• GoHome Professional
do 210 m2 interfon do 3200 eura/m2 pala cena pogod - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210 m2 interfon do 3200 eura/m2 pala cena pogod - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210 m2 interfon do 3200 eura/m2 pala cena pogodan najnovije

  • Za upit "do 210 m2 interfon do 3200 eura/m2 pala cena pogodan najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 3000 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3300 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-11%

Promena cene sa 220.000 € na 195.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 195.000 €, 68,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 220.000 €
13.03.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, Makisma Gorkog, 68m2 68m2, 2.0, 1/2, terasa, podrum, interfon, telefon, izvorno, uknjižen. Dvosoban stan u zgradi predratne gradnje (1933. god.) u blizini Druge ekonomske škole. Dvorišno orijentisan,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 90.000 € na 85.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 85.000 €, 30,00 m2 cca 2830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 90.000 €
03.05.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Stari grad - Skadarlija 1.5, uknjižen na 18m2, mereno 30m2 (terasa), PR/5, EG, telefon, KATV, internet, interfon Izuzetno lep, funkcionalan stan u kvalitetnom stambenom objektu na odličnoj lokaciji. Stan poseduje kupatilo, kuhinju, dnevnu sobu, malu spavaću sobu i dvorišnu terasu....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 125.000 € na 122.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cerak, 122.000 €, 50,00 m2 cca 2440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 132.000 €
06.02.2026 - 129.000 €
20.03.2026 - 125.000 €
17.04.2026 - 122.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Cerak - Stojana Matića 2. 0, 50m2, 4/4, CG-GAS, telefon, interfon, podrum Odličan stan u stambenoj zgradi, na mirnoj lokaciji. Izuzetno je svetao i u dobrom stanju, adaptibilan u dvoiposoban. Nalazi se u dobro održavanoj zgradi. Pogodan i kao investicija, kao i za život.....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 385.000 € na 355.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 355.000 €, 110,00 m2 cca 3230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 385.000 €
03.05.2026 - 355.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

4.0, 110m2(terasa 10m2), inverter klima, lift, III/IV, podrum,telefon, interfon. Uknjiženo 108m2 Prodaje se renoviran salonski stan od 110m2 na top lokaciji u Kneza Miloša, nedaleko od Kliničkog Centra, kao i svih drugih bitnih objekata lociranih u centru grada. Ovaj prelep četvorosoban....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 234.600 € na 224.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 224.500 €, 69,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 234.600 €
08.05.2026 - 224.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, luksuzan trosoban stan površine 69m², smešten u kvalitetnoj novogradnji na Vidikovcu (opština Rakovica). Stan se nalazi na visokom prizemlju i predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor (PP). Ova nekretnina je....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 140.000 € na 129.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 129.000 €, 47,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 140.000 €
22.04.2026 - 129.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

1.5, 47m2, CG, lift, VPR/IV, telefon, interfon, podrum. Uknjiženo 47m2. Uknjižen stan u zgradi novije gradnje na početku Zemun Polja. Po strukturi jednoiposoban, na visokom prizemlju (preko 2m do donje ivice prozora), funkcionalnog rasporeda prostorija. Oko zgrade se nalazi dosta....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 180.000 € na 170.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 170.000 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 180.000 €
17.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

2.5, 62m2( terasa 8m2), CG, XI/XII, lift, telefon, interfon, podrum. Uknjiženo 54m2. Na prodaju stan u Ohridskoj ulici u mirnom delu naselja Save Kovačević. Zgrada je dobro održavana, poseduje dva lifta. Oko zgrade se nalazi dosta zelenih površina, kao i nezoniranog parking prostora.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 360.000 € na 340.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 62, 340.000 €, 125,00 m2 cca 2720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.12.2025 - 410.000 €
16.01.2026 - 399.500 €
13.03.2026 - 382.500 €
27.03.2026 - 370.000 €
10.04.2026 - 360.000 €
24.04.2026 - 340.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 62 - Nehruova 5. 0, 125m2 (terasa 15m2), VPR/4, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi izuzetno funkcionalan i svetao stan sa divnom terasom, dvostrano orijentisan istok-server. Nalazi se na visokom prizemlju, ali je na visini prvog sprata. Prostorije:....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 115.000 € na 105.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 105.000 €, 39,00 m2 cca 2690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.04.2026 - 115.000 €
05.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

1.5, 39m2, EG, lift, III/IV, telefon, interfon, podrum. Uknjiženo 39m2. Stan u novogradnji u odličnom urbanom delu Kaluđerice, u blizini gradskog prevoza kao i više marketa, vrtića i škole. Zgrada je useljena 2024. godine, odličnog kvaliteta gradnje, sa vrhunskom termo-izolacijom.....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 115.000 € na 105.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KALUĐERICA, 105.000 €, 39,00 m2 cca 2690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 115.000 €
06.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 210 m2 interfon do 3200 eura/m2 pala cena pogodan (58)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>