• GoHome Professional
do 210 m2 klima što veći parking do 40000 eura - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • do 210 m2 klima što veći parking do 40000 eura - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210 m2 klima što veći parking do 40000 eura

  • Za upit "do 210 m2 klima što veći parking do 40000 eura" pronađeno 453 nekretnina - prosečna cena 645 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 38000 eura (malo jeftiniji)
    • 42000 eura (malo skuplji)
    • do 550 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Novi Grad, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zemun, Ševina ulica. Renoviran, kompletno namešten 3.0 stan u kući površine 70m². Poseduje dnevnu sobu , dve spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom , hodnik, kupatilo. Grejanje na TA peći i klimu. Odmah useljivo, obavezan depozit u visini jedne kirije. Agencijska provizija iznosi 50%....

 
 
 
  Kuća, LIPNIČKI ŠOR, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vila Drina predstavlja objekat koji je u potpunosti posvećen ideji luksuznog gostinskog najma i boravka na ekskluzivnog imanju u potpunoj prirodi. Na samoj obali reke Drine, u pitomom i neurbanom delu naselja, Vila Drina se nalazi na 7 km od grada Loznice, odnosno na ~2h vožnje iz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo prelep, moderan, komforan i svetao stan koji se nalazi na odličnoj i mirnoj lokaciji. U zgradi je market, mesara, frizerski salon a u neposrednoj blizini sve drugo što je potrebno za obavljanje svakodnevnih aktivnosti. Ispred zgrade i u okolini postoji parking i uvek može....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120006, I/I, klima, terasa, uknjižen, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, tavan, stambena zgrada. Izdajem stan od 70m2 koji se sastoji od tri spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka, kuhinje, kupatila i terase. Grejanje je etažno, što omogućava....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 42.000 €, 70,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd,Džona Kenedija ulica, 2.0,70kvm,namešten, odvojena kuhinja+trpezarija+dnevna+spavaća soba, 2 terase, dvostran stan, cg (info stan 14000din),klima, održavanje oko 1000din,useljiv 01.10. novija gradnja, parking nije zoniran,600e+DEP+ag.provizija 50% (br.reg.220) 061/7000368....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 20.000 €, 70,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju pristojna kuća u selu Jasunja nadomak Leskovca korisne površine 70m2 zidana kuća od čvrstog materijala cigla, ploča, krov. Kuća je u odličnom stanju sa velikim prostorijama i podrumom koji se prostire celom dužinom kuće. Na placu se pored kuće nalazi velika pomoćna prostorija....

 
 
 
  Stan, VRBAS, 39.500 €, 69,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan u Bačkom Dobrom Polju – poseban ulaz, dvorište, terasa. Na prodaju namešten dvosoban stan površine 69 m² + terasa 5 m² u Bačkom Dobrom Polju , deo kuće sa posebnim ulazom , privatnim dvorištem i dodatnom šupom . Nalazi se u strogom centru sela , preko puta škole , na....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 37.950 €, 69,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se veoma moderan stan u Zrenjaninu u ul. Jug Bogdana. Pet minuta laganog hoda do centra. Uz stan se podrazumeva i jedno obeleženo parking mesto koje je u dvorištu zgrade. Stan je orijentisan prema dvorištu zgrade i prema ulici. U prostranom dvorištu nalazi se i dečije igralište.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 40.800 €, 68,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno opremljen trosoban stan sa parking mestom u dvorištu u ulici Kolo srpskih sestara. Stan se nalazi na prvom spratu u zgradi bez lifta. Prostrana dnevna soba, dve spavaće sobe, kupatilo sa trpezarijom, kupatilo, terasa. Idealno za porodice, ili zaposlene parove.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 40.800 €, 68,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi! Trosoban PET-FRIENDLY stan u tek useljenoj zgradi na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. U potpunosti opremljen lepim, novim i kvalitetnim nameštajem. Poseduje dve spavaće sobe, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo sa kadom. Komfornu terasu koja....

 
 
