• GoHome Professional
do 210 m2 interfon do 3200 eura/m2 što manji pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210 m2 interfon do 3200 eura/m2 što manji pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210 m2 interfon do 3200 eura/m2 što manji pala cena pogodan Zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 210 m2 interfon do 3200 eura/m2 što manji pala cena pogodan zadnjih 14 dana" pronađeno 9 nekretnina - prosečna cena 3.070 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 3000 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3300 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 320000 eura
  • Slike

Pretraženo 201 006 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-9%

Promena cene sa 115.000 € na 105.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KALUĐERICA, 105.000 €, 39,00 m2 cca 2690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 115.000 €
06.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

1.5, 39m2, EG, lift, III/IV, telefon, interfon, podrum. Uknjiženo 39m2. Stan u novogradnji u odličnom urbanom delu Kaluđerice, u blizini gradskog prevoza kao i više marketa, vrtića i škole. Zgrada je useljena 2024. godine, odličnog kvaliteta gradnje, sa vrhunskom termo-izolacijom.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 90.000 € na 85.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 85.000 €, 30,00 m2 cca 2830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 90.000 €
03.05.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Stari grad - Skadarlija 1.5, uknjižen na 18m2, mereno 30m2 (terasa), PR/5, EG, telefon, KATV, internet, interfon Izuzetno lep, funkcionalan stan u kvalitetnom stambenom objektu na odličnoj lokaciji. Stan poseduje kupatilo, kuhinju, dnevnu sobu, malu spavaću sobu i dvorišnu terasu....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 115.000 € na 105.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 105.000 €, 39,00 m2 cca 2690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.04.2026 - 115.000 €
05.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210 m2 interfon do 3200 eura/m2 što manji pala cena pogodan zadnjih 14 dana'
355.000 €
355.000 €
224.500 €
 
-6%

Promena cene sa 127.500 € na 119.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Jajinci, 119.500 €, 50,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 127.500 €
01.05.2026 - 119.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

1.5, 50m2, terasa, 2/3,EG, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Luksuzna novogradnja u Jajincima. - Lokacija: Na samom ulazu u Jajince (4 autobuske staniceod T.C Banjica) zgrada povučena 200m od glavne ulice Bulevar JNA. - Zona novih trospratnih zgrada i porodičnih kuća. - Teren:....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 209.000 € na 199.900 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 199.900 €, 58,00 m2 cca 3450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 209.000 €
08.05.2026 - 199.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Hadžipopovac - Nikodima Milaša 3. 0, 58m2 (lođa 3m2), 3/13, CG, lift, interfon U ponudi je trosoban stan površine 58 m² u održavanoj stambenoj zgradi sa liftom. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevnog boravka i trpezarije koji čine jednu celinu, odvojene....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 210.000 € na 205.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 205.000 €, 59,00 m2 cca 3480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 224.000 €
01.04.2026 - 210.000 €
29.04.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stan se nalazi u Profesorskoj koloniji, u mirnoj ulici, na atraktivnoj gradskoj lokaciji. Trenutno se izdaje kao muzički studio, ali se prodaje prazan, spreman za prenamenu prema potrebama novog vlasnika. Prostor je svetao, funkcionalan i pogodan za izdavanje, kako za stanovanje,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 336.000 € na 310.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Crveni Krst, 310.000 €, 93,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.11.2024 - 336.000 €
08.05.2026 - 310.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2023.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Crveni krst - Dravska lokal, 93m2, PR/5, CG, interfon Na prodaju lokal u dva nivoa - donji nivo iznosi 73. 10m2, dok galerija ima 15. 97m2. Pogodan je za kancelariju. U cenu lokala je uračunat PDV. Uknjižen na 93m2. Agencijska provizija 2%, Agent Vojka Joksović: 064/55-55-196....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 360.000 € na 340.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 62, 340.000 €, 125,00 m2 cca 2720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 382.500 €
27.03.2026 - 370.000 €
17.04.2026 - 360.000 €
01.05.2026 - 340.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Beograd, Blok 62 - Nehruova 5.0, 125m2 (terasa 15m2), VPR/4, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi izuzetno funkcionalan i svetao stan sa divnom terasom, dvostrano orijentisan istok-server. Nalazi se na visokom prizemlju, ali je na visini prvog sprata. Prostorije:....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 6)

<< <1> >>