• GoHome Professional
do 200000 eura pogodan parking - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • do 200000 eura pogodan parking - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura pogodan parking

  • Za upit "do 200000 eura pogodan parking" pronađeno 810 nekretnina - prosečna cena 1.864 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VRNJAČKA BANJA, 110.000 €, 49,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je komforan,moderno namesten stan–apartman površine 49 m², ususkan na prvom spratu novije stambene zgrade, preko puta hotela Vila Opera“.Nalazi se u elitnom delu Vrnjačke Banje (Sunčev breg),u blizini dvorca Belimarković. Samo minut hoda Vas deli od banjskog parka, Promenade,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 110.000 €, 51,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1320 Za sve informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0633255742. Na prodaju renoviran dvosoban stan od 51 m² u Mirijevu, u blizini ulice Matice srpske. Stan se nalazi u suterenu uredne stambene zgrade sa ukupno 12 spratova i liftom. Funkcionalnog je rasporeda i sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 110.000 €, 38,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan površine 37 m², smešten u najlepšem delu Mirijeva. Blizu policijeske stanice. Stan se nalazi u kvalitetnoj, novoj stambenoj zgradi sa liftom! Uz stan postoji mogućnost kupovine parking mesta. Stan poseduje dnevnu sobu, spavaću, kupatilo i terasu, a prodaje....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Novi Grad, 215.000 €, 92,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi ! Na odličnoj lokaciji, u planski rađenom stambenom delu Zemuna, sa objektima tipa porodičnih kuća sa svojim ograđenim i uređenim dvorištem, prodaju se dva stana sa garažom i podrumom kao i korišćenjem dvorišta. Veći stan po strukturi četvoroiposoban, korisne površine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Julino Brdo, 110.000 €, 43,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prodaji dvosoban stan, renoviran i potpuno namešten, koji se nalazi u najlepšem delu Julinog Brda (veoma miran kraj,) sa potpuno razvijenom infrastrukturom (vrtić. škola, prodavnica, pošta, javni prevoz). Bez obzira što se stan nalazi u polusuterenu stambene zgrade, stan ima dovoljno....

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 110.000 €, 77,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalna i održavana kuća površine 77m², smeštena na ravnom placu od 970m² u mirnom delu Čortanovaca, idealna za stanovanje ili vikendicu. Kuća se sastoji od tri spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje, kupatila i zatvorene terase od 20m². Grejanje je na gas, a ugrađena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 110.000 €, 27,00 m2 cca 4070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan, useljiv, bez većih ulaganja, svetao. Parking mesto, kao i mogućnost kupovine garažnog mesta. Grejanje na gas, niski mesečni troškovi. Na odličnoj lokaciji, blizina marketa i gradskog prevoza. Pogodan za život i za izdavanje. Za svaku preporuku. Agencijska provizija 2%....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 110.000 €, 550,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Velika spratna kuća sa 6 apartmana na drugom spratu,prostranim prizemljem i prvim spratom. Pogodno za turizam. Uzminimalna ulaganja lako se može pretvoriti u hostel ili konačište, a veliko dvorište omogućava niz sadržaja. . Terasa, Parking, garaža, Tavan.

 
 
