• GoHome Professional
do 210 m2 klima što manji do 68000 eura - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • do 210 m2 klima što manji do 68000 eura - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210 m2 klima što manji do 68000 eura

  • Za upit "do 210 m2 klima što manji do 68000 eura" pronađeno 3 331 nekretnina - prosečna cena 1.253 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 64000 eura (malo jeftiniji)
    • 71000 eura (malo skuplji)
    • do 1300 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • lift
    • renovirano
    • 1.sprat
    • 2.sprat
    • namešten
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KAMENICA, 73.000 €, 28,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Garsonjera 28m Sremska Kamenica u izgradnji Lokacija: Mišeluk (Srbija, Novi Sad, Sremska Kamenica) Ulica i broj: Sremska Kamenica Mišeluk Sobnost: Garsonjera Kvadratura: 28m2 Stanje objekta: U izgradnji Nivo u zgradi: Prizemlje Dodatne informacije Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 73.000 €, 28,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera 28 m², Bate Brkića – Četvrti sprat, terasa, lift Na prodaju funkcionalna garsonjera površine 28 m², smeštena na četvrtom spratu zgrade sa ukupno šest spratova, u traženom delu Novog Nasalja. Stan je svetao i praktičan, idealan za jednu osobu, par ili kao investicija za....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Palilula, 35.000 €, 28,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokal Mokranjceva kod okretnice. Lokal je u prizemlju zgrade, novogradnja, povrsine 28m2, Lokal je celina koja moze da se odvoji i na dve jedinice, grejanje je na struju. Lokal je izdat tako da buduci kupac moze da nastavi sa rentiranjem ili privede prostor svojoj nameni. Cena 35000....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 74.780 €, 28,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fenomenalnu izgradnju na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, ova moderna zgrada projektovana je po najvišim standardima, s posebnim fokusom na kvalitet gradnje i pažljivo biranu opremu. Planirani završetak radova je januar 2026. a kupcima je omogućen povrat....

 
 
