• GoHome Professional
do 210 m2 ekskluzivan do 380000 eura opremljen naj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210 m2 ekskluzivan do 380000 eura opremljen naj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210 m2 ekskluzivan do 380000 eura opremljen najnovije

  • Za upit "do 210 m2 ekskluzivan do 380000 eura opremljen najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 360000 eura (malo jeftiniji)
    • 390000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 395.000 €, 81,00 m2 cca 4880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Jedan od retkih stanova u BW, koji kombinuje ono što kupci danas najteže pronalaze - odličan raspored, dvostranu orijentaciju, mnogo prirodnog svetla i enterijer urađen sa ukusom, bez potrebe za dodatnim ulaganjima. Stan je projektovan za ljude koji žele kvalitet života, komfor i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 360.000 €, 85,00 m2 cca 4240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Stari grad, centar - Kralja Petra 3.0, 85m2 (terasa 15m2), VPR/5, EG, lift, telefon, interfon, podrum U najlepšem delu Dorćola, u visini prvog sprata, prodaje se stan koji je kvalitetno i luksuzno renoviran i opremljen. Orijentisan je ka dvorištu, kontra strani od ulice. Poseduje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 323.000 €, 98,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Cena stana je sa uračunatim PDV-om i pripadajućim garažnim mestom. Stambeni objekat poseduje podzemnu garažu, sa auto-liftom i zajedničko dvorište, je opremljen instalacijom dojave požara, detekcije gasa i video nadzorom. Zgradu je izgradila renomirana građevinska kompanija koja je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 320.000 €, 88,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo izuzetan četvorosoban stan, potpuno opremljen u kompleksu Park Villa Rezidence. Savršen dom za vas i vašu porodicu. Funkcionalan, moderno dizajniran. Opremljen Smart home sistem koji pruža pristup svim električnim uređajima. Odlična infrastruktura. Uknjižen. Odmah useljiv.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 305.000 €, 59,00 m2 cca 5170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se nov, neuseljavan dvosoban stan u luksuznom kompleksu Wellport (IV faza), na izuzetnoj lokaciji u Novom Beogradu, u ulici Tadije Sondermajera, Blok 65. Stan se nalazi na 3. spratu moderne zgrade od ukupno 12 spratova i poseduje dva lifta, kao i video nadzor koji funkcioniše....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 300.000 €, 180,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Retko u ponudi, lux dupleks na najlepšoj lokaciji u Borči u ulici Mihaila Šolohova. Stan se sastoji iz hodnika, kuhinje sa trpezarijom, toaleta, lodje, I salona. Na spratu se nalazi prostrani dnevni boravak, na koji se nadovezuje predivna terasa sa pogledom na dečiji park, tri spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 286.395 €, 93,90 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

ID 881 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0643255742. Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor, izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. - U ponudi trosoban stan od 94m2. Kvalitetna gradnja i moderan stil obezbeđuju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Nova Galenika, 260.000 €, 62,00 m2 cca 4190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Odličan troiposoban, funkcionalan, dvostrano orijentisan, potpuno renoviran, moderno namešten i opremljen stan u naselju sa uređenom porodičnom infrastrukturom, i predstavlja odličan izbor za udoban gradski život. Uknjižen je na 62 m², dok je stvarno mereno 73 m², uz dodatnu zastakljenu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 250.000 €, 72,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Stan je vertikala zgrade sa zasebnim ulazom. Moderno opremljen, trenutno funkcioniše kao poslovni prostor što mu je idealna namena sa obzirom na lokaciju. Ima dva nivoa - na prvom je otvoren prostor sa kuhinjom, a na drugom su dve odvojene kancelarije i kupatilo. Minimalni troškovi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 213.600 €, 68,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Banovo brdo, Ada mall, 3.5s, 67,81 m, nov, LUX U prilici smo da vam predstavimo stanove u izgradnji koji se nalaze u mirnoj ulici kod Ada Mol, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, obdaništa i kompletne infrastrukture. Stanovi su svetli, izuzetno funkcionalni i kvalitetno....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 210 m2 do 380000 eura opremljen najnovije (108)
  • do 210 m2 ekskluzivan opremljen najnovije (1)
  • do 210 m2 ekskluzivan do 380000 eura najnovije (2)
  • do 210 m2 ekskluzivan do 380000 eura opremljen (206)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>