• GoHome Professional
do 210 m2 klima 2.sprat do 70000 eura što jeftinij - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • do 210 m2 klima 2.sprat do 70000 eura što jeftinij - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210 m2 klima 2.sprat do 70000 eura što jeftiniji

  • Za upit "do 210 m2 klima 2.sprat do 70000 eura što jeftiniji" pronađeno 136 nekretnina - prosečna cena 1.245 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 66000 eura (malo jeftiniji)
    • 73000 eura (malo skuplji)
    • do 1100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Pantelej, 73.951 €, 46,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 47,71m2 . Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija. Nalaze se na....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 74.000 €, 56,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno opremljen dvosoban stan od 56 m² u Ćupriji, na izuzetnoj lokaciji, idealan kako za život tako i kao sigurna investicija! Stan se nalazi na 2. spratu kvalitetne zgrade građene od strane vojske bivše SFRJ, poznate po vrhunskoj gradnji - spoljašnji zidovi debljine....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 74.152 €, 46,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 47,71 m2 . Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija. Nalazi se na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 74.200 €, 31,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju garsonjera u Telepskoj dolini – Adice, Novi Sad Prodaje se moderna i funkcionalna garsonjera od 31m² u novogradnji na 2. spratu. Stan se nalazi u mirnom delu Novog Sada – Adice, u naselju Telepska dolina. Sadržaj stana: Nameštena garsonjera sa kuhinjom rađenom po meri –....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 75.000 €, 68,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2026.,

www.gsigma.rs

Dvosoban stan na odličnoj lokaciji, centar - Žitni trg. Uknjižen na 68 m2 plus dve terase, tako da lako može da se pretvori u dvoiposoban - trosoban stan. Stan se nalazi na drugom spratu. Lep raspored u stanu. Po ulasku u stan pruža se hodnik koji vodi u sve prostorije. Komforan dnevni....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 75.110 €, 42,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi strukturi jednoiposoban,....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 75.200 €, 29,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju apartman u novoizgrađenom objektu na Kopaoniku. Vrlo atraktivno lociran, izvanredan za izdavanje, nalazi se u prelepom okruženju, sa panoramskim pogledom ka južnom delu planine. Apartman ima 29m2, po strukturi je jednosoban, nalazi se na drugom spratu, sastoji se od kupatila,....

 
 
 
  Stan, NOVI BEČEJ, 76.220 €, 56,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova Novi Bečej – predstavljamo moderan dvosoban stan u izgradnji, smešten na atraktivnoj lokaciji u Novom Bečeju, u neposrednoj blizini reke Tise. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku kako za život, tako i za investiciju. Stan je površine 56m2 (55,3m2), nalazi se....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 76.500 €, 51,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u modernoj novogradnji u centru Stare Pazove. Stan se nalazi na 2 spratu zgrade bez lifta. Grejanje podno, na struju. Odmah useljiv. Prodaje se kompletno opremljen. Struktura : prostrana dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, manja spavaća soba, veća spavaća soba, kupatilo.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 76.850 €, 27,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novu izgradnju u jednom od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026. godine. Orjentacija stana je na ulična, u pitanju je drugi sprat, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-136 (od ukupno 137)

<< <1 2 3 4> >>