• GoHome Professional
do 210 m2 do 650 eura/m2 pala cena zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210 m2 do 650 eura/m2 pala cena zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210 m2 do 650 eura/m2 pala cena zadnjih 7 dana

  • Za upit "do 210 m2 do 650 eura/m2 pala cena zadnjih 7 dana" pronađeno 24 nekretnina - prosečna cena 421 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 617 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 682 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 39000 eura
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • prizemlje
    • 1.sprat
    • dvorište
    • potkrovlje
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-12%

Promena cene sa 60.000 € na 53.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 53.000 €, 100,00 m2 cca 530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 60.000 €
13.05.2026 - 53.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća građena od čvrstog materijala koja u svom sastavu ima predsoblje, trpezariju, kuhinju i hodnik iz kojeg se ulazi u 4 sobe i još jednu kuhinju sa ostavom koja ima izlaz na dvorište. Grejanje je na čvrsto gorivo,u kući se nalaze kaljave peći. U dvorištu se nalazi šupa....

 
 
 
 
-47%

Promena cene sa 150.000 € na 80.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PARAĆIN, 80.000 €, 158,00 m2 cca 510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.05.2025 - 150.000 €
10.05.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.08.2024.,

www.indomio.rs

Uknjizeni objekti od 89m2 i 69m2 ,blizina autoputa omogucava odlicnu mogucnost gradjenja komercijalnog objekta za izdavanje ili sopstveno poslovanje! .

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 99.000 € na 95.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ĆUPRIJA, 95.000 €, 191,00 m2 cca 500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2024 - 140.000 €
24.08.2025 - 120.000 €
22.02.2026 - 105.000 €
05.04.2026 - 99.000 €
15.05.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2024.,

www.indomio.rs

Kuća od 191 m² sa podrumom od 120 m², smeštena u mirnoj jednosmernoj ulici u strogom centru, nudi savršen spoj elegancije, udobnosti i privatnosti. Karakteristike kuće: Nesvakidašnji stil – Kuća građena u etno duhu od prirodnih materijala, odiše toplinom, originalnošću i neponovljivim....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210 m2 do 650 eura/m2 pala cena zadnjih 7 dana'
70.000 €
70.000 €
60.000 €
 
-5%

Promena cene sa 29.500 € na 28.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 28.000 €, 46,00 m2 cca 610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 35.000 €
12.12.2025 - 30.000 €
01.03.2026 - 29.500 €
10.05.2026 - 28.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Evo predloga za oglas: **Vikend kuća na Moravi – idealna za odmor i ribolov** Prodaje se **legalizovana vikend kuća** smeštena **direktno pored reke Morave**, sa prelepim pogledom i idealnom pozicijom za odmor, vikend uživanje ili porodični beg iz grada. **Glavni objekat:** * Prizemlje:....

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 149.350 € na 125.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, IRIG, 125.000 €, 189,00 m2 cca 660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.03.2026 - 149.350 €
15.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA KUĆE KRUŠEDOLSKI PRNJAVOR – ODLIČNA LOKACIJA, INVESTICIJA I PORODIČNI DOM Na prodaju samostalna kuća u mestu Krušedolski Prnjavor, idealna kako za porodični život, tako i za investiciju i izdavanje stanova / apartmana u okviru turističke ponude. Kuća ima stambenu površinu....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 49.000 € na 44.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PEĆINCI, 44.000 €, 99,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 49.000 €
13.05.2026 - 44.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Karlovčiću, idealna za miran porodičan život ili vikend uživanje u prirodi. Kuća površine 44m² nalazi se na lepo uređenom placu od 10 ari, koji pruža dovoljno prostora za odmor, druženje i različite sadržaje na otvorenom. Pored glavnog objekta, na placu se nalazi....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 95.000 € na 85.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 85.000 €, 197,00 m2 cca 430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 95.000 €
10.05.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na Paliću u mirnoj ulici prodaje se prizemna porodična kuća građena od čvrstog materijala površine 198m2 na parceli od 1433m2. Sastoji se od četiri sobe, kuhinje, kupatila i garaže za dve automobila. Na podovima je laminat, prozori su drveni a grejanje je etažno ili na struju. .

