• GoHome Professional
do 210 m2 klima što manji do 72000 eura - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • do 210 m2 klima što manji do 72000 eura - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210 m2 klima što manji do 72000 eura

  • Za upit "do 210 m2 klima što manji do 72000 eura" pronađeno 3 862 nekretnina - prosečna cena 1.309 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 68000 eura (malo jeftiniji)
    • 75000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • opremljen
    • uknjižen
    • parket
    • 3.sprat
    • kablovska
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

  Apartman, SOKO BANJA, 67.628 €, 30,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan apartman projektovane površine 30,74m2, u izgradnji, u prvom apart- hotelu u Sokobanji. Nalazi se na prvom spratu ovog prelepog objekta u izgradnji i sastoji se od ulaznog dela, dnevnog boravka sa kuhnjom, spavaće sobe,hodnika, kupatila i terase. Apart hotel je postavljen....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 67.000 €, 30,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju apartman na Kopaoniku. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u vikend neselju. Odličana investicija za izdavanje. Stan je uknjižene kvadrature 30m2. Nalazi se na četvrtom spratu (nije poslednji) u stambenom kompleksu sa liftom. Sastoji se od ulaznog dela, višenamenske sobe i....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 65.000 €, 30,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Lux garsonjera 30m2 u Mažuranićevoj Petrovaradin top lokacija. Garsonjera se nalazi u prizemlju urbane vile . Uz garsonjeru ide korišćenje ogradjenog dvorišta i parking mesta. U samom hodniku nove zgrade ima ostava koja pripada garsonjeri. Stan je sredjen lux nameštajem i tehničkim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 65.000 €, 30,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je ušuškan stančić u Mirijevu III, u ulici Teodora Mirijevskog, površine 30m2 + 12m2. Uknjižen je kao poslovni prostor, te se kao takav dalje i prometuje i overava (solemnizuje) kod javnog beležnika. Površina od 12m2 je pripojena kako bi se dobila još jedna odvojena spavaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 65.000 €, 30,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NA PRODAJU STAN U ZGRADI BEZ LIFTA,STARIJA GRADNJA. STAN NEMA TERASU. TRENUTNO IZDAT. BLIZINA AUTOBUSKE STANICE. ZA VISE INFORMACIJA 069780578 Klima.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 64.730 €, 30,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju na Mišeluku sa rokom završetka krajem 2026. godine. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: aluminijumska stolarija, tarket, podno i plafonsko grejanje i hladjenje ! Pozovite kako bi se uverili u sve prednosti ovog objekta kao i lokacije! 063/7561705....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 64.210 €, 30,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju kod Mišeluka kod pouzdanog investitora! Rok završetka se očekuje kraj 2026. godine ali biće dosta ranije. Izgradnja će se sastojati od 2 lamele i od ukupnih 75 stanova raznih dimenzija i površina. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: Šestokomorna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 64.210 €, 30,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 64.110 €, 30,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 63.830 €, 30,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 55.000 € na 63.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 63.000 €, 30,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 55.000 €
08.05.2026 - 63.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan koji ne zahteva apsolutno nikakva ulaganja – samo da unesete svoje lične stvari i odmah počnete da uživate u prostoru koji odiše stilom, kvalitetom i modernim komforom. Stan površine 30 m² je kompletno renoviran od poda do plafona, sa pažljivo biranim materijalima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 62.000 €, 30,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kompletno opremljen stan u prizemlju zgrade, ukjižen kao garaža. Pogodan za zivot i kao investicija za izdavanje. Uz stan i parking mesto ispred zgrade. Agencijska provizija uračunata u cenu stana. Sve dodatne informacije na br. 061/61-40-565 ili 069/640-221 Aleksandar....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Slana Bara, 73.900 €, 30,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Novi Sad – Temerinski put, Slana Bara, u mirnom i uređenom delu grada, idealnom za porodičan život i sve koji žele udobnost, kvalitet i mirno okruženje, a da su istovremeno blizu centra. Stanovi se nalaze na odličnoj lokaciji, svega 7 minuta vožnje do centra Novog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 60.000 €, 30,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju funkcionalan stan u novogradnji na Altini, u Ugrinovačkom putu. Stan površine 30m2 nalazi se na 4. spratu nove, kvalitetno građene zgrade sa liftom. Pametno organizovan prostor pruža maksimalnu iskorišćenost svakog kvadrata i odličan potencijal kako za život, tako i za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 59.740 €, 30,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

