• GoHome Professional
do 200000 eura porasla cena parking Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura porasla cena parking Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura porasla cena parking Zadnjih 7 dana

  • Za upit "do 200000 eura porasla cena parking zadnjih 7 dana" pronađeno 23 nekretnina - prosečna cena 1.995 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+11%

Promena cene sa 185.000 € na 205.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 205.000 €, 70,00 m2 cca 2930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 185.000 €
13.05.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 115575, I/V, klima, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Prodaje se kompletno opremljen stan sa nameštajem u stanu na Zvezdari.Stan poseduje dve komforne spavaće sobe,kupatilo I veliki dnevni boravak,sa prostranom trpezarijom I kuhinjom,kao i terasu od 4m2,uknjižen.Ceo....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 155.940 € na 162.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, VINIK, 162.000 €, 72,00 m2 cca 2250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 155.940 €
15.05.2026 - 162.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderno dizajnirana stambeno-poslovna zgrada spratnosti 2Po+P+5 na Panteleju. Prodaje se dvoiposoban stan površine 72,53m2, koji se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Zgrada se gradi po najvišim standradima....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 149.000 € na 155.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 155.000 €, 50,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 155.000 €
01.05.2026 - 149.000 €
13.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo lux dvoiposoban stan na visokom prizemlju, visina skoro prvog sprata. Struktura stana je sledeća: ulazni hodnik, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijskim delom, dve spavaće sobe i kupatilo. Veća spavaća soba ima posebni deo kao garderober. Prodaje se namešten....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura porasla cena parking zadnjih 7 dana'
147.400 €
147.400 €
125.400 €
 
+5%

Promena cene sa 185.000 € na 195.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, ČAJETINA, 195.000 €, 100,00 m2 cca 1950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.12.2025 - 209.000 €
11.03.2026 - 203.500 €
10.05.2026 - 185.000 €
15.05.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam ekskluzivnu kuću u modernom kompleksu , kompletno opremljenu sa wellness sadržajem u naselju Šainovci, jednom od najmirnijih i najpoželjnijih delova Zlatibora. Kuća je smeštena na posebnoj parceli površine 4,5–5 ari, a površina objekata je 100m2, raspoređena na dva....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 165.000 € na 175.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KAC, 175.000 €, 113,00 m2 cca 1550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.09.2025 - 165.000 €
15.05.2026 - 175.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlična kuća u nizu,novija, u porodičnom naselju Sunčani breg u Kaću. na izlazu iz Kaća, blizu Gradskog prevoza, na samo 11 km od Novog Sada. Prelepa okolina sa dečijim igralištima, zelenilom i parking mestima. Uknjižena 1/1 Plac 105m2. odvojen od komšijskog papirološki. Može kredit....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 185.000 € na 205.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 205.000 €, 70,00 m2 cca 2930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 185.000 €
15.05.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 115575, I/V, klima, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Prodaje se kompletno opremljen stan sa namestajem u stanu na Zvezdari.Stan poseduje dve komforne spavace sobe,kupatilo I veliki dnevni boravak,sa prostranom trpezarijom I kuhinjom,kao i terasu od 4m2,uknjizen.Ceo....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 197.000 € na 205.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, VRČIN, 205.000 €, 106,00 m2 cca 1930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 197.000 €
15.05.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 123163, 12.45a, struja, terasa, uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum, cela. Oaza mira. Idealno mesto za zivot u miru. Malo dalje od grada, a blizu. Odlicna investicija moze se izdavati na dnevnom nivou, ali i za zivot fantasticna. 1/1 sve, posao se moze....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 117.000 € na 125.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 125.000 €, 80,00 m2 cca 1560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 117.000 €
15.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 2673, V/V, dupleks, klima, telefon, terasa, novogradnja, parking, stambena zgrada. PREDAT NA LEGALIZACIJU. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 117.000 € na 125.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BELE VODE, 125.000 €, 80,00 m2 cca 1560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.11.2022 - 90.000 €
20.02.2023 - 98.000 €
09.02.2025 - 117.000 €
13.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 2673, V/V, dupleks, klima, telefon, terasa, novogradnja, parking, stambena zgrada. PREDAT NA LEGALIZACIJU. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 121.120 € na 124.580 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 124.580 €, 69,00 m2 cca 1810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.11.2025 - 110.700 €
07.12.2025 - 114.200 €
11.02.2026 - 121.120 €
13.05.2026 - 124.580 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je kvalitetna i mopderno dizajnirana novogradnja u mirnom i porodičnom kraju u Donjoj Vrežini. Prodaje se dvoiposoban stan površine 69,21m2, koji se nalazi u zgradi spratnosti Sut+P+3 sa liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 103.799 € na 117.106 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 117.106 €, 53,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 103.799 €
15.05.2026 - 117.106 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi luksuzni stambeni kompleks u izgradnji smešten u mirnoj ulici u samom centru grada. U ponudi su jednosobni i dvosobni stanovi vrhunskog kvaliteta, idealni za život ili investiciju. Kompleks se izdvaja po odličnoj lokaciji, visokom kvalitetu gradnje i izuzetnom kvalitetu unutrašnjih....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 115.000 € na 117.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 117.000 €, 39,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 115.000 €
15.05.2026 - 117.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

