• GoHome Professional
do 210 m2 klima 2.sprat što jeftiniji Zadnjih 14 d - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210 m2 klima 2.sprat što jeftiniji Zadnjih 14 d - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210 m2 klima 2.sprat što jeftiniji Zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 210 m2 klima 2.sprat što jeftiniji zadnjih 14 dana" pronađeno 25 nekretnina - prosečna cena 3.019 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosečna cena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 90.000 €, 37,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Odličan jednoiposoban stan na drugom spratu novije trospratne zgrade na odličnoj poziciji naselja Vojvode Vlahovića. Blizina autobuske stanice, marketa, škole Predsoblje, dnevno trpezariski deosa izlazom na terasu, kuhinja, spavaća soba sa ugradnim plakarom, kupatilo je prostrano....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 91.670 €, 40,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Zlatibor – u samom centru Zlatibora, u neposrednoj blizini jezera, izdvajamo prelep jednoiposoban stan površine 40m2 u novogradnji. Stan se nalazi na drugom spratu moderne zgrade i predstavlja odličan izbor za odmor, tako i kao investicija za izdavanje stanova na Zlatiboru.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 101.000 €, 58,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Palilula - Prodaje se odličan 2.0 stan, 58m2, na 2. spratu od 3, na 600m od crkve Sv. Nikola. Sastoji se iz prostrane dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje i kupatila. Iz dnevne sobe se izlazi na terasu. Zgrada ne poseduje lift. Stan je kompletno renoviran. Razvedeno je podno grejanje,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210 m2 klima 2.sprat što jeftiniji zadnjih 14 dana'
107.000 €
117.500 €
120.000 €
  Stan, NIŠ, Ledena Stena, 103.650 €, 65,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u izgradnji na Ledenoj Steni. Stan se nalazi na drugom spratu stambeno-poslovne zgrade sa liftom. Projektovane površine je 64,78 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe,degažmana, kupatila, toaleta i dve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 38,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Karaburma,ugao Dragoslava Srejovića i Salvadora Aljendea. Stan se nalazi u urednoj zgradi na pravom drugom spratu, od četiri ukupno, u zgradi bez lifta. U stanu je renovirano kupatilo, kao i instalacije, zamenjena kompletno spoljna stolarija, zastakljena terasa. TA grejanje, klima.....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 135.000 €, 48,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Miljana Miljani��a, 2/3, gas, uknji��en-Stvarna povr��ina-48m2 , ugovorna povr��ina-48.00m2, Prodaje se uknji��en 2.0 stan u ulici Miljana Miljani��a, u mirnom i lepom delu naselja Vojvode Vlahovi��a. Nalazi se u samom centru naselja, odmah pored marketa Shop & Go i autobuske stanice,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 138.000 €, 85,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Cerak - Lipar 3.0, 85m2 (lođa 7m2), 2/2, TA, klima, telefon, interfon, internet, kablovska Prodaje se funkcionalan trosoban stan. Nalazi se na drugom spratu dvospratne stambene zgrade sa ukupno tri stana. Prostorije: dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 155.000 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130425, II/IV, klima, terasa, uknjizen, renoviran, podrum, ostava, stambena zgrada. Na prodaju renoviran dvoiposoban stan u Rumenackoj ulici na drugom spratu bez lifta. Stan je uknjizen i okrenut prema dvoristu. Oko zgrade ima puno zelenila i parking prostora. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 155.000 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130425, II/IV, klima, terasa, uknjižen, renoviran, podrum, ostava, stambena zgrada. Na prodaju renoviran dvoiposoban stan u Rumenačkoj ulici na drugom spratu bez lifta. Stan je uknjižen i okrenut prema dvorištu. Oko zgrade ima puno zelenila i parking prostora. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 164.800 €, 71,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja stanova u Novom Sadu - na odličnoj lokaciji, na samo 10 minuta hoda do centra grada, izdvajamo fantastičan trosoban stan od 71m2. Stan je uknjižen, nalazi se na drugom spratu i orijentisan je na dve strane, što pruža obilje prirodnog svetla tokom celog dana. Struktura stana:....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 180.000 € na 170.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 170.000 €, 51,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.05.2026 - 180.000 €
