• GoHome Professional
do 200000 eura pogodan bazen 90 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura pogodan bazen 90 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura pogodan bazen 90 m2

  • Za upit "do 200000 eura pogodan bazen 90 m2" pronađeno 3 nekretnina - prosečna cena 1.497 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, Čortanovci, 144.200 €, 89,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

KUĆA U SRCU ČORTANOVACA – IDEALNA ZA PORODICU ILI POSAO *Prodaje se porodična kuća površine 89 m² u centru sela Čortanovci, na prostranom i ravnom placu od 14 ari sa frontom od 22 metra. * Struktura: *Visoko prizemlje – hodnik, kuhinja sa trpezarijom, 2 sobe, kupatilo *Potkrovlje....

 
 
 
  Farma, KORAĆICA, 147.000 €, 92,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K760 Na prodaju autentičan seoski ranč podno Kosmaja – idealan za život u prirodi, samoodrživost ili agroturizam U srcu Šumadije, na južnim padinama planine Kosmaj, u mirnom selu Koraćica, nalazi se autentično seosko imanje koje objedinjuje sve ono što prirodan, jednostavan....

 
 
 
  Kuća, KORAĆICA, 127.500 €, 92,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura pogodan bazen 90 m2'
127.500 €
127.500 €
  Kuća, KORAĆICA, 127.500 €, 92,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-2 (od ukupno 1)

<< <1> >>