 
  Poslovni prostor, SVRLJIG, 25.200 €, 28,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan lokal poslovni prostor, u centru Svrljiga, unutar Tržnog centra, pogodan za razne delatnosti, trgovinsku, administrativnu, zdravstveno uslužnu, magacin. Uknjižene površine 28 m2, sa velikim staklenim portalima. Pored lokala, u prizemlju, nalazi se zajednički toalet....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 19.600 €, 28,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stari grad, Dorćol, Cara Dušana 28m2+5m2(lođa) .. 28m2+5m2, 1.0, 3/4, klima, podno, ostava, lođa, interfon, renoviran. Izdaje se kompletno renoviran stan u srcu istorijskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 19.600 €, 28,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se studio – Beograd na vodi, zgrada Metropolitan Površina: 28m² | 4. sprat Mogucnost izdavanja garaznog mesta po ceni od 100eur. Moderan i funkcionalan studio apartman u luksuznoj zgradi Metropolitan, u okviru kompleksa Beograd na vodi. Stan se nalazi na četvrtom spratu, potpuno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 15.400 €, 28,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na jedinstvenoj lokaciji, u samom srcu Skadarlije i na nekoliko minuta hoda od centra, izdaje se jednosoban stan od 28 m² sa prostranom terasom koja gleda na mirno unutrašnje dvorište. Ovakav tip stana na ovoj lokaciji prava je retkost i pruža savršen balans između života u najživopisnijem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 15.400 €, 28,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno funkcionalan mali stan, na fantastičnoj lokaciji, nudi savršen raspored koji uključuje ulazni hodnik sa prostorom za jakne i obuću, veoma komforno kupatilo sa tuš kabinom i veš mašinom, odvojenu kuhinju, dnevnu sobu pristojne veličine sa trpezarijskim delom i manju spavaču....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 14.000 €, 28,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimao jednosoban stan u strogom centru grada, u Makedonskoj ulici u neposrednoj blizini Doma omladine. Stan je kompletno renoviran i moderno opremljen. Dvorišno je orijentisan tako da je izolovan od buke. Svetao sunčan. Stan je dobro koncipiran bez gubitka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 14.000 €, 28,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 68.000 €, 29,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu Nove Detelinare prodaje se mali, funkcionalan jednoiposoban stan. Odmah useljiv. Parking ispred stana. U blizini svi neophodni sadrzaji za kvalitetan zivot. Odmah useljiv.Moze na kredit i cena je 69000 eur. Agencijska provizija 3%. Sve informacije na broj 0611436777 Parking,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 67.830 €, 29,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Izuzetna novogradnja. - Pravosnažna građevinska dozvola. - Dokumentacija uredna i čista. - Svi stanovi su predbeleženi u katastru nepokretnosti (prednost). • - Renomirani i pouzdan investitor s kojim gradimo dugoročnu i uspešnu saradnju. • - Kupci prvog stana imaju pravo na povraćaj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 68.040 €, 29,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 67.000 €, 29,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je izuzetno funkcionalan, moderno i sa stilom namešten stan, bez ikakvih ulaganja. Ugradni plakari, kuhinja i nameštaj su od kvalitetnih materijala, rađeni po meri, kao i svi uređaji i klima, koji ostaju u stanu. U stanu je etažno grejanje koje se plaća po potrošnji. Spratnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovačka Padina, 67.000 €, 29,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi jednoiposoban stan na četvrtom spratu, bez ikakvih ulaganja. Prodaje se sa kompletnim nameštajem i pripadajućim parking mestom, koji su uračunati u oglasnu cenu. Nameštaj je izrađen od kvalitetnih materijala, rađen po meri. U stanu ostaje klima uređaj i kompletna bela tehnika.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 66.950 €, 29,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Odličan jednosoban stan na Adicama, novogradnja, niski režijski računi. Za više informacija pozovite. 511665 Kontakt: 021/221-5100 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 65.920 €, 29,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Fantastičan stan-apartman u sklopu kompleksa " TITOVA VILA ". Nalazi se u novogradnji i prodaje se kompletno opremljen. U okviru kompleksa se nalazi bazen, SPA-centar, igraonica, kongresna sala, estoran pa kupovinom ovog stana imate kompletne sadržaje za udoban odmor. Sam stan je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 65.920 €, 29,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednosoban uknjižen stan na Satelitu. Stan uknjižen na ime prodavca bez tereta i zabeležbi, tako da je moguća i kupovina putem stambenog kredita. Po isplati odmah useljiv.Cena za dogovor. U blizini gradski prevoz, osnovna škola, vrtić, mega marketi, pošta, banke, itd. Pozovite.064/8222-116....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 65.000 €, 29,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan, jednosoban stan sa fizički odvojenom kuhinjom i trpezarijom. Kuhinja ima prirodnu ventilaciju, a soba je komforna i funkcionalna. U ovoj ceni su nameštaj i tehnika. Iznad stana je plitki tavan. Lep pogled na zelenilo. Miran kraj, blizu svega što Vam je neophodno za život.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 65.000 €, 29,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan lokal u centru, na top lokaciji, u blizini Pravnog fakulteta. Pogodan je za razne uslužne delatnosti, kao što su razna predstavništva, advokatura, knjigovodstvo, kozmetički salon, stomatološka ili specijalistička ordinacija, i dr., . Nalazi se u stambeno- poslovnoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 63.860 €, 29,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan stan u samom centru Veternika. Stan odlikuje PVC stolarija, keramika, laminat... Blizina osnovne škole, vrtića i svih ostalih ustanova su samo jendo od mnogih odličnih stvari koje lokacijski ovaj stan pruža. Za više informacija Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 63.000 €, 29,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednosoban namešten stan na Satelitu,na Futoškom putu.Sastoji se od sobe u kojoj su dnevni boravak i trpezarija,kupatila i odvojene kuhinje kompletno opremeljene.Stan je na petom spratu bez lifta. Na postignutu prodajnu cenu dodaje se 3% agencijske provizije. Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 62.000 €, 29,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno namešten stan, odmah useljiv po isplati. Stanu pripada 30m2 kompletno ograđenog dvorišta. Grejanje na sopstveni strujni kotao. Odlična lokacija u neposrednoj blizini Novosadskog puta. Za više informacija i razgledanje, pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 69.000 €, 29,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vlasnik prodaje jednoiposoban stan na Novoj Detelinari, u Kopernikovoj 55. Stan je u prizemlju i ulazi se iz dvorišta u njega. Renoviran je i spreman za useljenje. Odlična je lokacija kako za život, tako i za izdavanje. Za više informacija nazovite na broj 0666618447. Terasa, Internet,....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 61.800 €, 29,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera površine 29 m², smeštena u potpuno novoj zgradi. Stan je uknjižen, što kupcu pruža potpunu sigurnost pri kupovini. Garsonjera se prodaje sa kompletnim nameštajem i tehnikom, tako da je odmah useljiva i ne zahteva dodatna ulaganja. Idealna je kao prvi stan, investicija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 61.800 €, 29,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Novogradnja. Useljiv stan. Bez većih ulaganja. Pozovite za više informacija. 511665 Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 61.800 €, 29,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lep ,uknjižen 1.0 soban stan u Novom Sadu, ADICE, površine 29 m². Stan je Potkrovlje. Gasno je grejanje. Ostaju klima, kuhinja i ugradni plakari u ceni. Dovoljno parking mesta ispred zgrade. Vredi pogledati. Terasa, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 61.000 €, 29,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera na Crvenom Pevcu,na lokaciji pogodnoj za život studenata zbog blizine medicinskog fakulteta, 29m2. Nalazi se na 5. spratu stambene zgrade bez lifta ( nije poslednji) i sastoji se od ulaznog hodnika, višenamenske prostorije sa kuhinjom, kupatila i terase. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 60.000 €, 29,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno opremljen jednosoban stan u novogradnji u Jagodini, na izuzetnoj lokaciji – K kompleks pored samog Akva parka. Stan se izdvaja po nesvakidašnjem i modernom konceptu prostora. Organizovan je tako da poseduje zaseban dnevni boravak, dok je prostor za spavanje opremljen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 60.000 €, 29,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 107438, III/III, klima, uknjižen, garaza, parking. Konforna garsonjera na Telepu,po principu studija, ima 36m²,ali zbog kosina knjiženo na 29.m². Treci sprat bez lifta. * niski troškovi stanovanja,a grejanje na gas * parking ispred zgrade * 1/1 svojina,čisto bez tereta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 70.150 €, 29,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je jednoiposoban stan na Novoj Detelinari. Stan je kompletno renoviran, ima 29m2 i sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila. Nekretnina se nalazi na prizemlju i uknjižena je kao stan, te je moguća kupovina i putem stambenog kredita. Za gledanje ove....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 55.000 €, 29,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Studio u prizemlju nove zgrade u ulici Rudi Čajeveca. Zgrada je u finalnoj fazi izgradnje i uskoro se očekuje useljenje. Stan se nalazi u prizemlju, kota nula, pa pored ulaza iz zgrade postoji i direktan ulaz spolja, preko ograđene terase sa kapijom, što je odlična varijanta za poslovni....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Mirijevo 1, 55.000 €, 29,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Multifunkcionalni prostor u prizemlju nove zgrade u ulici Rudi Čajeveca. Zgrada je u finalnoj fazi izgradnje i uskoro se očekuje useljenje. Prostor se nalazi u prizemlju, kota nula, pa pored ulaza iz zgrade postoji i direktan ulaz spolja, preko ograđene terase sa kapijom. Ugradni....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 55.000 €, 29,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na Čairu preko puta Čairskog parka. Stan je 29m2 uknjižene površine, po strukturi je jednosoban i nalazi se na petom spratu (iznad je tavan) u zgradi bez lita. Sastoji se od ulaznog hodnika, višenamenske dnevne sobe, trpezarije, izdvojene kuhinje, kupatila i terase.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 54.900 €, 29,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se sređen funkcionalan jednosoban stan sa velikom terasom. Stan je odmah useljiv, a postoji mogućnost proširenja za još jednu etažu. Satoji se od velike sobe, izdvojene kuhinje, velike terase i kupatila. Nalazi se u mirnoj i lepoj ulici dvospratnih i jednospratnih zgrada sa....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 54.640 €, 29,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.heroldo.com

