• GoHome Professional
do 210 m2 klima što manji do 1200 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210 m2 klima što manji do 1200 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210 m2 klima što manji do 1200 eura/m2

  • Za upit "do 210 m2 klima što manji do 1200 eura/m2" pronađeno 3 806 nekretnina - prosečna cena 825 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1100 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1200 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 85000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Adice, 90.480 €, 76,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

FANTASTIČNA NEKRETNINA U IZGRADNJI! Odličan kvalitet opreme i gradnje, italijanska keramika, hrastov parket, sigurnosna ulazna vrata, PVC stolarija Svaki stan ima svoj kotao za gas, nezavisno od drugih, gratis klima uređaj uz svaki stan. Cena je sa povratom PDV-a! Mogućnost kupovina....

 
 
 
  Poslovni prostor, BUBANJ, 21.000 €, 19,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju ulični lokal na Bubnju, pored stadiona FK “Car Konstantin” površine 19m2. Sastoji se od jedne veće višenamenske prostorije i mokrog čvora. Lokal je pogodan za obavljanje gotovo svih delatnosti. U postupku je uknjiženja. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Kalemegdan, 20.000 €, 20,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.08.2023.,

www.codex.co.rs

Izdaje se poslovni prostor po Coworking sistemu u poslovnom prostoru Kalemegdan Business Center. Kancelarija je u potpunosti opremljena. U cenu je ukljuceno sledece: radni sto, ergonomske stolice, ormarici, kontrola pristupa, stakleni zidovi, bela tabla, klima po kancelariji, internet,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210 m2 klima što manji do 1200 eura/m2'
155.000 €
27.000 €
26.276 €
  Kuća, OBRENOVAC, 16.000 €, 20,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Našu mobilnu kućicu Vega, odlikuje minimalistički a moderni dizajn sa maksimalno iskorišćenim prostorom. Zauzima površinu od samo 20 kvadratnih metara i sastoji se od trem terase, dnevno-spavaćeg dela, kuhinje i kupatila. Izborom kvalitetne i funkcionalne opreme, naš model pružiće....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 26.276 €, 21,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2023.,

www.heroldo.com

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1300 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji....

 
 
 
  Stan, KIKINDA, 29.000 €, 23,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odmah useljivo Interfon Klima Uknjiženo Kompletno renoviran stan sa stvarima, bez ikakvog ulaganja. Kontakt 0631060415 .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 31.200 €, 24,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se ekskluzivni lokal u blizini Vukovog spomenika Lokal je izuzetnog kvaliteta. Prostor je open space, funkcionalan i lako prilagodljiv vašim potrebama, idealan je za razne delatnosti. Lokacija je izuzetna sa visokom frekvencijom prolaznika – savršeno za biznis koji želi vidljivost....

 
 
 
  Kuća, BATOČINA, 16.000 €, 25,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Batočini, površine 25 m2, plac 1348 m2. Strukturu kuće čini prizemlje, na kome od prostorija ima hodnik i tri sobe. Ispod kuće jednim delom je podrum. Potrebno sređivanje. Plac je deleimično ograđen. Bunar u dvorištu, priključena struja, asfaltni put. Kuća je uknjižena.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 15.000 €, 25,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 22460, I/VI, lift, stambena zgrada. Izdajem garsonjeru 25m2 u blizini Vukovog spomenika i TC Zira,poseduje hodnik, kupatilo i sobu sa kuhinjom, lepo nameštena sa dizajnerskim kožnim krevetom prečnika 2,10 m, koji se sklapa u trosed., klima, wifi, ktv, kamin. Visoko....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI BANOVCI, 33.000 €, 25,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo poslovni prostor u Novim Banovcima U blizini škole, crkve, više ugostiteljskih objekata Prostor se nalazi u prizemlju zgrade Kvadratura - 25m2 Ima izlog Grejanje - centralno grejanje Klima Parking ispred zgrade Uknjiženo Agencijska provizija 700 evra.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 13.000 €, 26,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U samom centru Beograda - Zeleni venac u ulici Jug-Bogdanova, izdaje se na duži period, potpuno renovirana i nameštena garsonjera (nov, funkcionalan nameštaj i nova bela tehnika). Garsonjera adaptitana u 1,5 stan, sastoji se iz: pretsoblja, kuhinje, dnevnog boravka, spavaće sobe i....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Borča, 33.000 €, 27,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokal u naselju Borča centar 3, mala Pijaca , ukupne površine 27m2. JNA, Parking, garaža, Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Fontana, 22.950 €, 27,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 21.600 €, 27,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 85121, VI/VII, klima, lift, nov luks, novogradnja, garaza, parking, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je potpuno nov, namešten stan na odličnoj lokaciji! Stan je moderno i vrlo funkcionalno opremljen. Nalazi u blizini Kule Beograd, tržnog centra Galerija, Kliničkog....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 35.000 €, 27,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju poslovni prostor u TC Gorča. Lokal je površine 27m2. Nalazi se u suturenu. Sastoji se iz jedne veće prostorije i mokrog čvora. Lokal je pogodan za obavljanje raznih delatnosti. Cg je isključeno,ali može se ponovo priključiti. Uknjižen,čisto vlasništvo. Ovo je samo deo naše....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 16.200 €, 27,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na izuzetnoj lokaciji, u samom centru grada Beograda. Stan se nalazi nadomak Skadarlije, ul. Braće Jugovića. Površina stana 27m2. Nalazi se na drugom spratu starije stambene zgrade, zgrada ima lift. Po strukturi jednosoban, se sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 13.500 €, 27,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten jednosoban stan u blizini Ateljea 212, u mirnom delu ulice, svetao 4. sprat, lift, klima/norveški, površina 27m2. Male režije, depozit. Kontakt tel. 0641683765 Potreban depozit, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 13.500 €, 27,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan stan u ponudi, u samom srcu Vračara, površine 27m2. Stan se nalazi u delu Crvenog krsta, na odlično pozicioniranoj lokaciji. Nalazi se na visokom prizemlju i po strukturi je jednosoban stan. Sastoji se od predsoblja, dnevno spavaćeg dela sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila....

