• GoHome Professional
do 210 m2 do 44000 eura pala cena namešten zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210 m2 do 44000 eura pala cena namešten zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210 m2 do 44000 eura pala cena namešten zadnjih 7 dana

  • Za upit "do 210 m2 do 44000 eura pala cena namešten zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 41000 eura (malo jeftiniji)
    • 46000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 006 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 435.000 € na 415.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 415.000 €, 105,00 m2 cca 3950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.04.2026 - 435.000 €
07.05.2026 - 415.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U samom srcu prestonice, u tihoj i uglađenoj Kosovskoj ulici, nalazi se stan koji se ne gleda – već doživljava. Smešten na 3. spratu elegantne zgrade sa liftom, ovaj prostor predstavlja savršeni spoj klasične gradske arhitekture i savremenog luksuza. Već pri ulasku, stan osvaja osećajem....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 450.000 € na 415.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 415.000 €, 98,00 m2 cca 4240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 450.000 €
08.05.2026 - 415.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan je lux namesten i sredjen. Podrum 12m2, 2 mokra cvora. Blizu prevoza, skole, vrtica, Belog dvora. Ima svoj parking, Uknjizen. Prikaz na mapi je informativnog karaktera, ne prikazuje tacnu lokaciju. Ag provizija 2% .

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 169.200 € na 150.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 150.000 €, 94,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 150.000 €
17.04.2026 - 169.200 €
10.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na samo 3 minuta kolima od centra grada, a izdvojena od gradske buke, nalazi se novogradnja i useljiv stan na drugom spratu. Vanknjižno vlasništvo 1/1, u postupku uknjižavanja. Samo za keš do uknjižbe. Nema PDV - a, već se plaćaju apsolutna prava. Stan ima dve spavaće sobe od kojih....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 345.000 € na 335.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 335.000 €, 87,00 m2 cca 3850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.09.2025 - 368.000 €
29.09.2025 - 358.000 €
15.10.2025 - 350.000 €
07.12.2025 - 345.000 €
10.05.2026 - 335.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Zastupamo prodaju izuzetno funkcionalnog stana. Odlično koncipiran i lako adaptabilan na više načina. Stan poseduje dnevni boravak, 3 sobe, prostranu kuhinju, ostavu, kupatilo i 2 divne terase, podrum. Stan je dvostrano orijentisan. Dobro je izolovan, bez buke. Ima prelep pogled na....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 295.000 € na 285.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 285.000 €, 75,00 m2 cca 3800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.04.2026 - 295.000 €
07.05.2026 - 285.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Potpuno namešten, luksuzno opremljen trosoban stan u mirnoj ulici u blizini Dimitrija Tucovića sa garažnim mestom u garaži zgrade i funkcionalnom velikom ostavom od 12 m2. Zgrada je završena 2012. godine. Stan se nalazi na visokom prizemlju. Stan se sastoji od prostranog ulaznog hodnika....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 406.000 € na 399.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 399.000 €, 69,00 m2 cca 5780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.09.2025 - 479.000 €
30.11.2025 - 459.000 €
19.12.2025 - 449.000 €
04.02.2026 - 439.000 €
08.03.2026 - 429.000 €
20.03.2026 - 409.000 €
05.04.2026 - 406.000 €
06.05.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2025.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan stan u srcu Beograda. Prodaje se reprezentativan stan koji svojim izgledom, visinom stropova i rasporedom pruža osećaj otmenog života. Za mikrolokaciju je dovoljno reći da se nalazi u jednoj od najlepših ulica,Čika Ljubinoj, u neposrednoj blizini Knez Mihailove ulice.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 86.000 € na 84.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 84.000 €, 67,00 m2 cca 1250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 86.000 €
08.05.2026 - 84.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je moderan i komforan stan u Jagodini, u naselju Akva Park, površine 67 m². Nalazi se u prizemlju, ali je pozicioniran kao prvi sprat, sa posebnim ulazom, što dodatno doprinosi osećaju privatnosti i praktičnosti. Stan je moderno namešten, sa ugradnim nameštajem, i sastoji....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 200.000 € na 190.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 190.000 €, 62,00 m2 cca 3070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 200.000 €
08.05.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka: 1102291. CENA 200.000 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. Prodaje se dvoiposoban, delimično namešten stan na Detelinari. Stan ima dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju, terasu (sa ostavom), hodnik i kupatilo. U stanu ostaju ugradni plakari i kuhinja, ostali nameštaj....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 159.000 € na 150.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 150.000 €, 59,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 159.000 €
10.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na odličnoj lokaciji u naselju Altina, opština Zemun, prodaje se svetao i funkcionalan stan u novogradnji, površine 59m², smešten u potkrovlju moderne zgrade. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, kao i dve manje prostorije koje....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 175.100 € na 172.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman II, 172.000 €, 59,00 m2 cca 2920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 175.100 €
10.05.2026 - 172.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kompletno namešten dvoiposoban stan na Limanu 2, sa pogledom na Limanski park. Stan se nalazi na 8. spratu i veoma je svetao. Dnevna soba sa trpazarijom i šankom odvojenom kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, zatvorena terasa. Uknjižena kvadratura stana je 56m2. Idealno....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 210 m2 pala cena namešten zadnjih 7 dana (76)
  • do 210 m2 do 44000 eura namešten zadnjih 7 dana (3)
  • do 210 m2 do 44000 eura pala cena zadnjih 7 dana (53)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>