• GoHome Professional
do 200000 eura pogodan opremljen Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura pogodan opremljen Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura pogodan opremljen Zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 200000 eura pogodan opremljen zadnjih 14 dana" pronađeno 13 nekretnina - prosečna cena 2.904 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 40 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KRAGUJEVAC, 202.000 €, 120,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan na izuzetnoj lokaciji u naselju Pivara, u Kragujevcu. Nalazi se na trećem spratu u zgradi od ukupno tri sprata. Stan je veoma svetao, lepo opremljen i okrenut ka svetlu, što mu daje prijatan i prijatan ambijent za svakodnevni život. Potpuno je opremljen i namešten,....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 150.000 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je kompletno renoviran i moderno opremljen stan u jednom od najmirnijih i najprijatnijih delova Batajnice, smešten u kvalitetnoj zgradi novije gradnje sa odličnom izolacijom. Uknjižena površina stana iznosi 53 m², dok je stvarna površina oko 60 m². Stan je dvostrano orijentisan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 195.000 €, 28,00 m2 cca 6960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Hercegovačka, 3/16,-Stvarna površina-28m2 , ugovorna površina-27.41m2, U ponudi kompletno opremljen i luksuzno namešten stan u BW, u zgradi Simfonija 1 (Hercegovačka ulica, drugi red od reke) površine 28m2, smešten na trećem spratu od ukupnih šesnaest, opremljen klima uređajem i centralnim....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura pogodan opremljen zadnjih 14 dana'
138.000 €
138.000 €
121.000 €
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 190.000 €, 58,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 108731, V/VII, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se lep dvosoban stan u ulici Dr Ivana Ribara kompletno renoviran. Prodaje se kompletno opremljen. Nisu potrebna ulaganja. Stan se nalazi u blizini vrtica, skole, autobuske stanice, Auto puta Milos Veliki Pogodan za zivot,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 140.000 €, 54,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053817, NOVI SAD, BULEVAR EVROPE, DVOSOBAN, 54M2 Na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu je ovaj renoviran, kompletno opremljen, komforan dvosoban stan. Pogodan je kako za život, tako i kao investicija. Uknjižena 1/1, može i kredit. Srećna kupovina! Za više informacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 138.000 €, 37,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129077, II/II, klima, uknjizen, stambena zgrada. Ovaj sarmantan 2.0 stan, nalazi se na prestiznoj lokaciji u blizini Cuburskog parka, na drugom spratu predratne zgrade bez lifta. Prodaje se namesten. Stan je stvarne povrsine 37 m², dok je uknjizeno 17 m². Sastoji se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 132.000 €, 55,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Moderan, odmah useljiv stan u novogradnji. - Kompletna dokumentacija. - Upotrebna dozvola ROP-PAL-44158-IUP-14/2026. - Potpuno izgrađen objekat. - Bez dodatnih ulaganja. - Izuzetan kvalitet! - Moguć povraćaj PDV-a za kupce prve nekretnine. . - Pogodan za život ili izdavanje. - Svetla....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 108.000 €, 45,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 65.500 €, 36,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Na prodaju apartman u kompleksu Zlatiborski Konaci – Zlatibor u ulici Bele vode.. U ponudi je lepo opremljen apartman površine 36 m², smešten na prvom spratu u jednom od najtraženijih kompleksa na Zlatiboru – Zlatiborski Konaci. Idealan kako za odmor i uživanje, tako i kao investicija....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 65.500 €, 36,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju apartman u kompleksu Zlatiborski Konaci Zlatibor u ulici Bele vode.. U ponudi je lepo opremljen apartman površine 36 m, smešten na prvom spratu u jednom od najtraženijih kompleksa na Zlatiboru Zlatiborski Konaci. Idealan kako za odmor i uživanje, tako i kao investicija....

 
 
 
  Apartman, DIVČIBARE, 60.000 €, 28,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Apartman 28m2 u novogradnji na odlicnoj lokaciji - 300m od staze Crni vrh, okruzen borovom sumom i u blizini jezera. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom i prodaje se kompletno opremljen. Ostava 2m2 u suterenu zgrade pogodno za odlaganje skija i sanki. Pogodan za odmor i izdavanje....

 
 
 
  Stan, KOSJERIĆ, 60.000 €, 28,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org