544349-Veoma sladak stančić u mirnoj ulici na Telepu. Svetao, odličnog rasporeda rasporeda. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 59.740 €, 30,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Veoma sladak stančić u mirnoj ulici na Telepu. Svetao, odličnog rasporeda rasporeda.064/8222-116 Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 54.640 €, 30,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se luksuzna garsonjera u savremenoj novogradnji u Vrnjačkoj Banji – najposećenijem turističkom centru Srbije, koji ne miruje nijednog meseca u godini! Idealna za sve koji žele sigurnu i brzu isplativu investiciju, dnevni najam sa odličnim prihodima, ili sopstveni kutak za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 54.590 €, 30,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju na Somborskoj rampi. Veoma pouzdan i kvalitetan investitor. U pitanju je stambeni komplex od 34 urbane vile sa po dva ulaza. Nov i moderan stil opremanja i gradnje. Rok uselenja je određen za jul mesec 2024 god. sa rokom tolerancije od 90 dana.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 75.000 €, 30,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju uknjižena, potpuno nameštena garsonjera površine 30m², nalazi se u prizemlju stambene trospratnice na mirnoj i zelenilom okruženoj lokaciji – Stari Košutnjak. Garsonjera je korisne površine 22,5m2, a 7,5m2 čini terasa. Uslov: isključivo keš kupci zbog hitnosti prodaje!....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Nova Detelinara, 75.000 €, 30,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo ulični lokal u prizemlju novije zgrade. Nalazi se u blizini sajma, na odličnoj lokaciji. Pogodan za različite vrste delatnosti, trenutno se koristi kao kancelarijski prostor. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 53.240 €, 30,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi jednoiposoban....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 53.220 €, 30,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi jednoiposoban,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 53.050 €, 30,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOVO, USELJIVO! Predstavljamo Vam izuzetnu zgradu na Telepu. Stan u dva nivoa. Dole se nalazi dnevni boravak, vc, terasa. Gore 3 spavaća sobe, kupatilo, velika gratis terasa oko 17m2 i još dve manje terasae koje su u kvadraturi stana. Riječ je o investitoru koji prati trendove u izgradnji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 53.050 €, 30,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju novog jednoiposobnog stana na Adicama. Poseduje:hodnik,dnevnu sobu sa kuhinjom,odvojenu spavaću sobu,kupatilo i terasu. Podno grejanje. Prodaje se isključivo za keš. Za više informacija pozovite. Agencijska oznaka:1012401 Kontakt:0652813132 (Biro za nekretnine d.o.o.,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 53.050 €, 30,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U potrazi ste za dvosobnim stanom i imate ograničeni budžet, mi imamo odličnu ponudu za vas! Predstavljamo vam odličan dvosoban stan u mirnom delu grada! Stan se nalazi u prizemlju zgrade i odličan je za život, bilo da kupujete za sebe ili ulažete novac! Stan se nalazi u novoj zgradi....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 50.000 €, 30,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal na odličnoj lokaciji u blizini Ekonomskog i Pravnog fakulteta, Obilićevog venca Pogodan za obavljanje različitih delatnosti (manja ordinacija, frizersko-kozmetički salon i slično). Uknjižena površina 30m2. Nalazi se u prizemlju stambeno poslovne zgrade. Lokal ima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 49.440 €, 30,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

544477- Fenomenalna, na pola gotova izgradnja! U mirnoj ulici bez imalo prometa, a pak na odličnoj lokaciji, nalazi se ova urbana vila sa svega nekoliko stanova. U kvalitet gradnje se možete uveriti i lično, a da navedemo samo nekoliko od karakteristika ove izgradnje: podno grejanje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 48.800 €, 30,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118808, PR/, klima, terasa, parking. EXTRA POVOLJNO!!!Na prodaju odlična novija, odmah useljiva garsonjera u blizini Master centra Sajam. Idealna je za život kao i za izdavanje. Telefon. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 76.400 €, 30,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je izuzetno očuvan i u potpunosti opremljen stan površine 30m², smešten u mirnom i lepo uređenom delu grada. Ovaj šarmantni dom odiše toplinom i praktičnošću, a zahvaljujući pametno osmišljenom rasporedu prostora, funkcioniše kao jednoiposoban — spavaći deo je diskretno....

