• GoHome Professional
do 200000 eura porasla cena pogodan što manji do 1 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura porasla cena pogodan što manji do 1 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura porasla cena pogodan što manji do 110 m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 200000 eura porasla cena pogodan što manji do 110 m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 5 nekretnina - prosečna cena 2.505 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+2%

Promena cene sa 85.000 € na 87.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Palilula, 87.000 €, 23,00 m2 cca 3780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 85.000 €
15.05.2026 - 87.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na izuzetno frekventnoj i atraktivnoj lokaciji u Bulevaru despota Stefana prodaje se funkcionalan lokal površine 23m², idealan za različite poslovne delatnosti. Ulica je jedna od prometnijih u gradu, što garantuje odličnu vidljivost i stalnu cirkulaciju ljudi. Lokal je pogodan za....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 54.000 € na 60.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 60.000 €, 27,00 m2 cca 2220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 54.000 €
15.05.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju lokal u centru grada – mirna lokacija!Prodaje se lokal površine 27m², smešten u strogoj gradskoj zoni, ali udaljen od gradske buke, što ga čini idealnim za različite poslovne delatnosti.Lokal se sastoji iz jedne funkcionalne prostorije i mokrog čvora, što omogućava lako....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 98.000 € na 100.800 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Pantelej, 100.800 €, 56,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 98.000 €
15.05.2026 - 100.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Trenutno moguća samo keš kupovina. Rok izgradnje: kraj 2026. Na prodaju moderan i odlično organizovan 2.5-soban stan, idealan za porodičan život ili kao investicija za izdavanje. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, dve spavaće sobe,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura porasla cena pogodan što manji do 110 m2 zadnjih 14 dana'
216.500 €
216.500 €
 
+9%

Promena cene sa 59.900 € na 65.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, JAGODINA, 65.000 €, 75,00 m2 cca 870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 63.750 €
10.04.2026 - 59.900 €
08.05.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Lokal je nov, uz glavnu ulicu gde je velika frekventnost ljudi.MOGUĆA ZAMENA ZA STAN!!! 42m2 u nivou (to je uknjižena kvadratura) + 33m2 magacina Ugrađen gasni kotao + vodomer – ekonomsko grejanje i minimalni troškovi Sopstveni otvoreni prostor direktno ispred lokala (idealno za izlog,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 3)

<< <1> >>