• GoHome Professional
do 210 m2 klima do 71000 eura uknjižen što veći - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • do 210 m2 klima do 71000 eura uknjižen što veći - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210 m2 klima do 71000 eura uknjižen što veći

  • Za upit "do 210 m2 klima do 71000 eura uknjižen što veći" pronađeno 350 nekretnina - prosečna cena 1.736 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 67000 eura (malo jeftiniji)
    • 74000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ČAJETINA, 73.000 €, 52,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Zlatibor, naselje Zova, ulica Mijaila Jevremovića. Luksuzan namešten dvosoban apartman površine 52m² na prvom spratu. Podno grejanje, klima, internet, KATV, telefon. Apartman se nalazi na samo 2km od centra Zlatibora, pogodan je za boravak porodice , ali i kratkoročno izdavanje. Budući....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 57.700 €, 52,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju poslovni prostor u Durlanu. Nalazi se na odličnoj lokaciji, pogodan za različite delatnosti zbog svoje strukture i komfonih prostorija. Poslovni prostor je uknjižene kvadrature 52m2. Sastoji ulaznog dela, dve sobe i kupatila. Nalazi se u prizemlju. Prostorije su komforne....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 47.000 €, 51,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116913, II/IV, klima, uknjižen, za renoviranje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada prosečna, ostava, stambena zgrada. Prodaje se Stan u naselju Vrbovsko.Naselje je jako mirno.Stan se sastoji od prostrane zasebne kuhinje sa ostavom,osvetljenim dnevnim boravkom,velikom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 68.000 €, 50,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan, površine 50m2. Nalazi se na III spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe, kupatila i dve terase. Na podu je parket, stolarija je PVC, grejanje je na struju. Uknjižen, vlasništvo 1/1.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 67.000 €, 50,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u kući u suturenu uknjižene površine 43m2. Stanu je dodata još jedana prostorija koji predstavlja sobu za ostavu, garderobu ili slično od oko 7m2. Zbog konfiguracije terena stan izlazi na pripadajuće dvorište gde je letnikovac koji pripada vlasniku i u tom delu je....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 72.000 €, 50,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji, u blizini parka Svetog Save. Nedaleko su tržni centar Delta Planet, pijaca, škola, kao i mnogobrojni ugostiteljski objekti koji olakšavaju svakodnevnicu. Idealna nekretnina za porodično stanovanje, kao i izdavanje. Stan je po strukturi dvosoban,....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 73.000 €, 50,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

ODLIČAN RENOVIRAN STAN U BARAJEVU! Cena: 73000€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Barajevo, Gaj Površina: 50m2 Struktura: trosoban stan koji se sastoji od: - dnevnog boravka - kuhinje i trpezarije - dve spavaće sobe - kupatilo - terasa Opis: Odlično pozicioniran stan sa predivnim pogledom....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 51.550 €, 50,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan 50m2, na odličnoj lokaciji na Duvaništu u blizini osnovne škole Ćele Kula. Stan se nalazi u prizemlju kuće. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje i trpezarije, spavaće sobe ,kupatila i kotlarnice. Na podovima je parket, stolarija je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 48.000 €, 50,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.06.2025.,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižen dvosoban stan na drugom spratu četvorospratne zgrade u naselju Jabučki rit blizu Padinske skele. U izvornom stanju, održavan. U blizini gradski prevoz. Grejanje TA/klima. Agencijska provizija 1000 € Jabučki rit.

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 48.000 €, 50,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen dvosoban stan na drugom spratu četvorospratne zgrade u naselju Jabučki rit blizu Padinske skele. U izvornom stanju, održavan. U blizini gradski prevoz. Grejanje TA/klima. Agencijska provizija 1000 € uknjizen Ratko 064/192-9897 2/4 Jabučki rit -imamo slicne NEKRETNINE BEOGRAD....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zvezdara, 75.000 €, 50,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 108623, I/, spratna, 1, klima, terasa, uknjizen, renoviran, stara gradnja, fasada nova. Imamo priliku da vam ponudimo izuzetnu kucu na lokaciji Slavujev venac u sirem centru Beograda , blizina gradskog prevoza u Cvijicevoj , marketa i svih ostalih potreba . Kuca je....

