• GoHome Professional
do 210 m2 ekskluzivan do 430000 eura opremljen što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210 m2 ekskluzivan do 430000 eura opremljen što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210 m2 ekskluzivan do 430000 eura opremljen što veći Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "do 210 m2 ekskluzivan do 430000 eura opremljen što veći oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 400000 eura (malo jeftiniji)
    • 450000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ČAJETINA, 370.000 €, 141,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je ekskluzivan penthouse na Zlatiboru, u neposrednoj blizini hotela Palisad. Stan je uknjižen. Po strukturi je četvoroiposoban i prostire se na površini od 141 m2. Smešten je na petom spratu. Trostrano je orijentisan, izuzetno svetao i prostran, sa glavnom orijentacijom....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 265.000 €, 230,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.12.2023.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna prodaja porodične kuće u Temerinu. Idilična kuća idealna za stanovanje višečlane porodice koja traži topao dom u veoma mirnom kraju. Potpuno opremljena skroz novim nameštajem, kuća 230m2, Pr+Pk. Površina placa 1.367m2. Raspored prostorija: Prizemlje – dnevna soba, trpezarija....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 278.100 €, 203,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2023.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Betanija,luxuzno opremljen 5-soban stan 202,29 m2, u dva nivoa, bez kosina, 2 terase 9m2 i 30m2 ( na vecu se izlazi iz gornjeg dela stana), 3 sobe, dnevni boravak sa trp.i kuh., garderober sa prozorom, donje kupatilo sa tus kabinom, gornje 18,96 m2 sa kabinom sa parnim kupatilom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 360.000 €, 200,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi ekskluzivan, prostran i u potpunosti opremljen stan površine 200m², u jednoj etaži u mirnoj zgradi sa samo dva sprata i liftom. Ovaj stan pruža vrhunski komfor i osećaj doma odmah po useljenju – bez potrebe za dodatnim ulaganjima. Raspored prostorija je pažljivo osmišljen:....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 278.100 €, 200,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzni penthaus 100 m² stambenog prostora + 100 m² terasa sa bazenom Dva privatna parking mesta Ukoliko tražite spoj luksuza, komfora i prirode – ovo je idealna nekretnina za vas! Na prodaju je ekskluzivan penthaus površine 100 m², smešten u mirnom i prestižnom naselju,....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 125.000 €, 200,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ekskluzivna prodaja spratne, porodične kuće u blizini gradske bolnice i doma zdravlja i zbog svoje odlične pozicije pogodna za stanovanje ili iznajmljivanje. Kuća u osnovi ima 75m2, strukture Su+Pr+I, ukupne korisne površine 200m2 , na placu od 131m2. Unutrašnji prostor je organizovan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 346.500 €, 173,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

EKSKLUZIVNA PRODAJA – SALONSKI STAN SA DUŠOM U SRCU NOVOG SADA Agencija Gold nekretnine predstavlja izuzetno retku nekretninu na tržištu – autentičan salonski stan u samom centru Novog Sada, u ulici Svetozara Miletića, ukupne površine 173 m², sa impozantnom terasom od oko 40 m². Stan....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 320.000 €, 171,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ekskluzivan enterijer,Miran kraj,Namešteno,Opremljena kuhinja,Plaćen komunalni doprinos,Plaćen priključak struje,Plaćen priključak vode,Pogled na planine,Pogled panoramski,Prilaz - asfaltirani,Projektna dokumentacija,Uređena okućnica,Velika terasa,Zasebni ulaz u objekat Vila Čigota....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 320.000 €, 171,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se ekskluzivna, kompletno opremljena kuća na vrhu Čigote, u srcu parka prirode na Zlatiboru. Napravljena od sibirskog ariša, sa vrhunskom izolacijom i projektovana u Moskvi, ova kuća pruža neponovljiv osećaj udobnosti i harmonije sa prirodom. Uknjižena je na 171m2 građevinske....

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 380.000 € na 450.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Golf Naselje, 450.000 €, 165,00 m2 cca 2730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 380.000 €
03.05.2026 - 450.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se ekskluzivan kafić na atraktivnoj lokaciji na Banovom Brdu. Ovaj lokal predstavlja odličnu poslovnu priliku za sve koji žele odmah da preuzmu razrađen posao u jednom od najpoželjnijih beogradskih krajeva. Detalji o lokalu: - Površina: Kafić se prostire na dva nivoa, pružajući....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 210 m2 ekskluzivan do 430000 eura opremljen što veći (222)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>