• GoHome Professional
do 210 m2 ekskluzivan do 400000 eura opremljen zad - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210 m2 ekskluzivan do 400000 eura opremljen zad - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210 m2 ekskluzivan do 400000 eura opremljen zadnjih 14 dana što veći

  • Za upit "do 210 m2 ekskluzivan do 400000 eura opremljen zadnjih 14 dana što veći" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 3.944 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 380000 eura (malo jeftiniji)
    • 420000 eura (malo skuplji)
    • do 4100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 044 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 338.000 €, 114,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo ekskluzivan stan u centru grada, prostranosti 114m2, a uknjižen na 68m2. Ovaj elegantni dom je jedinstven po svojoj arhitekturi na tri nivoa, pružajući komforan životni prostor u srcu grada. Na prvom nivou se nalaze moderna kuhinja, prostrana dnevna soba i elegantno kupatilo.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 330.000 €, 92,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Dragana Raki��a, 2/2, eg, dupleks-Stvarna povr��ina-92m2 , ugovorna povr��ina-92.00m2, EKSKLUZIVNA NEKRETNINA LUKSUZAN DUPLEX SA PARKING MESTOM U ponudi je reprezentativan lux duplex stan povr��ine 92m2, trosobne strukture, sme��ten u mirnom i ure��enom delu ulice Dragana Raki��a.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 327.000 €, 90,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju ekskluzivan stan smešten u jednom od najtraženijih delova Voždovca, u neposrednoj blizini kompleksa Voždove kapije, marketa, restorana, kafića i brojnih sadržaja neophodnih za udoban svakodnevni život. Lokacija pruža odličnu povezanost sa svim delovima grada zahvaljujući....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210 m2 ekskluzivan do 400000 eura opremljen zadnjih 14 dana što veći'
355.000 €
288.000 €
220.000 €
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 380.000 €, 80,00 m2 cca 4750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan trosoban stan u Beogradu na vodi – spoj prestiža, komfora i pogleda koji ostavlja bez daha U srcu modernog urbanog centra Beograd na vodi nalazi se ovaj izuzetan trosoban stan, osmišljen za one koji žele više od prostora – žele stil života. Nalazi se u jedinstvenom kvartu....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 48.923 €, 34,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

RAJ RESIDENCE – Vaša nova oaza u srcu Vrnjačke Banje Gde se susreću priroda, luksuz i pametna investicija. Dobrodošli u RAJ Residence, ekskluzivni stambeno-turistički kompleks dizajniran za one koji biraju najbolje od života. Smešten u najpoznatijoj srpskoj banji, ovaj kompleks od....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 4)

<< <1> >>