• GoHome Professional
do 210 m2 klima do 72000 eura opremljen što skuplj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210 m2 klima do 72000 eura opremljen što skuplj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210 m2 klima do 72000 eura opremljen što skuplji Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "do 210 m2 klima do 72000 eura opremljen što skuplji oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 68000 eura (malo jeftiniji)
    • 75000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, SOKO BANJA, 55.500 €, 37,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.10.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

SOKOBANJA Stanovi u izgradnji u naselju Carina na oko 5min od šetališta. Zgrada modernog dizajna sa liftom, parkingom i solarnim panelima za toplu vodu. Objekat izgrađen od termo blokova sa dodatom termo izolacijom od 12cm, PVC stolarijom sa roletnama i komarnicima. Stanovi su kvadrature....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 79.050 €, 49,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dvosoban stan u prizemlju kvalitetne novogradnje (Pr + 3), na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u naselju Trošarina. Stan se nalazi u lepo uređenom i tihom okruženju, idealnom za porodičan život, a u neposrednoj blizini se nalaze osnovna škola, pijaca, pošta, crkva, Klinički....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 79.050 €, 50,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 79.000 €, 34,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednosoban stan, spratne kuce,od ukupno 3 stana u mirnom delu grada, od 34 m2, na izuzetno atraktivnoj lokaciji, Adamovicevo naselje, ulica Olge Petrov, sa izlaskom na Bulevar Evrope. Stan je potpuno renoviran, poseduje,kuhinju sa trpezarijom novu opremljenu kuhinju sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 79.000 €, 19,00 m2 cca 4160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaji svetla potpuno renovirana, moderno nameštena i potpuno opremljena garsonjera u prizemlju zgrade u Šumicama, bez ulaganja. Svi uređaji i nameštaj potpuno novi i nekorišćeni. Centralno grejanje i klima za dodatni ugođaj. Parking oko zgrade za stanare. Uknjižena 1/1, odmah....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 78.700 €, 46,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi stanovi u izgradnji u savremenoj stambenoj zgradi na izuzetno traženoj i atraktivnoj lokaciji. Dostupne strukture: -Garsonjere -Jednosobni stanovi -Dvosobni stanovi Planirani početak radova: mart 2026. godine Rok završetka: 15 meseci od početka gradnje Objekat se gradi po....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 78.700 €, 47,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, NIŠ, 78.670 €, 49,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvosoban stan na trecem spratu kvalitetne novogradnje (Pr + 3), na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u naselju Trošarina. Stan se nalazi u lepo uređenom i tihom okruženju, idealnom za porodičan život, a u neposrednoj blizini se nalaze osnovna škola, pijaca, pošta, crkva, Klinički....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 74.870 € na 78.670 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Palilula, 78.670 €, 48,00 m2 cca 1640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 74.870 €
03.04.2026 - 78.670 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 78.400 €, 56,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan u Beogradu na vodi sa pogledom na reku, potpuno namešten i opremljen. Recepcija na ulazu u zgradu. Video nadzor. Stan je ukupne površine 56 m2 (sa terasom), korisne površine 52 m2, garažno mesto je površine 16m2. Sadržaj prostora: antre, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 210 m2 klima do 72000 eura opremljen što skuplji (808)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>