stolarijom sa roletnama i komarnicima. Stanovi su kvadrature....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 39.000 €, 17,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem uknjizenu, komplet namestenu garsonjeru na pocetku Adica (ul.Branka Copica 9), III sp (potkrovlje), podne povrsine 17 m2. Prosle godine komplet renovirana (izolacija, laminat, plocice..). Grejanje na struju, a ima i gas u zgradi, pa moze da se uvede , ko zeli. Ima ugradjenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 66.950 €, 20,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera koja se nalazi na odličnoj lokaciji kako za izdavanje tako i za život. Mirna, porodična lokacija, blizina železničke i autobuske stanice, škola, vrtića, velikih trgovina, parkova, igrališta. Nalazi se na 11. spratu, komplet renovirana. Za ljubitelje visina pruža....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 65.000 €, 20,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem ili menjam potpuno nameštenu garsonjeru površine 20 m² za veću na Novom naselju. Stan se nalazi na četvrtom spratu (potkrovlje) stambene zgrade, koja nema lift, ali je opremljena centralnim grejanjem. Nekretnina je uknjižena i bez tereta. Prodaja se vrši direktno od vlasnika,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 61.700 €, 20,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sastoji se od: Dnevne sobe sa kuhinjom, degažmana i kupatila U blizini se nalaze: Crkva, vrtić, marketi, bankomat, apoteka, restorani, teretana Za više informacija pozvati: 0652813132 0652813133 Agencijska oznaka: 1012293 (Biro za nekretnine d.o.o., Novi Sad, upisan u Reg. posrednika....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 54.590 €, 20,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju stana u potkrovlju (6. sprat) stambene zgrade na odličnoj lokaciji na Novoj Detelinari. Zgrada ima lift do 5. sprata, a zatim stepenište do potkrovlja. Uknjižen na 20m2 (realno ~24m², zbog kosina) U dvorištu zgrade postoji 7 parking mesta, samo za stanare zgrade.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na lepoj lokaciji na Novoj Detelinari. Grasonjera u potkrovlju, očuvana odlična za studente dojk studiraju ili za rentiranje. Uknjižena na vlasnika 1/1 kontakt: 065/3858-888 Dančo lic. br.322 ili na:www.status-nekretnine.com A57-21921 STATUS NEKRETNINE D.O.O. UPISAN U REG. POSREDNIKA....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 57.000 €, 22,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garsonjera na lepoj i popularnoj lokaciji na sredini Bulevara Patrijarha Pavla. Kompletno nameštena. Iznad stana pripadajući tavanski prostor cca 10m2 . Za više informacija i razgledanje pozovite. 064/2202-511 Radojica U potkrovlju, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 48.410 €, 22,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je garsonjera u mirnom i lepom kraju Novog Naselja u ulici Seljačkih buna u blizini škola, vrtića ,doma zdravlja, marketa i svih drugih bitnih gradskih sadržaja.Kraj je takodje veoma lepo povezan gradskim prevozom sa svim drugim krajevima grada. Stan se nalazi na....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 60.000 €, 23,00 m2 cca 2610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.08.2025. - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.08.2025.,

www.gsigma.rs

Centar - dvosoban dvoetažni stan površine 23 m2 u donjoj etaži + soba u gornjoj etaži na trećem spratu (potkrovlje). Renoviran, grejanje i hlađenje na klimu, laminat... Stan se prodaje sa svim nameštajem... Grejanje nema Klima Stolarija drvena.

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 210 m2 klima do 76000 eura što manji potkrovlje (189)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.