 
 
 
  Stan, LOZNICA, 45.000 €, 30,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Nudimo vam prijatan i funkcionalan stan na jednoj od najlepših balneoloških destinacija u Srbiji. Smešten u modernoj zgradi novije gradnje, ovaj stan je savršen izbor za sve koji traže nekretninu za odmor, stalni boravak ili sigurnu investiciju za izdavanje u turističkom centru Zapadne....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 43.500 €, 30,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična prilika za investiranje, novogradnja na Srebrnom jezeru, u ponudi mali stanovi, smešteni nadomak marine, predstavljaju spoj moderne arhitekture, luksuza i funkcionalnosti koja pruža jedinstveno iskustvo relaksacije i udobnosti. SPA centar za vlasnike stanova. U cenu stana....

 
 
 
  Stan, BEOČIN, 43.260 €, 30,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična garsonjera po veoma pristupačnoj ceni. Stan se nalazi na Adicama u blizini novosadskog puta. U okolini se nalaze svi sadržaji. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 77.250 €, 30,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na Zlatiboru, smešten u luksuznom hotelu, prostire se na 30 m² i sadrži prostranu terasu, pružajući savršen ugođaj za odmor i opuštanje. Zgrada je moderne gradnje, a svi stanari imaju pristup wellness i spa centru, kao i bazenu, što ovu nekretninu čini idealnim mestom za opuštanje....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 40.000 €, 30,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: s290 Na prodaju stan u centru Mladenovca, površine 30 m², savršen za one koji žele praktičan životni prostor na atraktivnoj lokaciji. Ovaj stan obuhvata: dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaću sobu, hodnik, kupatilo i terasu. Stan je renoviran. Nalazi se u neposrednoj....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 77.000 € na 77.500 € dana 11.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BISTRICA, 77.500 €, 30,00 m2 cca 2580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.12.2025 - 77.000 €
11.02.2026 - 77.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 93958, PSUT/IV, klima, uknjižen, novogradnja. Prodaje се stan uknjižen polusuteren kod Bulevara Oslobođenja,30 m2,gradsko centralno grejanje,može za lokal ili za izdavanje,nije vlažno,nema buđi, ima hodnik,kupatilo,špaiz,kuhinju i sobu,2 prozora,1 dvokrilni,1 jednokrilni,gleda....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 77.500 €, 30,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 93958, PSUT/IV, klima, uknjizen, novogradnja. Prodaje се stan uknjizen polusuteren kod Bulevara Oslobodjenja,30 m2,gradsko centralno grejanje,moze za lokal ili za izdavanje,nije vlazno,nema budji, ima hodnik,kupatilo,spaiz,kuhinju i sobu,2 prozora,1 dvokrilni,1 jednokrilni,gleda....

 
 
 
  Stan, RUMA, 37.000 €, 30,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno renoviran i namešten stan od 30 m² u mirnom delu Rume, kod Doma zdravlja. Stan se nalazi na 5. spratu bez lifta . Stan ima blage kosine koje ne narušavaju komfor. Raspored: dnevna soba sa terasom , kuhinja, kupatilo – oba sa prirodnim svetlom i ventilacijom. Stanu....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vidikovac, 78.000 €, 30,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127342, PR/, izlog, klima, uknjizen, nov, novogradnja, fasada dobra, parking, lokal. Lokal je na lepoj lokaciji na Vidikovcu. Nalazi se na cosku zgrade, ima lep prilaz parking mesta. Moze se vise delatnosti raditi. U njemu je trenutno prodavnica zavesa. 15 kvadrata....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127342, PR/, izlog, klima, uknjižen, nov, novogradnja, fasada dobra, parking, lokal. Lokal je na lepoj lokaciji na Vidikovcu. Nalazi se na ćošku zgrade, ima lep prilaz parking mesta. Može se vise delatnosti raditi. U njemu je trenutno prodavnica zavesa. 15 kvadrata....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 505-543 (od ukupno 544)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>