10.05.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131870, II/, klima, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking. Prodaje se PRELEP dvoiposoban stan na samom ulasku u plave horizonte, na 2 spratu ,u ulici Milke Lukic,kod same crkve,51 m2,sastoji se velika dnevna soba sa kuhinjom I trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Grad, 180.000 €, 51,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131870, II/, klima, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking. Prodaje se PRELEP dvoiposoban stan na samom ulasku u plave horizonte, na 2 spratu ,u ulici Milke Lukic,kod same crkve,51 m2,sastoji se velika dnevna soba sa kuhinjom I trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 190.550 €, 74,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Luksuzni smart stambeno-poslovni objekat u centru grada P+4, sakriven od gužve I buke u blizini Pravnog I Ekonomskog fakulteta. Stan je površine 74 m2, nalazi se na drugom spratu i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom I kuhinjom, dve spavaće sobe, toaleta,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 200.000 €, 66,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Dušanovac Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet gradnje: Zidovi od bloka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 206.570 €, 55,00 m2 cca 3760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Palilula – Hadžipopovac U ponudi je moderan dvosoban stan u izgradnji površine 56 m², smešten na 2. spratu od ukupno 4, u kvalitetnoj i savremenoj zgradi sa malim brojem stanova, što obezbeđuje dodatnu privatnost i mir. Lokacija u mirnom delu Hadžipopovca pruža idealan balans između....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 224.000 €, 72,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054754 … PRODAJA STANOVA, NOVI SAD, KEJ, TROSOBAN 72 m² Predstavljamo prodaju trosobnog stana povr šine 72 m², pozicioniranog na drugom spratu veoma kvalitetne zgrade. Odlična lokacija za porodičan život, blizina Beogradskog keja, Dunavskog parka i pešačke zone, vrtića i osnovne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 225.000 €, 75,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Dušanovac, 3.0s, 74,54 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 235.000 €, 79,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Dušanovac, 3.5s, 79, 21m, NOVOGRADNJA LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 240.000 €, 79,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Dušanovac, 3.5s, 79,21 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 255.000 €, 57,00 m2 cca 4470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju dvosoban, svetao stan u mirnom delu Cvetnog trga, preko puta OŠ „Vladislav Ribnikar“, površine 57m². Nalazi se na drugom spratu uredno održavane dvorišne zgrade, bez lifta. Stan je dvostrano orijentisan, više prema zapadu, sa visinom plafona 3,2m. U stanu je zamenjena stolarija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 280.000 €, 84,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

MODERAN TROSOBAN STAN – NASELJE STEPA STEPANOVIĆ Prodaje se prostran, osvetljen i izuzetno funkcionalan trosoban stan površine 84 m², smešten u jednom od najtraženijih porodičnih naselja u Beogradu. Stan se nalazi na idealnom drugom spratu održavane zgrade sa liftom (izgradnja 2013.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 299.000 €, 60,00 m2 cca 4980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Stari grad, centar - Kondina 2.0, 60m2, 2/5, lift, CG, klima, interfon, video nadzor, podrum, parking Na prodaju luksuzno renoviran stan površine 60 m² u samom centru Beograda, na drugom spratu lepo održavane zgradi sa liftom, u mirnom delu Kondine ulice. Stan je okrenut ka unutrašnjem....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 335.000 € na 325.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 325.000 €, 84,00 m2 cca 3870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 335.000 €
10.05.2026 - 325.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi imamo predivan porodičan stan u Mileševskoj ulici nadomak SC Vračar. Lokacija je fenomenalna, u blizini se nalazi mnoštvo kafića, restorana, prodavnica, autobuskih stajališta i svih neophodnih infrastrukturnih sadržaja. Stan je idealnog rasporeda, sastoji se od dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 435.000 €, 105,00 m2 cca 4140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je ekstra trosoban stan površine 105m2 u modernom kompleksu Park Citi na Limanu 3. Ova nekretnina predstavlja idealan izbor za porodični život ili kao investiciju, zahvaljujući odličnoj lokaciji i vrhunskom kvalitetu gradnje. Stan se nalazi na 2. spratu novogradnje sa liftom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Na upit, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan u naselju Vojvode Vlahovića, opština Voždovac. Stan je površine 45m2. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade od pet spratova. Po strukturi je jednoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-25 (od ukupno 25)

<< <1> >>