• GoHome Professional
do 210 m2 ekskluzivan do 400000 eura opremljen ogl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210 m2 ekskluzivan do 400000 eura opremljen ogl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210 m2 ekskluzivan do 400000 eura opremljen oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "do 210 m2 ekskluzivan do 400000 eura opremljen oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 380000 eura (malo jeftiniji)
    • 420000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 399.000 €, 83,00 m2 cca 4810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan, luksuzno opremljen stan na Vračaru, na 5. spratu kvalitetne i održavane zgrade. Stan je temeljno renoviran uz značajna ulaganja, sa fokusom na komfor i funkcionalnost. Svetao dnevni boravak povezan je sa trpezarijom i modernom kuhinjom, sa izlazom na terasu. Spavaći deo....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 390.000 €, 145,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.indomio.rs

U prodaji je jedinstvena urbana vila vrhunske arhitekture i kvaliteta, koja spaja luksuz savremenog stanovanja sa komforom porodične kuće. Ova ekskluzivna nekretnina predstavlja samostalnu stambenu celinu sa sopstvenim dvorištem, zasebnim ulazom i višespratnim rasporedom koji pruža....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 382.560 € na 385.200 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 385.200 €, 112,00 m2 cca 3440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.07.2025 - 262.560 €
16.07.2025 - 362.560 €
08.04.2026 - 382.560 €
10.05.2026 - 385.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je ekskluzivan porodični stan, u izgradnji, u luksuznoj urbanoj vili na Severnom Telepu – delu Novog Sada poznatom po miru, prostranim ulicama i izvrsnoj povezanosti sa svim delovima grada. Okružen bulevarima, ali izolovan od gradske vreve, ovaj objekat pruža idealan balans....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 399.000 €, 83,00 m2 cca 4810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je ekskluzivan, luksuzno opremljen stan na Vračaru. Nalazi se na 5. spratu kvalitetne, novije zgrade. Zgrada je uredno održavana i predstavlja jedan od prepoznatljivih projekata. Stan je temeljno renoviran pre 89 godina uz značajna ulaganja, sa fokusom na eleganciju i funkcionalnost.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 400.000 €, 58,00 m2 cca 6900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

50m od TC Galerija i Garažno mesto uključeno u cenu. Idealno i za poslovni prostor! U samom srcu najprestižnije beogradske lokacije, u okviru projekta Belgrade Waterfront, nalazi se stan koji se retko pojavljuje na tržištu. U pitanju je luksuzan 1.5 stan površine 58m² sa pripadajućim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 399.000 €, 90,00 m2 cca 4430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se ekskluzivan trosoban stan površine 90 m² u prestižnoj zgradi BW Arcadia, u srcu Beograda na vodi – jednoj od najtraženijih i najprestižnijih lokacija u gradu. Karakteristike stana: Moderno i kvalitetno opremljen Veoma svetao i funkcionalno raspoređen Kompletno namešten....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 68, 379.000 €, 82,00 m2 cca 4620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏢 Maxis Group doo Beograd – Reg. broj 1850 📑 AKCIJA: Agencijska provizija: 1,5% od ugovorene kupoprodajne cene. NA PRODAJU – Nov, luksuzno namešten stan, Blok 68 – Novi Beograd 🔑 Ekskluzivna ponuda – luksuz, udobnost i savršena lokacija u jednoj nekretnini! 📍 Lokacija: Novi Beograd,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 377.999 €, 96,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prodaji je izuzetna nekretnina u jednom od najtraženijih i najuređenijih kompleksa na Novom Beogradu - A Blok, u ulici Jurija Gagarina. U pitanju je luksuzan trosoban stan ukupne površine 96 m2, od čega je 61 m2 grejna površina, dok dodatnih 35 m2 čini uređena i ograđena privatna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 365.000 €, 160,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo ekskluzivan duplex stan na par koraka od Liona, Đeram pijace. Stan predstavlja savršenu investiciju za one koji traže visokokvalitetan prostor u jednom od najtraženijih delova bEOGRADA. Stan se nalazi na petom spratu moderne stambene zgrade od šest spratova.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 360.000 €, 80,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U elitnom kraju zvanom malo Dedinje, stan se nalazi u Činovničkoj koloniji. Ekskluzivan stan u novoizgrađenoj zgradi. Stan je svetao u mirnom kraju u ulici gde su sve vile i gde se oseća evropski duh. Stan je moderno opremljen sa velikom kuhinjom, trpezarijom i dnevnim boravkom kao....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 210 m2 ekskluzivan do 400000 eura opremljen (218)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>