 
 
 
  Poslovni prostor, SVRLJIG, 25.200 €, 28,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan lokal poslovni prostor, u centru Svrljiga, unutar Tržnog centra, pogodan za razne delatnosti, trgovinsku, administrativnu, zdravstveno uslužnu, magacin. Uknjižene površine 28 m2, sa velikim staklenim portalima. Pored lokala, u prizemlju, nalazi se zajednički toalet....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Palilula, 35.000 €, 28,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokal Mokranjceva kod okretnice. Lokal je u prizemlju zgrade, novogradnja, povrsine 28m2, Lokal je celina koja moze da se odvoji i na dve jedinice, grejanje je na struju. Lokal je izdat tako da buduci kupac moze da nastavi sa rentiranjem ili privede prostor svojoj nameni. Cena 35000....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 19.600 €, 28,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se studio – Beograd na vodi, zgrada Metropolitan Površina: 28m² | 4. sprat Mogucnost izdavanja garaznog mesta po ceni od 100eur. Moderan i funkcionalan studio apartman u luksuznoj zgradi Metropolitan, u okviru kompleksa Beograd na vodi. Stan se nalazi na četvrtom spratu, potpuno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 19.600 €, 28,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stari grad, Dorćol, Cara Dušana 28m2+5m2(lođa) .. 28m2+5m2, 1.0, 3/4, klima, podno, ostava, lođa, interfon, renoviran. Izdaje se kompletno renoviran stan u srcu istorijskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 15.400 €, 28,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na jedinstvenoj lokaciji, u samom srcu Skadarlije i na nekoliko minuta hoda od centra, izdaje se jednosoban stan od 28 m² sa prostranom terasom koja gleda na mirno unutrašnje dvorište. Ovakav tip stana na ovoj lokaciji prava je retkost i pruža savršen balans između života u najživopisnijem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 15.400 €, 28,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno funkcionalan mali stan, na fantastičnoj lokaciji, nudi savršen raspored koji uključuje ulazni hodnik sa prostorom za jakne i obuću, veoma komforno kupatilo sa tuš kabinom i veš mašinom, odvojenu kuhinju, dnevnu sobu pristojne veličine sa trpezarijskim delom i manju spavaču....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 14.000 €, 28,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimao jednosoban stan u strogom centru grada, u Makedonskoj ulici u neposrednoj blizini Doma omladine. Stan je kompletno renoviran i moderno opremljen. Dvorišno je orijentisan tako da je izolovan od buke. Svetao sunčan. Stan je dobro koncipiran bez gubitka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 14.000 €, 28,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, LAZAREVAC, 25.000 €, 29,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kancelarija površine 29 m2 koja se nalazi u zgradi Carinske ispostave Leskovac.Poslovni prostor je uknjižen, čisto vlasništvo, svojina privatna 1/1. Za sve detaljnije informacije i razgledanje, možete nas kontaktirati. Bulevar Nekretnine 016 Leskovac, broj u registru posrednika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 17.400 €, 29,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetnu ponudu stana za izdavanja u ulici Bulevar kralja Aleksandra, Lion. Stan je površine 29m2 sa maksimalno iskorišćenim prostorom. Nalazi se na petom spratu stambene zgrade sa liftom. Izuzetno funkcionalan stan koji se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 38.000 €, 29,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal u Durlanu. Nalazi se u prizemlju Durlanske pijace. Uknjižene površine 29 m2. Sastoji se od prodajnog dela, mokrog čvora I ostave sa hladnjačom. Grejanje je ta. Pogodan je za sve delatnosti. Svojina 1 kroz 1. Knjaževaćka - pijac, Starija gradnja, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 38.000 €, 29,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u mirnom delu Srebrnog Jezera. Udaljen 150m od glavne polaze i setalista. Ima odvojenu spavacu sobu i svoje parking mesto.Kontakt: 0603919658 Terasa, Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, Centar, 36.000 €, 30,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.08.2024.,

