• GoHome Professional
do 210 m2 klima do 600 eura/m2 duplex što veći pal - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210 m2 klima do 600 eura/m2 duplex što veći pal - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210 m2 klima do 600 eura/m2 duplex što veći pala cena

  • Za upit "do 210 m2 klima do 600 eura/m2 duplex što veći pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 570 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 630 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 385.000 € na 370.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lion, 370.000 €, 157,00 m2 cca 2360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 390.000 €
24.04.2026 - 370.000 €
03.05.2026 - 385.000 €
10.05.2026 - 370.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan duplex na atraktivnoj lokaciji, po izuzetnoj ceni. Stan se nalazi u novijoj, modernoj zgradi, i uz njega ide i spoljno parking mesto. Postoji i mogućnost kupovine do 3 garažna mesta u okruženju. U neposrednoj bliuini je Bulevar kralja Aleksandra, škola, gimnazija,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 590.000 € na 575.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 575.000 €, 155,00 m2 cca 3710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 590.000 €
01.05.2026 - 575.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Duplex od 155kvm sa lođom, na popularnoj lokaciji Retenzija, u vojnoj zgradi održavanoj sa dva prilaza. Zgrada poseduje svoje atomsko sklonište. Grejanje je centralno, stolarija drvo i aluminjum, centralna klima, video nadzor u stanu, Bosal unutrasnja vrata, hrastov parket. Dvostran....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 320.000 € na 292.300 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 292.300 €, 127,00 m2 cca 2300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.12.2024 - 324.450 €
27.12.2024 - 320.000 €
11.03.2026 - 292.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.12.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 114801, III/III, klima, terasa, uknjižen. DUPLEX LUX, 127m2, PORODIČAN STAN u blizini centra. Ima 2 terase, vecu i manju. DONJI DEO: 90m2 dnevni boravak, trpezarija, kuhinja u "g" odvojena od dnevne sobe, ima svoj prozor, garderober, mini kancelarija, kupatilo,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 208.000 € na 198.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 198.000 €, 124,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 198.000 €
04.03.2026 - 208.000 €
11.03.2026 - 198.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

U mirnom, tihom kraju , nalazi se ova zgrada i lep , očuvan stan-duplex. U donjem delu se nalazi dnevno kuhinjsko trpezarijski deo sa izlaskom na terasu duž celog stana, spavaća soba i kupatilo, a na gornjem nivou 3 sobe , kupatilo i manja terasa. U zgradi ima malo stambenih objekata,pa....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 460.000 € na 415.000 € dana 05.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 415.000 €, 110,00 m2 cca 3770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.10.2025 - 460.000 €
05.03.2026 - 415.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2025.,

www.galerijanekretnine.com

3. 0, 110m2 + terasa 15m2, 4/4, duplex, TA, interfon, internet, ktv, klima Ovo potkrovlje iz bajke se nalazi na Dorćolu, u srednjem delu mirne jednosmerne ulice Cara Uroša. Epicentralna lokacije garantuje kompletnu i jako dobru infrastrukturnu pokrivenost. Na kratkoj pešačkoj razdaljini....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 450.000 € na 430.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 430.000 €, 105,00 m2 cca 4100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.01.2026 - 450.000 €
17.04.2026 - 430.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stari grad, Gundulićev venac - Šantićeva 4.0, 104m2 (terasa 8m2), 4/4, EG, klime, telefon, interfon, video nadzor, parking U samom srcu Beograda, na jednoj od najpoželjnijih lokacija Starog grada, u mirnoj i diskretnoj Šantićevoj ulici, nudimo vam izuzetan, moderan duplex koji predstavlja....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 214.000 € na 209.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Železnik, 209.000 €, 102,00 m2 cca 2050 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 214.000 €
29.04.2026 - 209.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzan duplex stan 102m² (uknjiženih 59m2 )– kompletno renoviran, 4.5 soba, terasa,podrum,ostava u ulici Radnih Akcija. Na prodaju moderan duplex stan površine 102m², smešten na 5. spratu stambene zgrade. Stan je funkcionalno organizovan, svetao i kompletno renoviran visokokvalitetnim....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 269.000 € na 235.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 235.000 €, 102,00 m2 cca 2300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 269.000 €
27.02.2026 - 235.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Grbavica, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja četvorosoban stan na prodaju na Grbavici, Novi Sad, udaljen svega 5 minuta hoda od Doma zdravlja "Novi Sad". Ovaj duplex se nalazi u zgradi standardne gradnje, veoma kvalitetnoj, koja poseduje i video....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 245.000 € na 239.900 € dana 02.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 239.900 €, 95,00 m2 cca 2530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.02.2026 - 245.000 €
02.04.2026 - 239.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.02.2026.,

www.galerijanekretnine.com

4. 0, 95m2(lođa), 5/5, CG, duplex, interfon, internet, klima, ktv Dragice Končar ulica se nalazi u centralnom delu naselja Braće Jerković. Miran kraj grada na opštini Voždovac prepoznatljiv po nižim stambenim zgradama i porodičnim kućama, sve je traženija lokacija za stanovanje. Infrastruktura....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 530.000 € na 470.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 470.000 €, 93,00 m2 cca 5050 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.03.2026 - 530.000 €
29.04.2026 - 470.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Lekino brdo - Grčića Milenka, 4.0 duplex, 93 m² Na prodaju luksuzan četvorosoban duplex stan u novogradnji iz 2021. godine. Stan se nalazi na III i IV spratu od ukupno IV sprata u zgradi sa liftom.Dvostrano orijentisan, svetao i sunčan, sa lepim otvorenim pogledom. Stan je moderno....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 210 m2 klima duplex što veći pala cena (43)
  • do 210 m2 klima do 600 eura/m2 što veći pala cena (17)
  • do 210 m2 klima do 600 eura/m2 duplex što veći (5)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>