• GoHome Professional
do 210 m2 klima do 170000 eura najnovije do 3400 e - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210 m2 klima do 170000 eura najnovije do 3400 e - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210 m2 klima do 170000 eura najnovije do 3400 eura/m2 što jeftiniji

  • Za upit "do 210 m2 klima do 170000 eura najnovije do 3400 eura/m2 što jeftiniji" pronađeno 15 nekretnina - prosečna cena 2.284 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 270000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • renovirano
    • useljiv
    • lođa
    • parking
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 201 006 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, SURČIN, 128.208 €, 53,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Novogradnja, terasa, podno grejanje, klima, parking, useljivo u julu 2026. Oglašavamo prodaju stana u novogradnji, u manjoj stambenoj zgradi spratnosti PR+1 sa samo 4 stana, na odličnoj lokaciji u Surčinu, 2km od Bežanijske Kose i 4km od centra Novog Beograda, čije je useljenje planirano....

 
 
 
  Kuća, KOVAČICA, 40.000 €, 103,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U Samošu selu u opštini Kovačica, na prodaju kuća od 103 m2, sa 15 ari placa. Kuća od čvrstih materijala, sa fasadom od fasadnih cigala, krov dobar sređivan. Kuća ima dve velike sobe sa ulice, jednu manju, kuhinju sa trpezarijom,kupatilo predsoblje i zatvorenu verandu. Kuća u dobrom....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 92.000 €, 37,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju moderno uređen jednoiposoban stan površine 37 m, smešten u mirnom delu Pančeva naselje Sodara, u neposrednoj blizini Tamiškog keja. Idealan izbor za život, ali i kao investicija, s obzirom da je stan trenutno izdat. Stan se nalazi na 2. spratu uredne zgrade sa liftom (ukupno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210 m2 klima do 170000 eura najnovije do 3400 eura/m2 što jeftiniji'
165.300 €
103.830 €
110.616 €
  Stan, VINIK, 92.000 €, 41,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je moderno dizajnirana stambeno-poslovna zgrada spratnosti 2Po+P+5 na Panteleju. Prodaje se jednoiposoban stan površine 40,60m2, koji se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Zgrada se gradi po najvišim standradima....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 102.030 €, 54,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, ukupne površine 53,70m2 na I spratu. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i lođe.Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima, izolacija od kamene vune d-10 cm, kvalitetna....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 110.000 €, 48,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

U vikend naselju, u mirnoj ulici , u okviru lepe kuće ,izuzetno kvalitetne gradnje, jer su vlasnici gradili za sebe, nalazi se ovaj sređen stan .U sklopu dvrišta je parking mesto koje se može koristiti. Mogućnost kupovine garaže od 25m2. Ag. provizija 2%. Klima, Bore Stankovića.

 
 
 
  Stan, VINIK, 116.500 €, 52,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je moderno dizajnirana stambeno-poslovna zgrada spratnosti 2Po+P+5 na Panteleju. Prodaje se jednoiposoban stan površine 51,91m2, koji se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Zgrada se gradi po najvišim standradima....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 117.420 €, 62,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, ukupne površine 61,80m2, I sprat. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i lođe.Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima, izolacija od kamene vune d-10 cm, kvalitetna keramika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 119.900 €, 55,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

2.5 Železnik-Sedam stražara 55m2+T(13m2), vpr/2, stara gradnja, parking, klima, podrum. Stan je na odličnoj lokaciji u samom centru Železnika, u prelepom okruženju sa dosta zelenila i parkova. Blizina prevoza, škole, vrtića, Doma zdravlja , više marketa, restorana i ostalih sadržaja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 132.000 €, 55,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se moderan, odmah useljiv stan od 55 m2 na prvom spratu novogradnje u mirnoj ulici u Borči. Spreman za uselenje, idealan za život ili investiciju. Stan je uknjižen 1/1. Upotrebna dozvola: ROP-PAL-44158-IUP-14/2026. Cena stana je 2400E + 10% PDV. U cenu je uključeno jedno parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 137.000 €, 39,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Stan 39m2 , renoviran, kompletno opremljen, bez ulaganja, dvostrano orjentisan, svetao. Stan u polusuterenu, funkcionalan raspored, kuhinja sa trepezarijom i dnevnim boravkom, komforna spavaća soba, hodnik, kupatilo, ostava 2m2, pripadajući podrum od 4m2. odlična pozicija stana, centralni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 138.000 €, 37,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129077, II/II, klima, uknjižen, stambena zgrada. Ovaj šarmantan 2.0 stan, nalazi se na prestižnoj lokaciji u blizini Čuburskog parka, na drugom spratu predratne zgrade bez lifta. Prodaje se namešten. Stan je stvarne površine 37 m², dok je uknjiženo 17 m². Sastoji se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 147.900 €, 87,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Klima Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Predraga Tomića Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 3 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, VINIK, 155.940 €, 72,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je moderno dizajnirana stambeno-poslovna zgrada spratnosti 2Po+P+5 na Panteleju. Prodaje se dvoiposoban stan površine 72,53m2, koji se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Zgrada se gradi po najvišim standradima....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 14)

<< <1> >>