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 66.000 € na 60.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 60.000 €, 151,00 m2 cca 400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 72.000 €
08.05.2026 - 66.000 €
15.05.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Pronađite svoj mir u srcu prirode. Prodajemo novu, uknjiženu kuću od 151 m² u Kočinom selu, na svega desetak minuta vožnje (7 km) od Jagodine. Smeštena na uređenom placu od 5,3 ara, ova nekretnina nudi privatnost i spokoj koji su danas neprocenjivi.Postoji mogućnost dokupljivanja....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 65.000 € na 59.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOPOT, 59.000 €, 149,00 m2 cca 400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.06.2025 - 95.000 €
06.07.2025 - 90.000 €
19.09.2025 - 85.000 €
01.10.2025 - 80.000 €
16.11.2025 - 74.000 €
04.03.2026 - 69.300 €
29.03.2026 - 65.000 €
13.05.2026 - 59.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.indomio.rs

Ovaj objekat u izgradnji se nalazi na pola puta između dve naše popularne planine Avale i Kosmaja a udaljen je tridesetak kilometara od našeg glavnog grada. Nalazi se u prelepom prirodnom okruženju u kome dominiraju velike površine pod šumom tako da je lepa prilika za ljubitelje prirode.....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 59.000 € na 55.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, DESPOTOVAC, 55.000 €, 152,00 m2 cca 360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 59.000 €
13.05.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom i prirodom okruženom delu sela Miliva, na samo 2 km od Despotovca, u neposrednoj blizini manastira Ravanica i Milivske klisure, prodaje se kompletno renovirana polunameštena kuća sa pomoćnim objektom, idealna za porodični život,vikend boravak ili investicija. Ukupna površina....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 54.900 € na 47.900 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, TOPOLA, 47.900 €, 140,00 m2 cca 340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 59.000 €
24.04.2026 - 54.900 €
10.05.2026 - 47.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo kuću u naselju Bajša (Pr+Ptk), uknjižene površine 140m2 na placu od 6.7ari, sa pratećim pomoćnim objektima, u korektnom i održavanom stanju, sa urednim dvorištem. Funkcionalnog rasporeda prostorija koje se mogu lako adaptirati prema vašim potrebama. Bajša se nalazi na oko....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 150.000 € na 135.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, Novo Selo, 135.000 €, 192,00 m2 cca 700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.10.2025 - 183.000 €
14.11.2025 - 170.000 €
19.12.2025 - 150.000 €
13.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Novo Selo, u širem centru grada (u blizine Hitne pomoći) prodaje se porodična spratna kuća površine 192m² na placu od 240m². Kuća je građena od cigle 2008. godine, a sastoji se od prizemlja kojeg čine dve spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, ostava, kupatilo,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 150.000 € na 135.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 135.000 €, 192,00 m2 cca 700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.10.2025 - 183.000 €
19.12.2025 - 150.000 €
13.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Novo selo, prodaje se samostalna sedmosobna kuća sa potkrovljem, površine 192kvm koja se nalazi na placu površine 211kvm. Kuća je građena od čvrstog materijala, sa demit fasadom. Kuća u svom sastavu poseduje: u prizemlju veliku dnevnu sobu, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 55.000 € na 53.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 53.000 €, 161,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2025 - 65.000 €
01.05.2025 - 70.000 €
06.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 60.000 €
08.05.2026 - 55.000 €
13.05.2026 - 53.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo uknjiženu kuću u vikend naselju Ritopek. Građevinske površine 160,97 m2, korisne površine 140,81m2, uknjižen plac od 9,34 ari. U prizemlju kuće su: dve spavaće sobe, kuhinjsko-trpezarijski deo, kupatilo, hodnik, sa izlazom na veliku terasu, velika ostava....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 55.000 € na 53.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZAKLOPAČA, 53.000 €, 161,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 70.000 €
06.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 60.000 €
08.05.2026 - 55.000 €
13.05.2026 - 53.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 150.000 € na 120.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, INĐIJA, 120.000 €, 170,00 m2 cca 710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 150.000 €
13.05.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća površine 170m2,na placu od 41 ara. Stambeni objekat se sastoji od prizemlja i to rasporeda hodnik, kupatilo, dnevni boravak, kuhinja i spavaća soba, zatim potkrovlja koje se sastoji od tri spavaće sobe i toaleta. Iza kuće se nalazi roštilj, letnja kuhinja i pomoćni objekti a....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 58.000 € na 54.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KOVAČICA, 54.000 €, 190,00 m2 cca 280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.10.2025 - 58.000 €
12.05.2026 - 54.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.10.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Prodaje se kuća sa pomoćnim objektima u Debeljači, Opština Kovačica. Jugoslovenske narodne armije, Debeljača, Srbija ; Kovačica, Debeljača, kuća na prodaju.

