• GoHome Professional
do 210 m2 klima što manji do 600 eura/m2 dvorište - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210 m2 klima što manji do 600 eura/m2 dvorište - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210 m2 klima što manji do 600 eura/m2 dvorište Zadnjih 7 dana

  • Za upit "do 210 m2 klima što manji do 600 eura/m2 dvorište zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 570 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 630 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SOMBOR, 46.350 €, 73,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi dvosobna prizemna kuća sa svojim pripadajućim dvorištem u Šikari. Kuća se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i ulaznog hodnika. U sklopu kuće i dvorišta nalazi se jedna pomoćna prostorija ( ostava ) i natkriveni letnjikovac. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, KOVAČICA, 15.000 €, 109,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U Uzdinu selu u Opštini Kovačica, pored reke Tamiš, na pola puta između Beograda i Zrenjanina, na prodaju kuća od 109 m2 sa 15 ari placa. Kuća starije gradnje, u solidnom stanju, potrebno renoviranje da bi bila useljiva. Kuća ima dve sobe sa ulice,veliko predsoblje, kuhinju,ostavu....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 64.000 €, 114,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Trosobna kuća, 8 minuta od centra. Ima nusprostorije ( letnja kuhinja, radionica, ostava za ogrev). Dvorište sa cvetnom baštom i mestom za parkiranje. Kontakt 062/337 -021 ... Prikaži broj Kuća, Bečej | Prodaja · 114m² · 64.000€.

 
 
 
  Kuća, TITEL, 40.000 €, 120,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajem povoljno i hitno kuću od 120m2 u varošici Titel,45km od Novog Sada,na reci Tisi blizu rezervata prirode Titelski beg.Kuća je od čvrstog materijala,novija,dvospratna,ima garažu,podrum i malo dvorište.Asfaltirana ulica do ograđene kuće. Kontakt: 065/889-11 -07 Prikaži broj....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 77.250 €, 178,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Retko u ponudi! Prodaje se odlična salonska kuća pored samog kanala i lepe šumice. kuća je salonskog tipa gradnje, visina plafona je 3,10m. Kuća ima veliku dnevnu sobu, hodnik, veliku sobu, a koja se može pregraditi napraviti dve manje spavaće. Zatim ima veliku kuhinju sa trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, ALIBUNAR, 53.000 €, 204,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

HITNA PRODAJA!!! Na prodaju porodicna 2-etazna kuca u Banatskom Karlovcu u osnovi 102 m2 , plus pomocni objekti . Kuca ima zadnje dvoriste od 6,5 a i sve se to nalazi na 11,5 a . Kuca poseduje 2 kuhinje sa dnevnom sobom i trepezarijom , 2 kupatila i 4 spavace sobe ! Grejanje na GAS....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 97.000 €, 213,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

SPRATNA KUĆA NA 10 MINUTA OD CENTRA GRADA. Ova lepo očuvana spratna kuća se nalazi iza Ekonomske škole. Kuću od oko 213m2 čine tri etaže, suteren, prizemlje i sprat. Na spratu su tri spavaće sobe i kupatilo, u prizemlju je hodnik, malo kupatilo, kuhinja, trpezarija i veliki svetli....

 
 
 
  Kuća, KORAĆICA, 55.000 €, 214,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132048, 21a, pr+l, struja, uknjižen, za renoviranje, stara gradnja, dvorište/bašta, cela. Nudimo vam u opštini Mladenovac,Vlaška,plac od 21 ara,sa četiri uknjižene kuće.U potpunosti su za renoviranje.Sveukupna kvadratura svih četiri kuća je 214 kvm.Ima struja,monofazno....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 55.000 €, 214,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132048, 21a, pr+l, struja, uknjizen, za renoviranje, stara gradnja, dvoriste/basta, cela. Nudimo vam u opstini Mladenovac,Vlaska,plac od 21 ara,sa cetiri uknjizene kuce. U potpunosti su za renoviranje. Sveukupna kvadratura svih cetiri kuca je 214 kvm.Ima struja,monofazno....