 
  Poslovni prostor, VRŠAC, 108.000 €, 102,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na najatraktivnijoj lokaciji u centru Vršca, u sklopu tržnog centra "Bahus", poznatog po odličnom prometu i frekventnosti, nalazi se prostran poslovni prostor koji pruža savršene uslove za vašu firmu. Poslovni prostor je podeljen na dva funkcionalna nivoa koji se vode kao dva posebna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 108.000 €, 29,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120768, I/, klima, lift, uknjižen, garaza, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Prodajem stan - garsonjeru u centru Novog Sada na 1. spratu. Stan je ulicno orjentisan, ima gradsko grejanje. Pogodan i za poslovnu namenu. U dvoristu zgrade ima parking mesto. Uknjižen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 108.000 €, 34,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U samom centru grada u ponudi je stan sa jedne strane polusuteren,ukupno 90cm,a sa druge strane izlazak u dvorište. Stan je uknjizen,odmah useljiv. Za sredjivanje. Zgrada poseduje divno dvorište,oaza zelenila i mira. Pogodno za investiciju. Od prostorija poseduje:ulazni hodnik,toalet,kupatilo,kuhinja....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 108.000 €, 58,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan na atraktivnoj lokaciji blizu Merkatora i Parka Sv. Save. Pogodan za porodično stanovanje i za izdavanje. Po strukturi je dvosoban, orijentisan jugozapadno, uknjižene površine 58m2, sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Nalazi se na šestom spratu, u izuzetno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 108.000 €, 30,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem stan - garsonjeru u centru Novog Sada na 1. spratu. Stan je ulicno orjentisan, ima gradsko grejanje. Pogodan i za poslovnu namenu. U dvoristu zgrade ima parking mesto. Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 108.000 €, 80,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo renoviran stan, na odličnoj lokaciji, u naselju Braće Jerković, u blizini TC Stadion Stan je površine 80m2 prizemlju Pogodan za stanovanje ili poslovni prostor Po strukturi se sastoji od predsoblja, tri sobe, kuhinje, kupatila i ostave Dobro je povezan....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 108.000 €, 120,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Voždovac, Bože Jankovića, jedna vertikala kuće površine 120m2. Kuća ima prizemlje i 1. sprat. U prizemlju veliki dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, kupatilo i terasa. Na prvom spratu se nalaze 3 spavaće sobe, kupatilo i terasa. Kuća okružena zelenilom, sa dvorištem i garažom. EG....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 107.600 €, 38,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosobni stanovi u izgradnji – Telep, useljenje mart 2026. U ponudi dvosobni stanovi u izgradnji na odličnoj lokaciji u novosadskom naselju Telep. Stanovi su pažljivo projektovani sa ciljem da pruže maksimalnu funkcionalnost, udobnost i kvalitet života. Osnovne informacije: Struktura:....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 120.000 € na 107.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Šumice, 107.000 €, 25,00 m2 cca 4280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.01.2026 - 120.000 €
27.02.2026 - 107.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 101764, II/VIII, klima, lift, francuski balkon, telefon, uknjižen, renoviran, parking. Izuzetno lokacijski pozicionirana garsonjera, u zgradi kvalitetne gradnje, preko puta parka Šumice. Sastoji se od hodnika, kupatila i sobe sa kuhinjom.Odlična prilika za investiranje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 107.000 €, 25,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 101764, II/VIII, klima, lift, francuski balkon, telefon, uknjizen, renoviran, parking. Izuzetno lokacijski pozicionirana garsonjera, u zgradi kvalitetne gradnje, preko puta parka Sumice. Sastoji se od hodnika, kupatila i sobe sa kuhinjom. Odlicna prilika za investiranje,....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 106.000 €, 6654,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.menadzer.biz

POPOVIĆ - Dve KP. ukupne površine 66.5 ari; odgrađene i sa kapijom - Asfalt, struja, voda - Sagrađen letnjikovac (prizemlje) i zidana garaža - Zemljište pogodno za zasade svog voća i povroća - Dozoljena izgradnja porodične stambene zgrade ili poslovno-stambene zgrade sa svim pratećim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 105.450 €, 37,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban stan u novogradnji u zgradi vrhunskog kvaliteta od pouzdanog investitora. Pogodan kako za zivot tako i za izdavanje. Prvoklasni materijali se koriste prilikom gradnje,a tako i zavrsna oprema koja se ugradjuje. Za kupce prve nekretnine postoji mogucnost povrata PDV-a.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 105.000 €, 64,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2022.,

www.berzanekretnina.org

3.0, Politika, Šafarikova, 64m2, SU/3, CG, parking, podrum, internet U veoma lepoj zgradi iz tridesetih godina 20. veka, na izuzetnom mestu između Kopitareve gradine i Skadarlije u tihoj ulici sa dovoljno parking prostora, nalazi se ovaj stan pogodan za posovni prostor, rentiranje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 105.000 €, 29,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 120768, I/, klima, lift, uknjizen, garaza, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Prodajem stan - garsonjeru u centru Novog Sada na 1. spratu. Stan je ulicno orjentisan, ima gradsko grejanje. Pogodan i za poslovnu namenu. U dvoristu zgrade ima parking mesto. Uknjizen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 105.000 €, 44,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaaja jako funkcionalnog 1,5sobnog stana na Labudovom Brdu u zgradama od crvene fasadne cigle, gradjene u doba kada su se postovali visoki standardi gradnje. U neposrednoj blizini se nalaze svi infrastukturni objekti neophodni za kvalitetan zivot. Maxi, Orasac, apoteke, banka,....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 115.000 € na 105.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 105.000 €, 89,00 m2 cca 1180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 115.000 €
17.04.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lokacija Borča 2 - Kod Knez Petrol pumpe U jednoj od najpoželjnijih ulica Borče ušuškan među zelenilom i stambenim zgradama, nalazi se ovaj nesvakidašnji trosoban stan. Lokacija je idealna za porodični život, sa blizinom škola, vrtića, parkova, prodavnica i javnog prevoza, a opet....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 105.000 €, 70,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan od 70m² u blizini Skupštine u Starom Gradu. Ima dnevnu, spavacu sobu i malu sobu-gardarober. Stan se nalazi na drugom spratu petospratne zgrade sa alarmom. Stan je kompletno namešten i opremljen - internet, TV, klima uređaj, veš mašina, sudo....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 105.000 €, 131,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prizemna, potpuno renovirana kuća sa lokalom, na prometnoj Niškoj ulici u blizini kružnog toka. Kuća ima u osnovi 91m2, sastoji se iz dve stambene jedinice, dvosobnog stana i garsonjere, koji su kompletno renovirani i opremljeni potpuno novim nameštajem (kuća se prodaje....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Apelovac, 104.500 €, 273,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se poslovna zgrada na Apelovcu. Nalazi se na placu 161m2. Kuća je u osnovi 91m2 i sastoji se od podruma, prizemlja i potkrovlja. U podrumu se nalaze dve prostorije sa ugradjenim komorama/hladnjačama. Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, dva izdvojena mokra čvora i dve....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOČIN, 103.520 €, 49,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan lokal na sjajnoj lokaciji u Beočinu. Pogodan za više delatnosti. Za gledanje i više informacija pozovite naše agente prodaje. Novogradnja, Parking, garaža, Internet.

