• GoHome Professional
do 210 m2 1.sprat za studente što skuplji pala cen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210 m2 1.sprat za studente što skuplji pala cen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210 m2 1.sprat za studente što skuplji pala cena Najnovije

  • Za upit "do 210 m2 1.sprat za studente što skuplji pala cena najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 379.900 € na 365.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 365.000 €, 93,00 m2 cca 3930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 379.900 €
10.05.2026 - 365.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Golf - Kneza Višeslava; 93m2 (89,5m2 grejne+3,5m2 terase), 3.5, 5./7, cg, lift, interfon, internet, podrum, sušionica, ostava, atomsko sklonište; Prodajemo osunčan, funkcionalan i prostran troiposoban stan (kompletno renoviran pre 5 godina) a u zgradi od fasadne cigle (iz....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 97.000 € na 93.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 93.000 €, 33,00 m2 cca 2820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 108.000 €
19.04.2026 - 103.000 €
27.04.2026 - 97.000 €
10.05.2026 - 93.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ekskluzivno u agenciji ZidArt Uknjižen stan na ime vlasnika Može na kredit Mali dupleks Donji deo 23 m2 sa normalnim prozorima Iznad stana dodatna soba sa toaletom u potkrovlju Penjanje tavanskim stepenicama na izvlačenje Idealno za mlade osobe, studente ili zaposlene osobe Veoma....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 210 m2 za studente što skuplji pala cena najnovije (5)
  • do 210 m2 1.sprat za što skuplji pala cena najnovije (14)
  • do 210 m2 1.sprat za studente što skuplji pala cena (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>