• GoHome Professional
do 210 m2 klima do 630 eura/m2 što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • do 210 m2 klima do 630 eura/m2 što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210 m2 klima do 630 eura/m2 što jeftiniji

  • Za upit "do 210 m2 klima do 630 eura/m2 što jeftiniji" pronađeno 1 313 nekretnina - prosečna cena 522 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 598 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 661 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 55000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 27.000 €, 45,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, opremljen stan na 2.spratu zgrade. Stan je blizu Doma zdravlja, Cvetkove pijace i Olimpa, dobro povezan gradskim prevozom sa drugim delovima grada. Moguće dodatno opremanje u skladu sa potrebama zakupca. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Internet,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Dedinje, 27.000 €, 45,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan poslovni prostor na Dedinju, opština Savski venac. Nalazi se u prizemlju luksuzne vile i površine je 45m2. Po strukturi se sastoji od dve kancelarije sa kuhinjom i toaletom. Mogućnost pregrade i izdvajanje i treće kancelarije. Odlična lokacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 27.000 €, 45,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

1.5, 45m2, terasa, CG, klima, lift, IV/V, telefon, interfon. Uknjiženo 45m2. Lep , svetao stan na odličnoj lokaciji u blizini Bulevara kralja Aleksandra. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi , zaštićena od buke , blizina škole, obdaništa, prodavnica i javnog gradskog prevoza. Kontakt....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 27.000 €, 45,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov stan,niko nije ziveo. Stan je komplet opremljen Stan poseduje zasebnu spavacu sobu sa bracnim lezajem.Kuhinja komplet opremljena sa sudo masinom, Kupatilo sa tus kadom i vm. Prelepa terasa sa garniturom za sedenje Kucni ljubimci nIsu dozvoljeni. mesecno placanje kirije plus depozit.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 27.000 €, 45,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan i veoma prostran dvosoban stan na Grbavici u veoma poznatoj ulici. Stan se sastoji iz prostrane dnevne sobe (garnitura se razvlači u krevet), kupatila, moderne kuhinje sa trpezarijom (odvojena kuhinja), odvojene spavaće sobe i lepog hodnika. Stan je dizajnerski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 27.000 €, 45,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

GRBAVICA, 45m2, DVOSOBAN Izdaje se dvosoban, komplet renoviran i moderno namešten stan od 45m2 + terasa 6m2. Opremljen svim stvarima koje su neophodne za svakodnevni život. Kuhinja opremljenatanjirima, šerpama,escajgom,sudomašinom, mikrotalasnom itd. Kupatilo sa mašinom za pranje....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

