• GoHome Professional
do 200000 eura porasla cena do 60 m2 parking renov - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura porasla cena do 60 m2 parking renov - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura porasla cena do 60 m2 parking renovirano

  • Za upit "do 200000 eura porasla cena do 60 m2 parking renovirano" pronađeno 18 nekretnina - prosečna cena 2.967 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 3000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+2%

Promena cene sa 187.000 € na 190.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 190.000 €, 48,00 m2 cca 3960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 187.000 €
08.05.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, potpuno renoviran i funkcionalan dvosoban stan na Vidikovcu (opština Rakovica). Stan je uknjižen 1/1 na 41m², dok je stvarna, merena površina 49m². Ova nekretnina predstavlja odličan izbor za sve koji traže prodaja stanova Beograd na odličnoj....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 159.000 € na 169.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 169.000 €, 48,00 m2 cca 3520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 159.000 €
01.05.2026 - 169.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Na odičnoj lokaciji u gradu, u mirnoj i uvučenoj ulici pored samog Beograda na vodi, u čistoj i održavanoj zgradi sa liftom, prodaje se izuzetno svetao, dvostrano orijentisan i renoviran stan. Od prostorija ima odvojenu kuhinju, predsoblje, kupatilo, prostrani dnevni boravak i spavaću....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 105.000 € na 110.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 110.000 €, 47,00 m2 cca 2340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 105.000 €
08.05.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban delimično renoviran stan u mirnom delu Zemun polja. Stan je u visokom prizemlju, grejne površine 42m2 plus terasa 5m2. Stan poseduje i suterenski prostor ispod stana ukupne površine 41m2 koji može da se adaptira u stan što ovoj nekretnini daje izuzetan investicioni....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura porasla cena do 60 m2 parking renovirano'
115.000 €
115.000 €
199.000 €
 
+9%

Promena cene sa 160.000 € na 175.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 175.000 €, 59,00 m2 cca 2970 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 160.000 €
03.05.2026 - 175.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan stan, na odličnoj lokaciji! U prilici smo da Vam predstavimo renoviran I dobro organizovan trosobni stan. Iz prostranog hodnika ulazi se u sve prostorije. Kupatilo I kuhinja imaju prirodnu ventilacuju. Stan je uknjižen na 56m2, mereno je 59m2. Parking je obezbeđen u dvorištu....

 
 
 
 
+17%

Promena cene sa 157.000 € na 183.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Resnik, 183.000 €, 61,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 157.000 €
29.03.2026 - 183.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je potpuno renoviran i moderno opremljen stan, smešten u mirnom i uređenom delu Resnika, idealan za porodičan život ili kao sigurna investicija. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, okrenut ka parku, sa otvorenim i nesmetanim pogledom ka Avali, što pruža dodatni osećaj privatnosti....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 140.000 € na 145.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 145.000 €, 47,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 140.000 €
24.04.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 1102182 - Cena je 145 000e + agencijska provizija od 3%. Uknjižen dvosoban stan na Novoj Detelinari. Sastoji se iz dnevnog boravka, spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je delimično renoviran i luksuzno uređen. Grejanje je centralno gradsko. Stan se prodaje komplet....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 105.000 € na 115.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Detelinara, 115.000 €, 45,00 m2 cca 2560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 105.000 €
08.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127945, PR/, uknjizen, renoviran. Na prodaju dvosoban stan u funkciji dvoiposobnog 45m2 na Detelinari u Banatskoj ulici. Stan je renoviran. U blizini su skola, obdaniste marketi, autobuske stanice i slicno. Oko zgrade ima puno zelenila i parking prostora. Vise informacija....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 160.000 € na 165.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 165.000 €, 42,00 m2 cca 3930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.08.2025 - 170.000 €
21.01.2026 - 160.000 €
20.03.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen,lux 1.5 soban stan na 3 spratu. Sastoji se od dnevne sobe,spavaće sobe,kupatila,kuhinje i terase. U potponosti je renoviran (instalacije-struja,voda) pre pola godine. Grejanje je TA-inverter klima. Ispred ima veliki parking. U neposrednoj blizini je gradski prevoz,TC Stadion,2....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 29.900 € na 33.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PANČEVO, 33.000 €, 38,00 m2 cca 870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 29.900 €
18.03.2026 - 33.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Delimično renoviran stan na početku naselja Margita, u blizini reke Tamiš, u blizini centra grada. U mirnoj ulici, ušuškano malo dvorište sa tri stambene jedinice. Predmetni stan je na legalizaciji, stan nije uknjižen i knjižiće se kao posebna celina iz ozakonjenja. Trenutno se overava....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 149.500 € na 159.500 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 159.500 €, 64,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 149.500 €
29.04.2026 - 159.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

