• GoHome Professional
do 200000 eura pogodan parking 50 m2 pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura pogodan parking 50 m2 pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura pogodan parking 50 m2 pala cena

  • Za upit "do 200000 eura pogodan parking 50 m2 pala cena" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 2.945 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 3100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-8%

Promena cene sa 140.000 € na 129.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 129.000 €, 47,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 140.000 €
22.04.2026 - 129.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

1.5, 47m2, CG, lift, VPR/IV, telefon, interfon, podrum. Uknjiženo 47m2. Uknjižen stan u zgradi novije gradnje na početku Zemun Polja. Po strukturi jednoiposoban, na visokom prizemlju (preko 2m do donje ivice prozora), funkcionalnog rasporeda prostorija. Oko zgrade se nalazi dosta....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 170.000 € na 165.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 165.000 €, 51,00 m2 cca 3240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 170.000 €
22.02.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Pravi dvosoban stan uknjižene površine 51m2, na I spratu zgrade iz 60ih godina u Mis Irbijevoj ulici, u mirnijem delu ulice, stotinak metara udaljen od ulaza u TC Beo centar. Ispred zgrade postoji obeležen parking prostor za stanare zgrade. Pogled iz stana je otvoren i definisan,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 55.000 € na 52.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PADINSKA SKELA, 52.000 €, 49,00 m2 cca 1060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 55.000 €
15.05.2026 - 52.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Palilula - Padinska skela, Tovilište49m2, 2.0, 1/4, TA, podrum, parking U ponudi je dvosoban stan za sređivanje, smešten u mirnom i zelenom delu Padinske skele. Stan ima izuzetno funkcionalan raspored, sa jasno odvojenim dnevnim i spavaćim delom, što pruža brojne mogućnosti....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura pogodan parking 50 m2 pala cena'
144.000 €
142.140 €
 
-7%

Promena cene sa 197.000 € na 184.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 184.000 €, 46,00 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.02.2026 - 197.000 €
27.02.2026 - 184.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odličan, kompletno opremljen nov stan 46m2 sa pripadajućim parking mestom sa rampom i prelepim pogledom, pogodan kako za život tako i za izdavanje. Prostorije: ulazni hodnik, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo, terasa. Parking mesto je obavezno uz stan po....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 2)

<< <1> >>