• GoHome Professional
do 200000 eura porasla cena što manji barem 100 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura porasla cena što manji barem 100 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura porasla cena što manji barem 100 m2 dvorište zadnjih 7 dana

  • Za upit "do 200000 eura porasla cena što manji barem 100 m2 dvorište zadnjih 7 dana" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 526 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 103 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • uknjižen
    • podrum
    • parking
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+4%

Promena cene sa 197.000 € na 205.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, VRČIN, 205.000 €, 106,00 m2 cca 1930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 197.000 €
15.05.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 123163, 12.45a, struja, terasa, uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum, cela. Oaza mira. Idealno mesto za zivot u miru. Malo dalje od grada, a blizu. Odlicna investicija moze se izdavati na dnevnom nivou, ali i za zivot fantasticna. 1/1 sve, posao se moze....

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 44.560 € na 52.430 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, NOVI SAD, Futog, 52.430 €, 509,00 m2 cca 100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 44.560 €
10.05.2026 - 52.430 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je građevinski plac površine 509 m², smešten u mirnom i perspektivnom delu Futoga, idealnom za izgradnju porodične kuće ili kvalitetnog stambenog objekta. Parcela pravilnog oblika, sa frontom od 24m dubinom od 21m, pruža odlične mogućnosti za funkcionalno projektovanje....

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 42.100 € na 52.630 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, NOVI SAD, Futog, 52.630 €, 511,00 m2 cca 100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 42.100 €
10.05.2026 - 52.630 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je građevinski plac površine 511 m², smešten u mirnom i perspektivnom delu Futoga, idealnom za izgradnju porodične kuće ili kvalitetnog stambenog objekta. Parcela pravilnog oblika, sa frontom od 21 m i dubinom od 24m, pruža odlične mogućnosti za funkcionalno projektovanje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura porasla cena što manji barem 100 m2 dvorište zadnjih 7 dana'
205.000 €
205.000 €
68.700 €
 
+25%

Promena cene sa 43.180 € na 53.970 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, NOVI SAD, Futog, 53.970 €, 524,00 m2 cca 100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 43.180 €
10.05.2026 - 53.970 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je građevinski plac površine 524m², smešten u mirnom i perspektivnom delu Futoga, idealnom za izgradnju porodične kuće ili kvalitetnog stambenog objekta. Parcela pravilnog oblika, sa frontom od 21 m i dubinom od 25m, pruža odlične mogućnosti za funkcionalno projektovanje....

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 55.200 € na 69.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, NOVI SAD, Futog, 69.000 €, 670,00 m2 cca 100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 55.200 €
10.05.2026 - 69.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je građevinski plac površine 670m², smešten u mirnom i perspektivnom delu Futoga, idealnom za izgradnju porodične kuće ili kvalitetnog stambenog objekta. Parcela pravilnog oblika, sa frontom od 16 m i dubinom od 42 m, pruža odlične mogućnosti za funkcionalno projektovanje....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 4)

<< <1> >>