• GoHome Professional
do 200000 eura porasla cena namešten što manji do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura porasla cena namešten što manji do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura porasla cena namešten što manji do 50 m2 renovirano

  • Za upit "do 200000 eura porasla cena namešten što manji do 50 m2 renovirano" pronađeno 9 nekretnina - prosečna cena 3.414 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 3900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+24%

Promena cene sa 74.900 € na 92.700 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 92.700 €, 21,00 m2 cca 4410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.11.2025 - 73.000 €
14.11.2025 - 75.190 €
23.01.2026 - 74.900 €
01.03.2026 - 92.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju manjeg salonskog stana u najlepšem delu grada. Lux renoviran stan od 21m2 (u prirodi 25m2), sa salonskom visinom plafona od preko 3m. Stan ima izuzetno dobar raspored: dnevni/spavaći deo, delimično izdvojenu kuhinju i kupatilo. Poseduje i terasu koja je u produžetku....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 80.000 € na 82.000 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 82.000 €, 29,00 m2 cca 2830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 85.000 €
12.04.2026 - 80.000 €
15.04.2026 - 82.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, renoviran, namešten, CG, internet, interfon Stan se sastoji od jedne velike sobe, kuhinje i kupatila sa tuš kabinom. Mikrolokacija izuzetna. Jedna od centralnih gradskih lokacija,a opet zaklonjena od svakodnevne buke i vreve. Svi sadržaji neophodni za život u gradu su u....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 55.000 € na 63.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 63.000 €, 30,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 55.000 €
08.05.2026 - 63.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan koji ne zahteva apsolutno nikakva ulaganja – samo da unesete svoje lične stvari i odmah počnete da uživate u prostoru koji odiše stilom, kvalitetom i modernim komforom. Stan površine 30 m² je kompletno renoviran od poda do plafona, sa pažljivo biranim materijalima....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura porasla cena namešten što manji do 50 m2 renovirano'
84.400 €
165.000 €
145.000 €
 
+2%

Promena cene sa 125.990 € na 129.000 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Centar, 129.000 €, 40,00 m2 cca 3230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.03.2026 - 125.990 €
08.03.2026 - 129.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju kompletno renoviran jednoiposoban stan, ukupne uknjižene površine 40 m2, u prizemlju. Odlična lokacija, preko puta zelene pijace u Zemunu, ulica Zmaj Jovina. Stan se prodaje namešten, nova inverter Hisence klima.Dobar i kao investicija, stan na dan ili za izdavanje zbog....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 172.000 € na 181.000 € dana 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 181.000 €, 43,00 m2 cca 4210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.04.2026 - 172.000 €
30.04.2026 - 181.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Kod Liona, u blizini Đeram pijace i Zvezdara teatra, u ulici Bulevar kralja Aleksandra, nalazi se ovaj jednoiposoban stan. Pozicioniran je u zgradi koja je uredna i održavana sa liftom i pogledom na zelenilo. Infrastruktura je kompletna, u blizini su škole, vrtići, marketi, kafići,....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 187.000 € na 190.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 190.000 €, 48,00 m2 cca 3960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 187.000 €
08.05.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, potpuno renoviran i funkcionalan dvosoban stan na Vidikovcu (opština Rakovica). Stan je uknjižen 1/1 na 41m², dok je stvarna, merena površina 49m². Ova nekretnina predstavlja odličan izbor za sve koji traže prodaja stanova Beograd na odličnoj....

 
 
 
 
+33%

Promena cene sa 90.000 € na 120.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, MLADENOVAC, Centar, 120.000 €, 54,00 m2 cca 2220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.08.2024 - 80.000 €
18.09.2024 - 90.000 €
22.03.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2024.,

www.indomio.rs

Šifra: 2s508 Prodaje se predivan, kompletno namešten i renoviran dvoiposoban stan u samom centru Mladenovca. Stan je površine 54 m² i sadrži sve što je potrebno za ugodan i komforan život. Ovaj stan poseduje: prostrani dnevni boravak, moderno opremljenu kuhinju sa trpezarijom, spavaću....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 6)

<< <1> >>