STANOVI U NOVOGRADNJI OD 30m2 DO 57m2 – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Ledine U prilici smo da vam ponudimo stanove u novogradnji u savremeno opremljenim zgradama smeštenim u mirnom delu Beograda, nadomak svih sadržaja neophodnih za život. Zgrade su useljive. U ponudi su različite....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 88.800 € na 100.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 100.000 €, 48,00 m2 cca 2080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.01.2026 - 88.800 €
15.05.2026 - 100.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 127583, PR/, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking. Prodaju se stanovi u novogradnji od 48 m2 na vpr i 2 spratu jednosobni cena 88800 e,od 69 m2 na vpr,1 i 2 spratu dvoiposobni, cena 127650,od 50 m2 na 1 i 2 spratu cena 92500,od 47 m2 na 1 spratu....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 92.500 € na 99.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BATAJNICA, 99.000 €, 50,00 m2 cca 1980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 92.500 €
15.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se uknjižen dvosoban stan u Batajnici, u Bojčinskoj ulici, ukupne površine 56 m², smešten na drugom spratu uredne i održavane zgrade. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od predsoblja, dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje, manje trpezarije, kupatila i prostrane lođe.....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 96.000 € na 99.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 99.000 €, 33,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 96.000 €
15.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

STANOVI U NOVOGRADNJI OD 33m2 DO 57m2 – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Ledine U prilici smo da vam ponudimo stanove u novogradnji u savremeno opremljenim zgradama smeštenim u mirnom delu Beograda, nadomak svih sadržaja neophodnih za život. Zgrade su useljive. U ponudi su različite....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 91.520 € na 98.560 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, LESKOVAC, 98.560 €, 64,00 m2 cca 1540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 84.480 €
29.04.2026 - 91.520 €
13.05.2026 - 98.560 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju trosoban stan u izgradnji, pozicioniran u modernom stambenom objektu PR+IV na veoma atraktivnoj lokaciji.Ovaj izuzetan stambeno-poslovni kompleks nudi širok spektar stanova različitih struktura i površina od 29m2 - 80m2, pružajući kvalitetan sadržaj za sve generacije. Posvećenost....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 85.878 € na 96.888 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 96.888 €, 44,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 85.878 €
15.05.2026 - 96.888 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 84.600 € na 86.950 € dana 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SUBOTICA, 86.950 €, 47,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.04.2026 - 84.600 €
14.05.2026 - 86.950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Kupoprodajne cene stanova su: - Stan br. 42 na IV spratu površine 38,71 m2.. 1900 EUR-a/m2 sa uračunatim PDV-om - Stan br. 44 na IV spratu površine 47,91 m2.. 1850 EUR-a/m2 sa uračunatim PDV-om - Parking mesto u dvorištu. 8000 EUR-a sa uračunatim....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 75.790 € na 81.620 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, LESKOVAC, 81.620 €, 53,00 m2 cca 1540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 69.960 €
01.05.2026 - 75.790 €
15.05.2026 - 81.620 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 72.530 € na 77.930 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Delijski Vis, 77.930 €, 39,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 70.170 €
10.04.2026 - 70.570 €
24.04.2026 - 72.530 €
15.05.2026 - 77.930 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u prizemlju novogradnje u blizini niške pivare, projektovane površine 39.20 m2 sa pripadajućim delom dvorišta. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 67.000 € na 69.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, MLADENOVAC, Centar, 69.000 €, 49,00 m2 cca 1410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 60.000 €
30.11.2025 - 65.000 €
10.04.2026 - 67.000 €
15.05.2026 - 69.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Šifra: 2s521 Prodaje se funkcionalan stan površine 49 m², smešten u prizemlju zgrade u mirnom porodičnom naselju 25. maj, Mladenovac. Stan ima ograđeni pripadajući deo dvorišta, idealan za uživanje u zelenilu, kao i sopstveno parking mesto. Od prostorija poseduje: dnevni boravak sa....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 60.750 € na 63.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, INĐIJA, 63.000 €, 45,00 m2 cca 1400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 56.700 €
03.04.2026 - 60.750 €
15.05.2026 - 63.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

KUPOVINA BEZ PROVIZIJE NOVOGRADNJA U INĐIJI, UGAO SRPSKOCRKVENE I CARA DUŠANA NA PRODAJU 141 stan 9 lokala 117 garažnih mesta 33 parking mesta Stambeno-poslovni objekat spratnosti Po+P+6 na lokaciji ugao Srpskocrkvene i Cara Dušana u Inđiji. Lokacija zgrade je odlična, nalazi se na....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-22 (od ukupno 19)

<< <1> >>