 
 
 
  Kuća, MALI MOKRI LUG, 75.000 €, 50,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 108623, I/, spratna, 1, klima, terasa, uknjižen, renoviran, stara gradnja, fasada nova. Imamo priliku da vam ponudimo izuzetnu kuću na lokaciji Slavujev venac u širem centru Beograda , blizina gradskog prevoza u Cvijićevoj , marketa i svih ostalih potreba . Kuća je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 75.000 €, 50,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 108623, I/, spratna, 1, klima, terasa, uknjižen, renoviran, fasada nova. Imamo priliku da vam ponudimo izuzetnu kuću na lokaciji Slavujev venac u širem centru Beograda , blizina gradskog prevoza u Cvijićevoj , marketa i svih ostalih potreba . Kuća je renovirana , fasada....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 68.600 €, 49,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u novogradnji, u stambenom objektu p plus 2 plus pk, na odličnoj lokaciji u Sokobanji. Uknjižena površina stana je 49m2 i nalazi se u potkrovlju spratu u zgradi bez lifta. Stolarija je pvc, na podu je laminat I klase, grejanje je na stuju. Odlična investicija....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 72.000 €, 49,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

POVOLJNO 72000 eura IZUZETNA LOKACIJA DUVANISTE KOD AGRO HIMA I MAGDONA PRODAJEM PRELEP DVOSOBAN KOMFORAN STAN VRHUNSKI KVALITET GRADNJE UKNJIZEN SVOJINA 1/1 SASTOJI SE OD KUHINJE TRPEZARIJE VELIKOG DNEVNOG BORAVKA SPAVACE SOBE HODNIKA KUPATILA PRELEPE TERASE PODRUMSKE PROSTORIJE....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 75.500 €, 49,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2023.,

