• GoHome Professional
do 210 m2 klima do 130000 eura parking porasla cen - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 210 m2 klima do 130000 eura parking porasla cen - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210 m2 klima do 130000 eura parking porasla cena što jeftiniji

  • Za upit "do 210 m2 klima do 130000 eura parking porasla cena što jeftiniji" pronađeno 65 nekretnina - prosečna cena 1.843 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+2%

Promena cene sa 111.400 € na 114.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 114.000 €, 62,00 m2 cca 1840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.04.2026 - 111.400 €
09.05.2026 - 114.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je funkcionalan stan u novom naselju, u neposrednoj blizini Hrama Sv. Mateja i sportskog centra „Milan Gurović. Stambeno poslovni objekat poseduje 13 jedinica i izgrađen je po visokim standardima kvaliteta – prvoklasna italijanska keramika, Woodura parket, granitne pločice,....

 
 
 
 
+22%

Promena cene sa 94.500 € na 115.500 € dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Centar, 115.500 €, 48,00 m2 cca 2410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.06.2024 - 76.500 €
16.10.2025 - 94.500 €
10.03.2026 - 115.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ Vrhunska lokacija centar grada kod Apelacionog Suda, 5 min hoda Do Pravnog fakulteta, novija gradnja, lep JEDNOIPOSOBAN stan, odv.,komotna spavaća soba, stan funkcionalan, odličan raspored, vrhunskog kvaliteta, idealan za izdavanje, PVC, VANJSKE ROLETNE, KOMARNICI,....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 110.560 € na 116.880 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 116.880 €, 63,00 m2 cca 1860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 110.560 €
08.03.2026 - 116.880 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u modernoj novogradnji, površine 63.18m2 na trećem spratu, sa dva lifta. Zgrada je po strukturi Po+P+5, smeštena iznad Pantelejske crkve. Nov komleks koji budućim stanarima pruža mir i privatnost od svakodnevne gužve, a opet udaljen svega 12 minuta vožnje....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 106.392 € na 117.031 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 117.031 €, 44,33 m2 cca 2640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 126.296 €
25.01.2026 - 114.814 €
15.02.2026 - 110.825 €
27.02.2026 - 117.031 €
04.03.2026 - 106.392 €
10.04.2026 - 117.031 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Sigurna budućnost za vašu porodicu počinje u našem kompleksu. Cena stanova je od 2400eur/m2+PDV. Moderan stil gradnje, podređen porodičnom komforu. Na ušuškanoj lokaciji u kompleksu izuzetnog kvaliteta. Pored kompleksa je parcela koja je namenjena izgradnji sportskih sadržaja i zelenila.....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 105.300 € na 117.200 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, DUVANIŠTE, 117.200 €, 54,00 m2 cca 2170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.12.2025 - 105.300 €
20.02.2026 - 117.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi moderna novogradnja, spratnosti Po+P+4 , koja nudi idealan spoj kvaliteta, udobnosti i mirnog okruženja. Nalazi se u mirnoj ulici, daleko od gradske gužve, ali dovoljno blizu svih sadržaja koji su neophodni za život savremene porodice ( IDEA market, osnovna škola, vrtić,....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 111.240 € na 117.420 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Apelovac, 117.420 €, 62,00 m2 cca 1890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 111.240 €
19.04.2026 - 117.420 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, ukupne površine 61,80m2, I sprat. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i lođe.Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima, izolacija od kamene vune d-10 cm, kvalitetna keramika....

 
 
 
 
+21%

Promena cene sa 98.000 € na 119.000 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KRUPANJ, 119.000 €, 211,00 m2 cca 560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 98.000 €
08.03.2026 - 119.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 127793, 22a, spratna, jedan sprat, struja, klima, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, pogodan za pp, mogućnost proširenja, deljiv. Odlična, novija, prostrana, useljiva kuća za porodično....