www.agencijapragma.com

Centar – pešačka zona (Pink tržni centar) – lokal u pasažu površine 30m2 + 10m2 podrumskog prostora. Sastoji se od poslovnog dela, ostave i sanitarnog čvora. Grejanje i hlađenje preko inverter klime. U radu. Uknjižen. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra.....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 36.000 €, 30,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se lokal na Aerodromu površine 30 kvm, u prizemlju, grejanje na struju ( klima ).Sastoji se od jedne prostorije i mokrog čvora. Uknjiženo ( upotrebna dozvola ) cena: 36.000 eura .

 
 
 
  Stan, RUMA, 37.000 €, 30,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno renoviran i namešten stan od 30 m² u mirnom delu Rume, kod Doma zdravlja. Stan se nalazi na 5. spratu bez lifta . Stan ima blage kosine koje ne narušavaju komfor. Raspored: dnevna soba sa terasom , kuhinja, kupatilo – oba sa prirodnim svetlom i ventilacijom. Stanu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 30.000 €, 30,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvorišni duplex stan na prodaju. Ulica Cankareva 25, nova detelinara, Novi Sad. Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 24.000 €, 30,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep stan od 30m2 sa malom odvojenom sobom, savršen je za sve koji traže komfor u urbanom delu grada. Smešten je na odličnoj lokaciji u ulici Cara Dušana, što omogućava brz pristup svim ključnim sadržajima i prevoznoj infrastrukturi. Stan je luksuzno opremljen, rađena je izolacija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 18.000 €, 30,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno opremljen stan u najatraktivnijem delu grada. Na samom početku Skadarlije. Stan je okrenut ka dvorištu, tako da nema buke sa glavnih ulica. Par minuta od samog centra. Stan poseduje sve potrebne elemente za udoban život. Koncept stana je open space. Savremena kuhinja sa svim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 18.000 €, 30,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

1.0, 30m2, terasa, CG, lift, I/IV, telefon, interfon, video-nadzor. Stan u mirnoj ulici na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Potpuno opremljen modernim nameštajem i uređajima(klima,veš i sudo mašina,ugradna kuhinja). Zgrada je novije gradnje,sa liftom i video nadzorom. Parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 18.000 €, 30,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prelepa luksuzna garsonjera - STUDIO na Vračaru u predivnom delu, ulica Banjska. Garsonjera je prostrana, lepo organizovana, poseduje i krevet i garnituru sa televizorom, klima uredjajem, lepom kuhinjom, hodnikom i kupatilom. U cenu je uračunato i gorišćenje sopstvenog garažnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 16.500 €, 30,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se renoviran,kompletno namešten stan u Maksima Gorkog,nedaleko od Kalenić pijace.Nalazi se u zgradi na 4.spratu bez lifta.Odmah useljiv. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 15.000 €, 30,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Centar, ulica Futoška. Odlična, nova, apartmanski i moderno nameštena, komforna garsonjera na jednoj od najatraktivnijih lokacija za stanovanje. Preko puta Futoške pijace, blizina strogog centra grada. Ovaj stambeni prostor čine jedna prostrana soba,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 15.000 €, 30,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov stan na Bulevaru Nemanjića, pored Delte u novom luksuznom kompleksu. Nalazi se na sedmom spratu, u novoj stambenoj zgradi, sa tri lifta. Stan je kompletno sređen i opremljen svim novim nameštajem i novim električnim uređajima i do sada neuseljavan. Površina stana je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 45, 15.000 €, 30,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 721)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>