Prodaje se luksuzna garsonjera u savremenoj novogradnji u Vrnjačkoj Banji – najposećenijem turističkom centru Srbije, koji ne miruje nijednog meseca u godini! Idealna za sve koji žele sigurnu i brzu isplativu investiciju, dnevni najam sa odličnim prihodima, ili sopstveni kutak za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 53.050 €, 29,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična nekretnina na Izlazu iz Veternika prema Futogu, ukjižena kao stan 1/1 na vlasnika. Stan je novogradnja, nalazi se u glavnoj ulici, blizu marketa, restorana i sl. Stan je udaljen 15 minuta vožnje od centra Novog Sada. Stan se prodaje delimično namešten, sve osim....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 51.552 €, 29,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u Vrnjačkoj Banji, u neposrednoj blizini Akva parka Raj. Ovaj stan je izuzetno funkcionalan i sa maksimalno iskorišćenim prostorom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, kuhinje sa trpezarijom i dnevnom sobom, kupatila i terase. Osnovne karakteristike: Grejanje: Etažno podno....

 
 
 
  Stan, BANJA, 51.500 €, 29,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u centru Niške Banje. Nalazi se na odličnoj lokaciji, na par minuta od pešačke zone. Odlična investicija za izdavanje za turiste. Stan je uknjižene kvadrature 29m2. Po strukturi je jednosoban. Nalazi se na visokom prizemlju u starogradnji. Sastoji se od ulaznog dela,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 71.080 €, 29,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

JEDNOIPOSOBAN STAN NA 400 METARA OD KNEŽEVOG PARKA - MOŽE SE KUPITI PUTEM STAMBENOG/KREDITA ZA MLADE. Predstavljamo Vam odličan jednoiposoban stan na Somborskoj rampi. Odličan kvalitet opreme, sigurnosna ulazna vrata, PVC stolarija, parket i keramika. Nekretnina se nalazi u novoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 46.460 €, 29,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera u izgradnji na Adicama. Useljivo u avgustu. Grejanje je podno na toplotne pumpe. Pozovite za više informacija. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 524)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>