• GoHome Professional
do 200000 eura renovirano 70 m2 Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura renovirano 70 m2 Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura renovirano 70 m2 Najnovije

  • Za upit "do 200000 eura renovirano 70 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Liman I, 148.530 €, 70,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam vrhunsku nekretninu na atraktivnoj lokaciji, Liman 2! U blizini Spensa, fakulteta, Dunava, Štranda. Izuzetno mirna lokacija okružena zelenilom i parkingom. Stan se nalazi na 14 spratu zbog čega ima prelep pogled. Tri degažmanom odvojene spavaće sobe, poseduje i radnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 220.000 €, 70,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvosoban stan 70m2, na četvrtom spratu od ukupno pet, u zgradi bez lifta u ulici Kozačinskog na Keju. Strukturu stana čine ulazni hodnik, komforna dnevna soba sa izlazom na terasu, spavaća soba, trpezarija sa kuhinjom, ostava, toalet, kupatilo. Stan je dvostrano dvorišno....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 199.900 € na 195.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 195.000 €, 68,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 199.900 €
17.04.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Meandri - Bačka 2. 0, 68m2 (lođa 10m2), 5/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Na prodaju komforan i funkcionalan dvosoban stan u Zemunu, naselje Meandri, u Bačkoj ulici. Nalazi se na petom spratu u zgradi sa liftom. Stan je kompletno i kvalitetno renoviran, sa posebnim....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 173.040 €, 70,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Kvalitetna nekrtenina na fenomenalnoj lokaciji. Klasičan trosoban stan, odličnog rasporeda sa odvojenom kuhinjom i špajzom .Dvostrano orijentisan sa puno svetla, delimično renoviran. Dva lifta, biciklana, podrum u lepo održavanom ulazu. Dovoljno parking mesta oko zgrade. Neposredna....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 175.500 €, 70,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2026.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ Vrhunska ekskluzivna lokacija kao i stan - Bulevar Nemanjića do parka Sv.Save Ul Romanijska, prodajem lep izuzetan kompletno lux renoviran i kompletno sa svim novim stvarima opremljen TROSOBAN komforan stan, sunčan svetao stan prelep pogled, uređeno lepo okruženje,....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 140.000 €, 70,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.anatnekretnine.com

Komforan, svetao, trostrano orijentisan stan u strogom centru, površine 70m2 i terase 9m2 (terasa nije ušla u kvadraturu stana). Struktura: predsoblje, odvojena kuhinja sa trpezarijom, dve komforne sobe, kupatilo, terasa. Stan je kompletno renoviran. U stanu ostaje kuhinja i plakari....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 195.000 €, 70,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

dva stana (1.5+2.0), 70m2 (30m2+40m2), pr/1, TA, klima, interfon, internet, ktv Venizelosova ulica se nalazi na Starom gradu. Polazi od ulice Žorža Klemansoa, da bi od spoja sa ulicom Vojvode Dobrnjca prešla u Poenkareovu ulicu. Ova lokacija se ubrzano razvija i gradi, čime se pretvara....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 216.300 €, 70,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

ODLIČAN, TROSOBAN STAN NA ŽITNOM TRGU SA GARAŽOM---Agencijska šifra: 1007528.Prodaje se odličan, trosoban stan (70 m2) na 4. spratu stambene zgrade sa liftom na Žitnom trgu. Kompletno je renoviran. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kuhinje, kupatila i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 199.000 €, 70,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2025.,

www.teofilnekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo vrlo lep 2,5 stan od 70m2 (uknjiženo 65m2, 5m2 terasa) koji se nalazi u Bačvanskoj ulici, na visokom prizemlju trospratne zgrade, visina kao prvi sprat. Zgrada je starije gradnje sa vrlo debelim i kvalitetnim zidovima. Dogovorena je i obnova fasade sa....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 132.000 €, 70,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju trosoban renoviran stan od 70m2, koji je renoviran 2024.godine, na prizemlju u blizini Aviv Parka, po strukturi trosoban 2 terase, dve inverter klime, prodaje se namešten sa svim stavarima, stan ima kvalitetnu pvc i aluminisku stolariju sa komarnicima, nove elktro i vodovodne....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 200000 eura renovirano 70 m2 (1337)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>