 
  Kuća, DONJE VLASE, 24.000 €, 67,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju započeta kuća u osnovi 67 m2, sa placem od 14 ari u Donjem Vlasu, Kuća se nalazi 500m iznad, od skretanja za gradsko groblje. Izgrađeno je prizemlje kuće sa prvom pločom, sa mogućnošću dalje dogradnje kuće. Na plac je dovedena voda, treba priključak da se plati, da bi se....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 39.600 €, 66,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan dvoiposoban stan od 66m² Stan se nalazi na 5. spratu novije zgrade (2020. godište) sa liftom, interfon sistemom i video nadzorom. Struktura i raspored: Stan poseduje ulazni hodnik, dve spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom i dnevnim boravkom, prostranu terasu sa....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 39.000 €, 65,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličan stan u novogradnji u Surčinu. Nalazi se na 3.spratu/3, stan je opremljen novim nameštajem-spreman da se uselite. U dvorištu zgrade je obezbeđeno parking mesto sa rampom. Lokacijski uslovi su odlični, u mirnom kraju a nadomak autoputa i blizine svega potrebnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 39.000 €, 65,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odlican i veoma komforan trosoban stan na dobroj lokaciji. Stan je kompletno opremljen, poseduje dve spavaće sobe i sve od bele tehnike, tv, ves masina, klima, a takodje ima i lepu terasu. Stan je pet friendly. Uz stan se takodje moze zakupiti i parking mesto po ceni od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 39.000 €, 65,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sam, Grbavica, ulica Tolstojeva. Namešten dvoiposoban stan na lepoj i atraktivnoj lokaciji. Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo sa kadom i velika terasa. I sprat u stambenoj zgradi novije gradnje. Cena zakupa sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 39.000 €, 65,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan,komforan trosoban stan površine 65m2 u Tolstojevoj ulici, u srcu Grbavice, opremljen za funkcionalno stanovanje. U blizini stana je sve potrebno za život i funkcionisanje. Stan se sastoji od dnevne sobe u čijem sastavu čini kuhinja sa tepezarijom i izlaz na lepu,....

 
 
 
  Kuća, KNIĆ, 35.000 €, 65,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Kniću, površine 65 m2, na placu površine 18,61 ari. Na ograđenom placu površine 18,61 ar, nalazi se odmah useljiva prizemna kuća, površine 65 m2, koja od prostorija ima hodnik, kupatilo, kuhinju sa dnevnim boravkom, kao i spavaću sobu. Pored kuće je pomoćni objekat,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 42.250 €, 65,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fully Furnished Apartment for Rent – Bulbulder, Zvezdara (Near Dimitrija Tucovića Street) A spacious and well-equipped 3-room apartment located on the elevated ground floor of a modern building (constructed in 2013), available for long-term lease. Property Highlights: 60m² + 5m² terrace....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 42.250 €, 65,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 38.400 €, 64,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban namešten stan u bloku 70,useljiv od 1.10.Moguća manja korekcija cene. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 35.200 €, 64,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE LUX TROSOBAN NOV STAN U NOVOJ ZGRADI BLIZU VELIKOG MARKETA LIDL I GRAS - a NA POČETKU SUVOBORSKE ULICE, SA GREJANJEM NA GAS I MALIM KOMUNALNIM TROŠKOVIMA U STANU JE SVE NOVO I MALI SU TROŠKOVI A SASTOJI SE OD ULAZNOG HODNIKA, DNEVNE SOBE SA IZLASKOM NA TERASU KOJA POSEDUJE....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 32.000 €, 64,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten ili prazan - polunamešten dvosoban stan 64m2 na odličnoj lokaciji u centru grada, Maksima Gorkog ulica, blizu Suda i Spensa. Nalazi se na 1. spratu, nema lift u zgradi. Stan ima terasu, dve sobe, odvojenu kuhinju sa trpezarijom. Biće okrečen po želji zakujpca. Odličan....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 25.000 €, 64,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća od 64m2 sa garažom i pomoćnim objektom na placu od 225m2. Kuća se nalazi u mirnom delu Vučja, u blizini policijske stanice. Kuća je starije gradnje, napravljena od čvrstog materijala, sa zamenjenom spoljašnom pvc-stolarijom i odmah useljiva. Struktura kuće je sledeća:....

 
 