UKNJIŽEN 4.0 STAN NA KARABURMI NA PRODAJU! RETKO! Kontakt: +381668091211 Cena: 159.500 EURA Lokacija: Beograd, Palilula, Karaburma, sprat VP Površina: 64 m2 Struktura: Četvorosoban stan, koji se sastoji od: -​open space dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom; -​3 spavaće sobe;....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 149.350 € na 159.650 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Detelinara, 159.650 €, 64,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.07.2025 - 149.350 €
27.02.2026 - 159.650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja stana- renoviran-Avijatičarsko naselje Prodajemo renoviran stan na Avijatičarskom naselju, nalazi se na drugom spratu sa liftom u zgradi kvalitetne gradnje. Nekretnina je okružena zelenilom, ispred zgrade se nalazi parking koji nije zoniran. Poseduje 64m2, dvoiposobne je strukture,....

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 160.000 € na 200.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BELI POTOK, 200.000 €, 64,00 m2 cca 3130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.07.2019 - 64.900 €
21.09.2019 - 64.800 €
16.02.2022 - 80.000 €
25.03.2022 - 85.000 €
05.06.2022 - 90.000 €
11.09.2022 - 105.000 €
06.01.2023 - 125.000 €
20.09.2024 - 130.000 €
05.10.2025 - 160.000 €
29.04.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2019.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 38527, IV/IV, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada. Izuzetno svetao i funkcionalan 2.5 soban stan na odličnoj lokaciji , blizina škole , pijace , doma zdravlja , prevoza 18 , 25p , zamenjena PVC stolarija....

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 160.000 € na 200.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 200.000 €, 64,00 m2 cca 3130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 160.000 €
01.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 38527, IV/IV, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada. Izuzetno svetao i funkcionalan 2.5 soban stan na odlicnoj lokaciji , blizina skole , pijace , doma zdravlja , prevoza 18 , 25p , zamenjena PVC stolarija....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 154.500 € na 159.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Liman III, 159.000 €, 65,00 m2 cca 2450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.12.2025 - 154.500 €
01.03.2026 - 159.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je funkcionalan dvoiposoban stan na izuzetno traženoj i stabilnoj lokaciji u Novom Sadu, idealan kako za porodično stanovanje, tako i kao sigurna investicija za izdavanje ili dugoročno ulaganje. U neposrednoj blizini nalaze se škola, vrtić, marketi, kao i popularne gradske....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 80.000 € na 82.000 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 82.000 €, 29,00 m2 cca 2830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 85.000 €
12.04.2026 - 80.000 €
15.04.2026 - 82.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, renoviran, namešten, CG, internet, interfon Stan se sastoji od jedne velike sobe, kuhinje i kupatila sa tuš kabinom. Mikrolokacija izuzetna. Jedna od centralnih gradskih lokacija,a opet zaklonjena od svakodnevne buke i vreve. Svi sadržaji neophodni za život u gradu su u....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 190.000 € na 210.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 210.000 €, 66,00 m2 cca 3180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.01.2026 - 200.000 €
30.01.2026 - 195.000 €
04.02.2026 - 190.000 €
01.04.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan 66 m2, na petom spratu u zgradi sa liftom na Bulevaru Jovana Dučića, Novo Naselje. Strukturu stana čine ulazni hodnik, dnevna soba sa izlazom na prostranu terasu, odvojena kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, spavaća soba i manja soba trenutno u funkciji prostora....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 200.850 € na 216.300 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Satelit, 216.300 €, 66,00 m2 cca 3280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 206.000 €
30.01.2026 - 200.850 €
27.03.2026 - 216.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je kompletno renoviran, uknjižen trosoban stan od 66 m² sa terasom, na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Novo Naselje. Stan se nalazi na 5. spratu zgrade od šest spratova, koja poseduje lift i okružena je obiljem zelenila, u mirnom delu naselja bez buke. Pogled....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-17 (od ukupno 14)

<< <1> >>