zdaje se nov, svetao i lepo uređen dvosoban stan od 45 m², na 2. spratu zgrade sa liftom. Stan je namešten i odmah useljiv, a postoji i mogućnost dodatnog opremanja u skladu sa potrebama zakupca. 📍 Lokacija: mirna ulica na Zvezdari, u blizini Doma zdravlja, Cvetkove pijace i sportskog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 27.000 €, 45,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem stan u Lovcenskoj ulici,jednom od najlepsih i najmirnijih ulica blizu suda.Stan je odlicnog rasporeda kako za zivot tako i za kancelariju,opremljen je ali u slucaju potrebe ubacilo bi se jos stvari,u cenu ulazi i koriscenje parking mesta u dvoristu zgrade.Parking mesto je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 27.000 €, 45,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Laze Kostića. Odličan, nov, moderno namešten jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji. Blizina pešačke zone, Futoške pijace, Bulevara oslobođenja Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 27.000 €, 45,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stari Grad, Dorćol, u neposrednoj blizini Skadarlije i Bajlonijeve pijace. Stan se nalazi u novijoj zgradi, na petom spratu, površine 45m². Centralno grejanje, klima, terasa, okrenut prema bašti tako da je bez buke. Agencijska provizija iznosi 50% od dogovorene mesečne zakupnine jednokratno.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 27.000 €, 45,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se na period od minimun 1 godine. Ukoliko zakupac izađe pre ugovorenog roka, zakupodavac zadržava depozit. Bez kućnih ljubimaca. agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 27.000 €, 45,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 27.000 €, 50,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 75332, XII/XVII, klima, lift(3), renoviran, stara gradnja, stambena zgrada. Kompletno namešten svetao stan sa prostranom dnevnom sobom, odvojenom spavaćom sobom, odvojenom kuhinjom sa trpezarijom, kupatilom sa tuš kabinom, hodnikom, sigurnosnim vratima i video nadzorom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 27.000 €, 54,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Renoviran stan preko puta Promenade. Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS). Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine jednokratno. Depozit u visini kirije. Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 27.000 €, 54,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije za izdavanje je odličan trosoban stan na jednoj od najtraženijih gradskih lokacija u ulici Danila Kiša na Grbavici u blizini centra grada, Promenade, fakulteta i svih drugih gradskih sadržaja. Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od hodnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 27.000 €, 54,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Crveni krst,Vojvode Šupljikca ulica, 2.0,54kvm,polunamešten a može biti i namešten stan (stvar dogovora),kompletna kuhinja i bela tehnika,plakari,trp.sto i stolice (fale 2 ležaja), prizemlje, dnevna+spavaća soba,terasa, klima, cg (info stan 13000din), NOVOGRADNJA, pogodan za PP ili....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 27.000 €, 54,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan površine 54m2 + 30m2 dvorišna terasa na Grbavici. Sastoji se iz dnevnog boravka, dve odvojene sobe, kuhinje, predsoblja, kupatila sa kadom , odvojenog toaleta i dvorišne terase. Stan je izuzetno dobro pozicioniran iz razloga što se nalazi u prizemlju zgrade....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 27.000 €, 54,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Hadzi Ruvimova, dupleks. Pet friendly za manje zivotinje. Parking u dvoristu zgrade. Ugovor minimum 12 meseci. Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS). Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine jednokratno.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 27.000 €, 76,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju vikendica koja se nalazi na 15-ak kilometara od Niša, prema Kameničkom Visu u vikend naselju Paprat. Vikendica je površine 76 m2, nalazi na placu od 787 m2. Sastoji se od prizemlja i sprata, prizemlje se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom. Sprat....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 27.300 €, 42,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja, ulica Cara Uroša. Nov, dizajnerski opremljen, odličan jednoiposoban stan u mirnoj ulici nadomak Bulevara oslobođenja, Futoške pijace, ulice Novosadskog sajma Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, ulazni hodnik, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 27.300 €, 42,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednoiposoban, kompletno namešten stan u ulici Cara Uroša. Stan se nalazi na 1. spratu, dvorišno je orijentisan i potpuno izolovan od buke. Dnevna soba sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo, terasa. Grejanje na gas, plaća se samo tokom grejne sezone, izuzetno niski mesečni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 27.300 €, 42,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Cara Dušana, ulica Braće Lučić. Nov, kompletno i kvalitetno namešten jednoiposoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji. U blizini Medicinske škole, parka, Bulevara cara Lazara, Bulevara Evrope Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 27.360 €, 48,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Branka Bajića, Sajam, Novi Sad - 45m2, 1.5 stan - dnevna soba, kuhinja, kupatilo, spavaća soba,terasa - odmah useljiv! - idealna lokacija za život Za sve dodatne informacije, obratiti se na broj telefona 066 82 92 200 Igor Ćućuz ili 066 82 92 300 , Novi Sad, Bulevar Evrope 44, N-NEKRETNINE,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na idealnoj lokaciji porodičan stan, lux, kompletno namešten. Mirno okruženje, blizina svih sadražaja neophodnih za svakodnevne aktivnosti. Sastoji se od dnevog boravka, kuhinje sa tpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Parking je obezbeđen. Agencijska provizija iznosi 50%....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jako lepo opremljen dvosoban stan, na top lokaciji, Bulevar oslobođenja. Stan je okrečen i kompletno sređen za buduće podstanare. Depozit obavezan u visini kirije, agencijska provizija 50% jednokratno pri sklapanju ugovora. Sve dodatne informacije na br. 061 61 40 565 ili....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan dvosoban stan u SQUARE Gardenu,sve novo i moderno opremljeno u stanu,radjeno po meri i sa stilom. Nalazi se na 2 spratu. Sastoji se od ulaznog dela,lepe spavaće sobe sa uvučenom kuhinjom,lepe spavaće sobe,kupatila i terase. Računi su oko 7.000 dinara na mesečnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121419, I/IV, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, pogodan za pp. Izdaje se svetao i funkcionalan, dvosoban stan od 50m2 u Surduličkoj ulici, na izuzetnoj lokaciji kod Autokomande. Stan se nalazi u luksuznoj novogradnji- useljenje u zgradu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🇷🇸 Srpski Izdaje se mirna oaza na Vračaru, u samom centru grada! Stan od 50m², po strukturi dvosoban, sa korišćenjem dvorišta ispred zasebnog ulaza. Mir i tišina uz niske troškove stanovanja čine ovaj stan posebnom i retkom ponudom na izvanrednoj lokaciji. Plaćanje: mesečna renta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 44, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo dvosoban stan na prelepoj lokaciji na 2 minita hoda od Savskog šetališta. Stan se nalazi na 3.spratu od 6 i sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje i trpezarije, dnevne sobe, spavaće sobe i kupatila. Stan poseduje jedan klima uređaj. Oko zgrade je slobodan parking, stan poseduje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Podbara, ulica Tekelijina. Odličan, namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini centra grada i više obrazovnih ustanova. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Pozicioniran na I spratu stambene zgrade sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno renoviran i opremljen novim nameštajem stan na prvom spratu u zgradi bez lifta u ulici Patrijarha Čarnojevića. Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, komforna spavaća soba, zatvorena terasa, kupatilo. U dvorištu zgrade obezbeđeno parking mesto. Useljivo od 25.09.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Železnička stanica, ulica Bulevar oslobođenja. Kompletno renoviran dvosoban stan kod glavne autobuske stanice, a u blizini Futoške pijace i centra grada. Ovaj prostran stambeni prostor funkcionalnog rasporeda čine komforan dnevni boravak sa izlazom na terasu, odvojena kuhinja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban namešten stan u centru Beograda. Ne izdaje se stranim državljanima. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Stan je odmah useljiv. Agencijska provizija je 50% od ugovorene cene zakupa. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOV namešten stan u NOVOJ ZGRADI za zaposlen par, na samo 1min.od LIMANA IV, BUL.EVROPE, GRBAVICE. Svetao, dvosoban stan sa terasom, dvorišno orijentisan. Opremljen NOVIM NAMEŠTAJEM.I NOVOM BELOM TEHNIKOM U KUHINJI, VEŠ MAŠINA u kupatilu. Odličnog rasporeda, iz pretsoblja se ide....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 28, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Blok 70, ulica Jurija Gagarina, 2.0 stan , 8/9, površine 55 m2, u bloku 70 preko puta Male Piramide, dvosoban po strukturi, dnevna soba, spavaća, trpezarija + kuhinja, hodnik, ostava, kupatilo sa toaletom, lođa, kompletno opremljen što uključuje: nameštaj, security ulazna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 17048, VIII/XII, klima, lift, terasa, renoviran, stara gradnja, parking, ostava, stambena zgrada. Kompletno opremljen stan preko puta TC Piramida(ugao Gandijeve i Jurija Gagarina).Useljiv. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.0 stan 55 kvadrata u bloku 70 preko puta Male Piramide, 2 sobe, trpezarija + kuhinja, hodnik, ostava, kupatilo sa toaletom, lodja, kompletno opremljen, što uključuje nameštaj, security ulazna vrata, ugradni plakari za garderobu, frižider sa zamrzivačem, šporet, mikrotalasnu rernu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