 
 
 
 
+44%

Promena cene sa 83.184 € na 120.000 € dana 18.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.000 €, 41,19 m2 cca 2910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2025 - 81.900 €
02.04.2025 - 86.500 €
07.04.2025 - 90.200 €
19.09.2025 - 94.737 €
13.10.2025 - 79.720 €
01.02.2026 - 83.184 €
18.02.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2025.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju moderan stan u Mirijevu. Funkcionalan stan u izgradnji se nalazi na II soartu, na odličnoj lokaciji u blizini javnog prevoza, prodavnica, škola i parkova. Prostran raspored: dobro dizajniran stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom savršene za udoban život,....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 108.000 € na 120.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 120.000 €, 50,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 108.000 €
17.04.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 76737, III/III, terasa, uknjizen, garaza, parking, podrum. Godina gradnje: 2007. Uradjena je unutrasnja izolacija na spoljasnje zidove i plafon. Nisu potrebna dodatna ulaganja. Stan poseduje klimu i terasu (2m2). Klima ostaje u stanu. Na terasi se nalazi ostava (spajz).....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 108.000 € na 120.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 120.000 €, 50,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 100.000 €
27.07.2025 - 103.000 €
08.10.2025 - 108.000 €
29.10.2025 - 103.000 €
02.11.2025 - 108.000 €
17.04.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 76737, III/III, terasa, uknjižen, garaza, parking, podrum. Godina gradnje: 2007. Urađena je unutrašnja izolacija na spoljasnje zidove i plafon. Nisu potrebna dodatna ulaganja.Stan poseduje klimu i terasu (2m2). Klima ostaje u stanu. Na terasi se nalazi ostava (špajz).....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 105.000 € na 120.500 € dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Zaklopača, 120.500 €, 53,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.06.2024 - 72.000 €
16.01.2025 - 83.500 €
16.10.2025 - 105.000 €
10.03.2026 - 120.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ TOP PONUDA, PREPORUKA, GARANCIJA, 120.500 evra, IZUZETNA LOKACIJA ŠIRI CENTAR KOD GRADSKE BOLNICE I MEDICINSKOG FAKULTETA, UKNJIŽEN, KOMPLETNO SREĐEN, PRELEP, IDEALAN ZA IZDAVANJE, DVOSOBAN KOMFORAN STAN FUNKCIONALAN, SUNČAN, LEPO OSVETLJEN, IMA LEP POGLED, IZUZETAN....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 122.500 € na 126.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PANČEVO, 126.000 €, 70,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 122.500 €
29.04.2026 - 126.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Margita stambeni deo grada, još uvek pamti minule države i čuva multikulturalnost. I danas odiše šarmom starih vremena spajajući duh tradicionalnog i novog doba. Deo grada poznat po spomeniku kulture od izuzetnog značaja Preobraženskoj crkvi u neovizantijskom stilu (1873-1878) i osnovnoj....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 119.700 € na 126.350 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PADINSKA SKELA, 126.350 €, 66,00 m2 cca 1910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 119.700 €
19.04.2026 - 126.350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