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 58.000 € na 54.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KOVAČICA, 54.000 €, 190,00 m2 cca 280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.10.2025 - 58.000 €
13.05.2026 - 54.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća sa pomoćnim objektima u Debeljači, Opština Kovačica. Kuća je u izvornom stanju, ukupne površine 190m2, a prostire se na placu od 21 ara. Kolski ulaz, podrum, 2 mokra čvora. Nalazi se na dobroj poziciji. Deo placa iza kuce bio u funkciji bašte. Vredi pogledati. Agencijska....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 55.000 € na 50.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PANČEVO, 50.000 €, 183,00 m2 cca 270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 60.000 €
19.04.2026 - 55.000 €
15.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća(2/3 dela kuće nije cela kuća) od 183m2 u Starčevu. Na prizemlju se nalazi garaža u koju se ulazi direktno sa ulice i jednosoban stan koji se sastoji od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, soba i kupatilo. Na 1. spratu se nalazi trosoban stan koji ima dva ulaza. prvi ulaz....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 80.000 € na 60.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, PARAĆIN, 60.000 €, 222,00 m2 cca 270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 80.000 €
15.05.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se uknjizen i legalizovan objekat preko puta srednjoskolskog centra pogodan za razne vrste poslovanja. Poslovni prostor / Lokal, Paraćin | Prodaja · 222m² · 60.000€.

 
 
 
 
-23%

Promena cene sa 30.000 € na 23.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOMBOR, 23.000 €, 90,00 m2 cca 260 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 30.000 €
15.05.2026 - 23.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi prizemna kuća u Svetozar Miletiću. Kuća poseduje dve sobe do ulice, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, hodnik, predsoblje, špajz. Iznad kuće se nalazi tavan. Površine od 90m2. Mogućnost grejanja putem kaljevih ili na struju. Trofazna struja, voda, septička. U dvorištu se nalaze....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 46.000 € na 40.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 40.000 €, 204,00 m2 cca 200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 51.000 €
06.08.2025 - 46.000 €
15.05.2026 - 40.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Bašaid - petosobna kuća površine 204m2 (60m2 noviji deo kuće od čvrstod materijala + 144m2 stariji deo od mešovitog materijala) na placu površine 15,24 ara sa kolskim ulazom. Trofazna struja, grejanje na čvrsto gorivo, kupatilo + wc, uknjižena 1/1. Agencijska provizija za kupca je....

 
 
 
 
-29%

Promena cene sa 35.000 € na 25.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, APATIN, 25.000 €, 153,00 m2 cca 160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 35.000 €
10.05.2026 - 25.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Prigrevici, prodaje se starogradska kuća od mešanog materijala, povšrine 153m2, na većem placu od 22ar. Dva kupatila, dve kuhinje, pet soba, pogodna za dve familije. Grejanje na GAS, voda sa vodovoda, trofazna struja, kanalizacija. Sve legalizovano. Uredni papiri, vlasnik 1/1 .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-23 (od ukupno 20)

<< <1> >>