 
 
 
  Kuća, RUMA, 103.000 €, 94,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 125137, 7.69a, prizemna, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, mogućnost proširenja, deljiv. Odlična, odmah useljiva prizeman kuća u Rumi, na lepom....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 103.000 €, 94,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 125137, 7.69a, prizemna, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, mogucnost prosirenja, deljiv. Odlicna, odmah useljiva prizeman kuca u Rumi, na lepom....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 103.000 €, 174,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižena kuća novije gradnje od 175 m2. Ima poslovni prostor od 100 m2 pogodan za razne namene. Ispred veliki parking prostor. Može se kupiti putem stambenog kredita i menjati za nekretnine u Novom Sadu. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 103.000 €, 89,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na odličnoj lokaciji pogodan, kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor. Blizina autobuske, na prelepom mestu i lepim pogledom, mirno mesto! Veoma perspektivne lokacije. Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 102.400 €, 160,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan poslovni prostor u okviru Mašinske industrije. Površina prostora je 160m2 i nalazi se na I spratu. Pogodan je za kancelarijski prostor, učionice i razne druge delatnosti jer se nalazi na kilometar od centra grada. U okviru poslovnog prostora postoje i parking mesta.....

 
 
 
  Poslovni prostor, TEMERIN, 102.000 €, 170,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

-Izdaje se magacin sa kancelarijom u Temerinu na 10km od auto-puta i ulaza u Novi Sad. -Ukupna kvadratura je 170m2. -Od dodatnih prostorija poseduje kupatilo i 2 ostave. -Uz magacin se može koristiti prilaz i dvorište za parking. -Objekat je osiguran. -Pogodan za razne vrste delatnosti.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 101.150 €, 37,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijska oznaka stana: 1057525 Oglašavamo prodaju nameštenog jednosobnog stana u neposrednoj blizini sajma. Stan može da se preuredi u jednoiposoban, takođe uz stan ide i šupa u podrumu. Zgrada poseduje biciklanu a ispred zgrade je parking koji se ne naplaćuje. Stan je dvorišno....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 216.500 €, 106,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Stari Merkator - Palmira Toljatija poslovni prostor, 106m2, 3/3, norveški radijatori, lift, telefon, parking Poslovni prostor od 106m2 na trećem spratu, sa dva ulaza - što omogućava lakšu organizaciju rada. Sastoji se od tri zasebne prostorije, dve kuhinje i dva toaleta.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 100.800 €, 84,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118897, PR/I, salonski, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, pogodan za pp, Adaptibilanu u 3.5, dvorišna zgrada. U ponudi je stambena jedinica u kući. Kuća se sastoji od tri stambene jedinice na dva nivoa. U donjem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 100.080 €, 72,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113687, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam stan u tek useljenoj novogradnji na odličnoj lokaciji, nadomak Čuburskog parka i pešačke udaljenosti od Hrama Svetog Save i Kalenić....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 100.000 €, 42,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaji nov uknjižen, potpuno opremljen apartman sa pripadajućim parking mestom. Nalazi se na prestižnoj lokaciji (Novi centar Divčibara - ulica Breza) na idealnoj nadmorskoj visini (oko 1.000m) u neposrednoj blizinoi borove šume i breza, na sunčanoj padini sa pogledom na same....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 100.000 €, 42,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 100.000 €, 80,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal u Durlanu, na odličnoj lokaciji, 80m2. Pogodan je za razne delatnosti, frizerski salon, market, ordinacije… Postoji mogućnost napraviti dva manja lokala ili prepraviti u dva manja stana. Vredi pogledati. Za više informacija javite se na telefon agencije. Ovo je samo....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 100.000 €, 46,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju ulični lokal na Obilićevom Vencu, prizemlje 23m2 i sprat 23m2 površine. Na odličnoj je lokaciji, pa je pogodan za raznorazne delatnosti. Prizemlje se sastoji od jedinstvene prostorije sa morkrim čvorom, stepenište vodi do sprata koji se sastoji od jedinstvene prostorije....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 486)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>