 
  Kuća, SIĆEVO, 20.000 €, 63,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelepa vikendica u Sićevu. Nalazi se u naseljenom delu, okružena prirodom. Idealna nekretnina za ljubitelje prirode i života van buke. Vikendica je uknjižene kvadrature 63m2, vrlo kvalitetne gradnje sa fasadnom ciglom. Unutrašnost vikendice je potrebno adaptirati. Nekretnina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Fontana, 38.440 €, 62,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dobro pozicioniran, sa velikim javnim parkingom. Topao stan juzno orjentisan i strukture je 51m2+11m2 natkrivena terasa koja je u funkciji tokom cele godine. Agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 34.100 €, 62,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi za izdavanje imamo prelep, moderan, kompletno renoviran, komforan stan koji se nalazi na odličnoj lokaciji, na samom početku Novog Naselja, u zgradi koja se nalazi odmah pored velikog doma zdravlja, a u neposrednoj blizini su crkva, banke, marketi i sve drugo što je potrebno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 34.100 €, 62,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se nov neuseljavan trosoban stan – Južni Telep, Jerneja Kopitara ✨ 📍 Lokacija Ulica Jerneja Kopitara, Južni Telep, Novi Sad Mirno i atraktivno okruženje u blizini Dunava Iza zgrade dečije igralište 👶 Odlična povezanost – autobuska linija 12 🚍 📐 Osnovne karakteristike....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOVI SAD, NOVO NASELJE, JUGOVIĆEVO, TROSOBAN, 62M2. Oglašavamo izdavanje odličnog trosobnog stana u novoj zgradi. Stan je perfektno namešten, komotan, sve je novo i odlično održavano, parkinga ima dosta oko zgrade, računi su mali. Pozovite za više informacija. Agencijska oznaka 9100556(....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 31.000 €, 62,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se na duži vremenski period dvosoban,kompletno namešten stan, na odličnoj lokaciji. Nalazi se u neposrednoj blizini osnovne škole, više vrtića, prodavnica, tržni centar BEO. Odlična saobraćajna veza sa ostalim delovima grada. Stan je na osunčanoj strani zgrade, svetao i prostranih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 43.400 €, 62,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo izdavanje kompletno nameštenog stana u novoj zgradi, u blizini Limana IV i Ribarskog ostrva. Grejanje na gas, niski mesečni troškovi. Kompletno je opremljen po meri, kvalitetnim i najsavremenijim materijalima. Alu-stakleni sa podiznokliznim portalima, naglašavaju eleganciju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 30.500 €, 61,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan u Podgoričkoj ulici, iza NIS-ove zgrade. Blizina Promenade, Merkatora, Limanske pijace, fakulteta, centra kao i svega potrebnog za život. Stan se izdaje kompletno namešten. Useljiv od oktobra. Za više informacija pozvati. Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 42.700 €, 61,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo konforan dvoiposoban stan površine 61m2 koji se nalazi na Zvezdari kod ulice Gospodara Vučića. Stan se nalazi na 3. spratu nove zgrade od 7 spratova. Sastoji se od hodnika, dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, terase, kupatila i toaleta. Kompletno....

 
 
 
  Kuća, BATOČINA, 43.000 €, 61,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju u Milatovcu, u blizini manastira Grnčarice i sale Balkan, kuća prizemlje i potkrovlje, površine 61 m2, na placu površine 1087 m2. Kuća je smeštena u mirnom delu naselja, na placu je i pomoćni objekat, i zasađeno je voće. Pogodno za svakodnevni život, za odmor, može se koristiti....

 
 
 
  Stan, SRBOBRAN, 40.000 €, 60,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća - stan sa dvorištem i pomoćnim prostorijama u mirnom delu Srbobrana u blizini Hipodroma.Površina zemljišta 73m2 a korisna površina stana 60m2. Kuća-stan je opremljen etažnim grejanjem na gas sa Boschovim kondezacionim kotlom ( duplo manja potrošnja gasa u odnosu na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 39.000 €, 60,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

lux 3.5 soban stan na 3 spratu, duplex, 2 spavaće sobe, dnevna, kuhinja sa trpezarijom, terasa, kupatilo zvati na viber ili whatsapp 004916098726654 Potreban depozit, Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 39.000 €, 60,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo kompletno renoviran, moderan, komforan, jednoiposoban stan u Tozinom Sokaku. Stan se sastoji iz hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene spavaće sobe, jednog sanitarnog čvora i terase. Stan se izdaje zaposlenom paru ili jednoj osobi, bez ljubimaca.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 39.000 €, 60,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude stan za izdavanje kompletno renoviran, namešten i odmah useljiv koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade. U blizini stana nalaze se sve potrebne infrastrukture za život. Stan je idealan za one koji žele komforan prostor bez dodatnih ulaganja. Parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na Limanu 1 sa pogledom na kej I strand. Ima parking Potreban depozit, Terasa, Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem salonski stan u centru Novog Sada, u ulici Grčkoškolska 6. Stan je potpuno renoviran, sa novim nameštajem. Nalazi se na trećem spratu, ima 60m2, plafoni su preko 3,5m.. Stan poseduje jedno parking mesto u dvorištu zgrade. Cena je 600 evra+režije koje su male (do 100e) Moguć....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Strogi centar grada, ulica Grčkoškolska. Kompletno renoviran i namešten, dvosoban salonski stan nadomak pešačke zone. Ovaj lep i svetao stambeni prostor sa visinom plafona preko 3,5m čine dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, spavaća soba, ulazni hodnik i kupatilo sa tuš....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Crveni Krst, 35.000 €, 60,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prizemna kuća od 60 m2 kod koje je započeto renoviranje, kao i ozakonjenje i uređenje na parceli. Sastoji se od ulaznog predsoblja, dnevne sobe, dve spavaće sobe, trpezarije sa kuhinjom i kupatila, što sve skupa daje veću kvadraturu od uknjižene (76 m2). Plac je mali, ispred....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 34.800 €, 60,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo Stan u prizemlju od 60m2. Terasa 9m2, Garaza 25m2 plus Dvorište od 300m2. Sprat je opremljen, kuhinja novija... kao sto se vidi na slikama, tako se izdaje. kontakt putem whatsapp ili Viber, 00436769491075 Potreban depozit, Terasa, Parking, garaža, Klima.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 454)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>