www.indomio.rs

Centar grada Obilicev Venac vrhunska lokacija KOD APELACIONOG SUDA 10 min hoda do Pravnog Fakulteta DIF a i ZNR NOV malo koriscen izuzetan lep DVOSOBAN stan odv.komotna spavaca soba stan ufunkcionalan odlican raspored uredna dokumentacija uknjizen svojina privatna 1/1 upotrebna dozvola....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 77.250 €, 49,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TOP LOKACIJA! Odličan ulični lokal u vrlo prometnoj ulici. U radu, izdat na duži vremenski period. Nov, bez ulaganja. Uknjižen na vlasnika 1/1 . Novogradnja, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, SRBOBRAN, 31.000 €, 49,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lep jednosoban stan u lepom zajedničkom dvorištu sa prijatnim komšijama. Stan se nalazi u mirnoj ulici blizu reke Krivaje i blizu centra grada. Stan je kopletno renoviran od krova do poda. Sve urađeno novo, strujna i vodovodna instalacija, ima novo tuš kupatilo, postavljen....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Erdoglija, 78.000 €, 49,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju funkcionalan i svetao stan u naselju Erdoglija. Stan ima 49 m² stambenog prostora i prostranu terasu od 16 m², koja predstavlja veliku prednost i pruža dodatni prostor za odmor i uživanje. Stan se nalazi na petom spratu stambene zgrade koja ne poseduje lift. Prodaje se....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 73.000 €, 48,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u centru grada. Nalazi se na odličnoj lokaciji na par minuta od pešačke zone, Nišavskog Keja, hotela Ambasador. U blizini su mnogobrojni fakulteti, škole i uslužni trgovinski objekti. Odlična investicija za porodični život i izdavanje. Stan je uknjižene kvadrature....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 55.200 €, 48,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem nov dvosoban stan u Sremskoj Mitrovici ulica 16.Divizije na 4 spratu - nadogradnja bez kosina. Uknjižen na 30m2 u stvarnosti ima oko 50 kvadrata (može u svakom trenutku da se izmeri i uknjiži na 50m2). Kvalitetna gradnja,nije se štedelo na kvalitetu i materijalima.Ostalo....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 65.800 €, 47,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u novogradnji, u stambenom objektu p plus 2 plus pk, na odličnoj lokaciji u Sokobanji. Uknjižena površina stana je 47m2 i nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta. Stolarija je pvc, na podu je laminat I klase, grejanje je na stuju. Odlična investicija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 72.900 €, 47,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NA ODLIČNOJ POZICIJI U blizini centra u Zemun polju prodaje se ovaj svetao dvosoban stan. Renoviran je i odmah useljiv.Uknjižen je na 35m2, a po premeru ima 47m2. Sastoji se od: hodnika, kupatila, kuhinje, dnevne sobe sa trpezarijom , spavaće sobe i terase. Jugoistočno orjentisan.....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Centar, 74.500 €, 47,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen, kompletno renoviran stan u strogom centru Pančeva. U malom, mirnom dvorištu u kome je još samo jedan stan. U neposrednoj blizini suda i svih ključnih gradskih sadržaja, gradskog parka i pešačke zone. Pogodan za život kao i za poslovni prostor. U stanu ostaje nova kuhinja....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 66.000 €, 46,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 84508, PR/, izlog, klima, uknjizen, novogradnja, lokal. Siri centar, blizina ambulante, studentske poliklinike. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 84508, PR/, izlog, klima, uknjižen, novogradnja, lokal. Širi centar, blizina ambulante, studentske poliklinike. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Erdoglija, 66.000 €, 46,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Palilula, 53.000 €, 46,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju ulični lokal u neposrednoj blizini okretnice u Mokranjčevoj ulici. Uknjižena površina lokala je 46m2 i sastoji se iz prostrane prostorije u koju se ulazi sa glavnog ulaza, kuhinje i wc. Nalazi se u novijoj zgradi. U odličnom je stanju, pogodan za više delatnosti.Uknjižen,....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 75.000 €, 46,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 121227, III/IV, klima, terasa, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Povrsina stana po gradjevinakoj dozvoli 32.63 bez terase .Stan je prosiren i na deo tavanskog prostora merene povrsine 12.60 m2 sa neto visionom 160 cm na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 75.000 €, 46,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 68.000 €, 45,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u neposrednoj blizini parka Svetog Save na Bulevaru Nemanjića. Odlična investicija za život ili izdavanja. Stan se nalazi na poslednjem, nadograđenom, 5. spratu zgrade bez lifta. Površina stana je 45m2 i sastoji se od funkcionalnog rasporeda: ulaznog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 74.000 €, 45,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan, 45m2, na odlicnoj lokaciji, u blizini Vojne bolnice. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, jedne spavaće sobe, kupatila i dve terase (izlaz na terase ima iz dnevne sobe i spavaće sobe). Stan je delimično renoviran, na šestom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 74.500 €, 45,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan u blizini Vojne Bolnice. Nalazi se na šestom spratu, u nadogradnji, u stambenoj zgradi bez lifta. Stan je površine 45m2 i sastoji se ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na struju, putem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 75.000 €, 45,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sastoji se od dnevne sobe, u kojoj je kuhinjska niša i kupatila. U zajedničkom dvorištu je i većaa kuća, sa posebnim ulazom i strujomerom. Dvorište je ograđeno, u njemu je i ostava-šupa. Dvorište ima sopstvenu kapiju. Kuće nisu uknjižene. Deo jedne je uknjižen-24m2. Blizu je prevoza,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 73.130 €, 44,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvorišni stan. Novi Sad, Podbara, ulica Jug Bogdana. Uknjižen, komforan, lepo održavan, dvorišni, po strukturi dvosoban stan koji se nalazi na lepoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj blizini centra grada, osnovne škole i vrtića. Ovaj stambeni prostor čini dnevni boravak, kuhinja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 74.800 €, 44,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen stan u potkrovlju, u novogradnji, u zgradi sa 8 stanova. Predsoblje, kombinovani prostor, kuhinja-trpezarija i dnevna, kupatilo i spavaća soba. PVC stolarija TROKAL- niskoemisiono staklo punjeno argonom, roletne i komarnici, hrastov parket, keramika i sanitarije prve klase....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Bagljaš, 43.000 €, 44,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.10.2025.,

www.gsigma.rs

Dvorišni stan uknjižen kao etaža od 44 m2. Stan se nalazi na Bagljašu u blizini medecinske škole. Dvorište u kome se stan nalazi se sastoji od ukupno šest stanova. Tri stana sa desne i tri stana sa leve strane. Stanari vode računa o zajedničkom prostoru. Ovaj stan se sastoji od dnevne....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 75.850 €, 44,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan uknjižene površine 44,62m2 na osmom spratu stambene zgrade (lift ide do sednog sprata). Stan je po strukturi jednoiposoban. Sastoji se od ulaznog dela, kupatila koje je odmah desno, dnevne sobe sa trpezarijom i izdvojenom kuhinjom. Manji hodnik vodi iz dnevne sobe....

 
 
 
  Stan, SVRLJIG, 34.000 €, 44,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u samom centru Svrljiga, sa pogledom na ulicu. Stan je u visokom prizemlju, pogodan je za stanovanje, ali i za poslovni prostor. Uz stan sleduju i podrumske prostorije i garažno mesto u dvorištu zgrade. Stan se prodaje bez stvari. Grejanje je ta. Površina stana je....