• GoHome Professional
do 210 m2 klima što manji do 600 eura/m2 4.sprat z - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210 m2 klima što manji do 600 eura/m2 4.sprat z - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210 m2 klima što manji do 600 eura/m2 4.sprat zadnjih 7 dana

  • Za upit "do 210 m2 klima što manji do 600 eura/m2 4.sprat zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 570 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 630 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 142.000 €, 33,00 m2 cca 4300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Murska, 4/5, cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-33m2 , ugovorna povr��ina-33.00m2, Stan se nalazi na odli��noj lokaciji, u neposrednoj blizini Op��tine Vo��dovac sa pogledom na Ustani��ku ulicu i Autokomandu. Stan je uknji��en. Nalazi se na 4.spratu lepo uredjene zgrade. Sastoji se iz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 133.400 €, 36,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je veoma malo korišćen stan u novogradnji, u zgradi useljenoj 2021. godine, na Telepu u Novom Sadu. Stan se nalazi na 4. spratu od ukupno 5 i ima površinu od 36,16 m2. Sastoji se od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Ulično je orijentisan....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 129.000 €, 36,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131978, IV/, klima, lift, terasa, uknjižen. Na prodaju lep namešten dvosoban stan od 36m2 na Bulevaru Patrijarha Pavla na četvrtom spratu sa liftom. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, terase i hodnika. Zgrada se nalazi u prvom delu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 121.000 €, 49,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju funkcionalan i svetao stan na jednoj od traženijih lokacija u gradu, između Keja i šoping centra Delta Planet. Površina stana iznosi 49 m², nalazi se na četvrtom spratu u zgradi sa liftom i termoizolacionom fasadom. Sprat nije poslednji. Stan ima dobar raspored koji omogućava....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 235.000 €, 50,00 m2 cca 4700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kneginje Zorke, 4/5, nr, ta-Stvarna površina-50m2 , ugovorna površina-48.00m2, Prodaje se uknjižen 2.0 stan u mirnom i najlepšem delu Vračara, sa odličnom strukturom jer se iz hodnika ulazi u sve prostorije. Veoma je svetao, dvostrano orijentisan. U stanu je grejanje na norveške radijatore,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 285.000 €, 58,00 m2 cca 4910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se eksluzivan trosoban stan površine 58m2 (uknjiženo 55m2+ terasa3m2), smešten u jednoj od najlepših ulica Beograda-Hilandarskoj. Stan se nalazi na 4. spratu zgrade koja je pod zaštitom kao kulturno dobro, a reč je o vrhunski urađenoj modernoj nadogradnji (Deluxe nivo gradnje).Sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 205.000 €, 61,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Renoviran dvoiposoban stan u Zemunu, u naselju Sava Kovačević, površine 61 m², od čega je 57 m² stambenog prostora i lođa od 4 m². Stan je dvostrano orijentisan i veoma svetao. Nalazi se na 4. spratu uredne zgrade sa dva lifta, okružene zelenilom, sa slobodnim parkingom i kompletnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 380.000 €, 114,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Salonac u centru Beograda, u Starom gradu, u klasičnoj zgradi bez lifta na 4. spratu od četiri. Nedavno renoviran, prodaje se sa nameštajem i tehnikom. Centralno grejanje, kao i etažno na elektro kotao, infostan 20000 dinara, inverter klima. Slike i lokacija govore sve. Prostorije:....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 270.000 €, 159,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054797. INĐIJA, CENTAR, PETOIPOSOBAN, 159 m2. Luksuzan petoiposoban stan novogradnja, neuseljavan, sa 2 garažna mesta. U ponudi je izuzetno komforan petoiposoban stan u novoj zgradi završenoj u aprilu, koji do sada nije useljavan. Stan je uknjižen na 159 m², dok je stvarna....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 210 m2 klima što manji 4.sprat zadnjih 7 dana (18)
  • do 210 m2 klima što manji do 600 eura/m2 zadnjih 7 dana (1)
  • do 210 m2 klima što manji do 600 eura/m2 4.sprat (34)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>