a prodaju stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, ukupne površine 66,5m2,na prizemlju. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila. Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima ,izolacija od kamene vune d-10 cm, kvalitetna keramika....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 124.020 € na 127.470 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Apelovac, 127.470 €, 69,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 122.650 €
04.03.2026 - 124.020 €
19.04.2026 - 127.470 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, ukupne površine 68,90m2, u suterenu. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom,dve spavaće sobe, kupatila i lođe. Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima, izolacija od kamene vune d-10 cm,....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 115.500 € na 128.500 € dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Pantelej, 128.500 €, 61,00 m2 cca 2110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.06.2024 - 84.500 €
28.11.2024 - 85.500 €
16.01.2025 - 87.500 €
25.02.2025 - 94.500 €
12.08.2025 - 99.500 €
16.10.2025 - 115.500 €
10.03.2026 - 128.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ TOP PONUDA VREDI VIDETI - PRELEP STAN I LOKACIJA - PANTELEJ UL. GORNJOMATEJEVAČKA, NOV malo korišćen JAKO LEP DVOIPOSOBAN STAN, FUNKCIONALAN, SUNČAN, IDEALNOG POLOŽAJA I SPRATNOSTI, ODLIČAN RASPORED, ZGRADA VRHUNSKOG KVALITETA, STAN POSEDUJE 2 LEPE SPAVAĆE SOBE, TERASA....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 124.488 € na 128.934 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Banjica, 128.934 €, 44,46 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 124.488 €
29.04.2026 - 128.934 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1376 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0643255742. Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Na prodaju je dvosoban stan površine 44.46m2 u novogradnji u Beogradu na....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 121.600 € na 130.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 130.000 €, 90,00 m2 cca 1440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 121.600 €
24.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 547, IV/IV, dupleks, klima, telefon, terasa, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, mogucnost prosirenja. Cukarica, Zarkovo - Leposave Vujosevic 4. 0, 90m2 (terasa 17m2), 4/4, TA/GAS, telefon Neposredno ispod Ibarske magistrale i crkve u Zarkovu,....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 121.600 € na 130.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BELE VODE, 130.000 €, 90,00 m2 cca 1440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.12.2022 - 121.500 €
29.01.2023 - 121.400 €
15.02.2023 - 120.000 €
26.03.2023 - 119.000 €
23.06.2023 - 117.000 €
04.08.2023 - 116.990 €
05.01.2024 - 116.100 €
11.02.2024 - 115.900 €
25.02.2024 - 115.700 €
05.06.2024 - 121.500 €
12.07.2024 - 121.600 €
20.01.2025 - 121.700 €
27.04.2025 - 121.800 €
01.06.2025 - 121.600 €
22.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.12.2022.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 547, IV/IV, dupleks, klima, telefon, terasa, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, mogućnost proširenja. Čukarica, Žarkovo - Leposave Vujošević4. 0, 90m2 (terasa 17m2), 4/4, TA/GAS, telefonNeposredno ispod Ibarske magistrale i crkve u Žarkovu,....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 118.920 € na 136.300 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 136.300 €, 48,00 m2 cca 2840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 118.920 €
10.04.2026 - 136.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na izuzetnoj lokaciji u centru Niša, u ponudi je moderan stambeni objekat koji pruža spoj mirnog okruženja i odlične povezanosti sa svim delovima grada. Osnovna škola „Učitelj Tasa” udaljena je svega 3 minuta hoda, a glavne gradske saobraćajnice, prodavnice, restorani i ustanove nalaze....

 
 
 
 
+28%

Promena cene sa 106.992 € na 136.700 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Jajinci, 136.700 €, 59,00 m2 cca 2320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 106.992 €
03.05.2026 - 136.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompleks zgrada u čijoj se blizini nalaze svi potrebni infrastrukturni sadržaji, osnovne škole, vrtići, dom zdravlja, apoteka. Odlična povezanost sa centrom grada preko Bulevara JNA i Bulevara oslobođenja. Fantastičan pogled se pruža na grad i obližnju šumu. PROSTORIJE: Ulazni hodnik,....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 123.000 € na 138.600 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Kluz, 138.600 €, 46,00 m2 cca 3010 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 138.600 €
06.03.2026 - 123.000 €
24.04.2026 - 138.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

U modernom stambeno-poslovnom objektu u izgradnji prodaju se dvosobni stanovi od II do VII sprata i klasična garažna mesta u podzemnoj garaži. Svaki stan ima lođu od 5 m² sa pogledom na grad i okrenut je ka jugozapadu. Pozicija zgrade je idealna, blizu supermarketa, osnovne škole....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 131.760 € na 139.080 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PADINSKA SKELA, 139.080 €, 73,00 m2 cca 1910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 131.760 €
19.04.2026 - 139.080 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, na I spratu ukupne površine 73,20m2, na I spratu. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila i terase.Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima ,izolacija od kamene vune d-10....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 133.000 € na 142.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, RUMA, 142.000 €, 86,00 m2 cca 1650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 133.000 €
24.04.2026 - 142.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stambeni prostor koji stedi vas novac i pruza maksimalnu sigurnost i udobnost. Stambeno poslovni objekti izgradeni su po najvisim evropskim standardima, poseduju energetski pasos grupe B, sto znaci da je potrosnja energije za zagrevanje i hladenje 3-4 puta manja nego u objektima standardne....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-65 (od ukupno 66)

<< <1 2> >>