🔹 Izdaje se renoviran stan – Grbavica 🔹 📍 Lokacija: Alekse Šantića, Grbavica 🏢 Površina: 55m², dvoiposoban stan 🏠 Sprat: 1. sprat 🏡 Opis stana: ✅ Renoviran i opremljen novim uređajima ✅ Struktura: Dnevna soba 🛋️ Spavaća soba 🛏️ Dečija soba 👶 Kuhinja 🍳 Ostava 🏡 Kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetna ponuda.Predstavljamo vam odličan trosoban stan na najboljoj lokaciji. Centar Novog Sada. Na 6-7 minuta hoda od SNP, na 7-8 minuta hoda od SPENS-a. Zgrada je završena pre 2 godine, tako da je sav ugođaj novogradnje zagarantovan.U dvorištu postoje parking mesta za stanare.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban stan – Kralja Milutina (55 m²) U ponudi je stan u salonskoj zgradi u ulici Kralja Milutina, u neposrednoj blizini Univerzitetskog kliničkog centra. Stan se izdaje za stanovanje ili kao poslovni prostor za tihu delatnost (advokatske kancelarije, agencije, kozmetički....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu Bloka 70, preko puta Male Piramide, nalazi se svetao i funkcionalan dvosoban stan od 55 kvadrata koji odiše urednošću i toplinom doma. Raspored je osmišljen tako da pruža komfor u svakom kutku – dve sobe, trpezarija sa kuhinjom, hodnik, ostava, kupatilo sa toaletom i lođa čine....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 713)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>